1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה זמן לייבש ואיך ליישן את הייבול?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏29/6/16.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן חברים.. ישלי כמה שאלות.. ה-Bubblelicious האוטומטי שלי נמצא כרגע לקראת סוף השבוע ה-4 שלו וכבר מתחיל להראות סימני פריחה.. כבר רואים שיש לו שערות לבנות ומתחילים לאט לאט להתגבש פרחים.. לפי היצרן מזריעה עד קטיף יש 6-8 שבועות, ולפי מה שאני רואה בעוד כשבועיים אני כבר יוכל לקטוף אותו.
    אז לשאלות -
    1) כמה זמן לתת לו להתייבש? אני לא ממהר לעשן אותו ככה שאם צריך אני מעדיף שיתייבש אפילו שבועיים אם זה מה שיגרום לו להיות יותר טוב.
    2) לפי היצרן היבול אמור להיות 200-300 גרם.. אני לא מאמין שזה באמת מה שיהיה כי אני מגדל יחסית מתחיל ולא השתמשתי בכול מיני "טריקים" למיניהם כדי למקסם את הייבול אז אני משער שייצא לי באיזור ה-100 גרם, ולכן אני הולך ליישן אותו.. השאלה - כיצד עושים את זה? אני יודע ששמים לצנצנת ופותחים כול שבוע למשך 15 דקות.. זהו? ככה הולך היישון? שמעתי שיש כאלה שמכניסים למקרר, זה טוב?

מחכה לתשובות, תודה רבה!

קואלה אוהב/ת את זה.
  2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
  3. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    אני גם בדיוק מגדל אותו..באתר של נירוונה זה 200-300 למטר רבוע..וגם זה אם תשים אותו בתנאים הכי מקצועיים שיש..אבל לא הבנתי איך הגעת לזה שאם רק התחילה פריחה אז עוד שבועיים קציר?..תדע שלרוב מה שרושמים באתרים זה לא נכון וזה שוב רק אם גודל בתנאים אופטימליים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!