1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פריחה שבוע שישי, סימנים חדשים על העלים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י קואלה, ‏27/6/16.

1. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    שלום. שבוע שישי ואני רואה על העלים( בעיקר התחתונים) סימנים על העלה כאילו של יובש כזה. אבקש את עזרתכם בלהגיע לתובנה תודה. לא דישנתי בשלוש השקיות אחרונות. ולפני זה בביוגרו 4/ל ובלומבסטיק 1/ל
    תודה. חשוב להוסיף שהטמפ' בימים האחרונים עברו את ה30 היו יומיים שלושה של 33-4 והריח נחלש משמעותית.
    כלומר לפני הגל חום הייתי מריח את השיח בכל הבית אם הייתי משאיר פתוח ועכשיו לא

קבצים מצורפים:

2. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    אחי סהכ הילדה שלך ניראת טוב. קצת עלים צהובים זה בסדר כל עוד זה לא רוב העלים הכל תקין. ולפי התמונות רוב העלים שלך ירוקים ויפים אז לדעתי הכל אש ועלים שמצהיבים פה ושם או שיש להם סימנים שלא נראים תקין תוריד אותם. :)

3. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    שיח יפהפה!
    התמונה הראשונה קצת מטושטשת, אבל האם יש מין כתמים שחורים קטנטנים על העלה? והאם גם על עלים אחרים שמצהיבים אתה רואה כתמים שחורים שלפעמים מופיעים על רקע כסוף/אפור? כי זה בשילוב של כתמים לבנים על העלים יכול להעיד על תריפסים, שזה מה שהיה גם אצלי. בעיקרון ריססתי פעם אחת בלילה עם חומר שקניתי בהידרושופ, והם אכן נעלמו לכמעט חודש, אבל עכשיו חזרו. ובגלל שאני שבוע שבועיים לפני קציר אני חושבת שלא ארסס שוב. אם גם אתה קוצר בקרוב אולי עדיף כבר לא לגעת, כי סך הכל כמו שאמרו כבר לפני, השיח נראה במצב טוב מאוד.

4. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    כן!! כתמים כסופים כאלו ובאמת ישנם גם נק' שחורות קטנות על העלים היותר צהובים(לא מכת מדינה, ראיתי אותם על עלה או שניים) זכרתי שקראתי על זה אצל מישהו.. אני לא כזה יודע מתי אני קוצר אני צריך שמישהו אם יותר נסיון יעזור לי עם זה אבל זה אמור להיות לפי הזן בשבועיים/וחצי הקרובים

5. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    תעלה תמונות יותר מקרוב של הפרחים אולי תהיה איזושהי אינדיקציה למועד הקציר. יש לך מיקרוסקופ? מה מצב הטריכומות?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!