1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה!!

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י אלסקה, ‏26/6/16.

1. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

טוב אני לא יודע אם מה אתה מדשן אבל אם אתה רוצה לעבוד עם מי ברז ולקבל תוצאות טובות אני הייתי ממליץ לעבוד עם GHE יש להם מוצר בדשן בסיס שמיועד למי ברז (מים קשים)

לא קריטי לעשות שטיפה בכלל , אני לפעמים לא הייתי עושה שטיפה בכלל אבל אז קלטתי, אני יכול גם לעזור לצמח וגם לחסוך בדשן :)

לגבי הכמות של המים לשטיפה אני הולך לפי EC לא ממש סופר ליטרים תוך כדי אבל אני בטוח שיש פה חבר'ה שהולכים לפי גודל העציץ

אלסקה אוהב/ת את זה.
  2. אלסקה

אלסקה חבר חדש

לייקים:
    14
    זה בדיוק הדשנים שאני עובד איתם.
    תודה :)

Moshe Edri אוהב/ת את זה.
  3. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    על איזה מצע אתה מגדל בכלל? אם מצע אדמה , אז פחות רלוונטי הקטע של המליחות וחומציות במצע , בניגוד לגידול על קוקוס או מים שחייבים לשמור ולאזן.

לגבי ההשקיות , אם אתה מגדל מצע אדמה , המים במי הברז יהיו לך מעולים , יש במים יסודות שהצמח צורך , בשונה ממי אוסמוזה או גשמים , שאיתם עדיפות להשתמש במצע קוקוס או מים , ואתה חייב להוסיף את כל הייסודות ידני.

אלסקה אוהב/ת את זה.
  4. אלסקה

אלסקה חבר חדש

לייקים:
    14
    מזל שאני מגדל באדמה :)

5. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

אתה מציג את זה לגמרי לא נכון, מי גשמים או מי אוסמוזה הם מים הרבה יותר טובים ממי ברז אתה כנראה לא ממש מבין מה דוחפים לנו במי ברז

היתרון של מי גשמים או אוסמוזה זה שהם נקיים מכל מיני חומרים , אותם היסודות שאתה אומר שאתה חייב להוסיף אתה מוסיף בין אם זה מי אוסמוזה או מי ברז ההבדל הוא שאתה יכול להוסיף יותר ולהגיע למקסימום שהצמח צריך בלי לפחד שהחומרים שנמצאים כבר במים ביחד עם התוספת שאתה מכניס יגרמו לדישון יתר

אני לא חושב שזה כזה קריטי להשתמש במי אוסמוזה ואני מסכים שבאדמה זה פחות קריטי אבל אל תגרום לזה להישמע כאילו מי ברז עדיפים כי זה פשוט לא נכון

אלסקה אוהב/ת את זה.
  6. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בסדרה הזו של ghe אין שום דשן בסיס.זו סדרת דשנים שמורכבת משלושה בקבוקים שונים כשצורת העירבוב לא אמורה להשתנות.קודם שופחים מהבקבוק החום(מיקרו)אחכ מוזגים מהירוק (גרו)ולבסוף מהוורוד(פלוואר).מעולם לא עירבבתי באופן אחר ולדעתי לא שווה לנסות אפילו.בסדרת דשנים הזו היופי הוא שלא צריך לעקוב אחרי כמויות,זו המלצה מה שחשוב זה היחס בין הכמות מהבקבוקים השונים.סמן את המיקרו כx הגרו יהיה חצי מזה והפלוור יהיה 1וחצי x(בפריחה כמובן).תנסה לעבוד כך בפעם הבאה.סהכ נראית טוב

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איזה בליל מסובך של מילים.
    בו נלך לשורה התחתונה, מה יחסי ה NPK הסופיים?

8. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    תגיד לי אתה משוגע?למדת כבר על תכונות האלוורה שאתה חוזר עליי בצורה כזו?לך לעשות שיעורי בית:mad:

קואלה אוהב/ת את זה.
  9. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    יחסי הnpk הסופיים הם:כמו שצריך להיות.

10. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    וזה בדוק מדעית דרך אגב

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה משמח אותי מאוד.
    ועכשיו לשאלה מעט שאלתית, מה יחסי ה NPK?

12. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    נשמה טובה נדמה לי שכבר הסברתי לך פעם,אני מגדל קנאביס לא מבין בתפוזים עגבניות וגידולי שדה למינהן.בדשנים של ghe אני משתמש כרגע,ברור עד כאן?יופי.אין לי חוסרים,מעולם לא נתקלתי בבעיות שאתה פותר לאנשים(אתה יודע יותר ממני גם כתבתי לך פעם,בדוק)אני תמיד מגדל ילדה אחת ורק אחת תמיד אחת.למגדל ביתי אין צורך ביחסי npk יש לו צורך לדעת שהמינון הוא בגדר המלצה בלבד אבל היחסים בין הבקבוקים השונים זו לא המלצה זו חובה.אני שמח שאתה שמח אין לי כלום נגדך חלילה והנה אני אומר:אין לי שום כוונה להעליב את אגרונום רבותי,פשוט הגישה שלנו שונה לחיים,הוא פשוט לא מחשיב את המעשנים למגדלים טובים ואני גם מגדל טוב וגם לא עישנתי יומיים

קואלה אוהב/ת את זה.
  13. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא מבין בדשנים הא?
    נו, אז אי אפשר לדבר איתך ברצינות על הזנה בצמחה.

אין לך חוסרים? מצויין!
    אני בטוח ששלחת עלים לבדיקת עלים.
    אתה לא יודע מה זה?
    נו... אז איך אנחנו באמת יכולים לדעת שלא חסר כלום?

גישה שונה?
    טוב, זה קצת בעיה לדבר ככה לעיניין.
    אני מרגיש ש.... (זה לא באמת חשוב מה שאני מרגיש חחחח)

בהצלחה בהמשך ךהדרך כמגדל שאין לו מושג מינמינו ושמאלו (בלי להעליב אח, אבל אתה לא יכול לענות על שום שאלה עניינית חחח).

ועכשיו כשסיימתי לנהל "דיון" עם love growing, אני אשמח לשמוע מה יחסי ה NPK כדי שאוכל לתת תשובה של בנאדם שהוא לא סטלן גמור (בלי להעליב אותך love growing יא אח חחחח).

אתנול אוהב/ת את זה.
  14. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    עכשיו אתה גולש יא אח.בלילה של מילים,לא הבנתי כלום נשמה.אל תתרגש.ימין זה ביד בלי השעון

15. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    NPK בדשנים של GHE
    בסיסים-
    גרו- 3-1-6 בלום 0-5-4 מיקרו 5-0-1
    תוספים
    ריפיין לפריחה בשלב האחרון- 0-6-5 נקטר דימונט- חומצות אמינו מינראל מג'יק- מינראליים סלקאטיים.

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הגרו הוא אחלה.
    אתה יכול להשתמש בו במינון של 3- 4 מ"ל לליטר עד סוף הגידול.

שמיל החתול אוהב/ת את זה.
  17. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    שמיל יאמצחיק יש לי את הבקבוקים בחדר יכולתי להגיד לו אותם הרעיון היה יחסים ולא כמות.דרך אגב,אני לא משתמש בתוספים של ghe כמו ריפן וכו.אגרונום 3-4 מילי לליטר זה המון

18. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    אתנול אוהב/ת את זה.
  19. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    הבנו חבר יקר כבר בפעם העשירת "שלך אין חוסרים.

#39 אתנול, ‏1/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏1/7/16
  20. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    אתנול תודה.אני לא ממורמר ולא המגדל הטוב בארץ וגם לא העשירי.לא מצליח להבין מה אתה רוצה בכלל.כול יום אני קורא איך אתה ושכמותך(אנשי מכירות)ממליצים על מוצרים כמו נימגארד(לא יודע מה זה בכלל)ואתה חושב שאני מהלל את עצמי?פעם שאלתי את גרייס עם הוא עובד של agrolight בגלל שלא הבנתי מה צמח בן 3 שבועות צריך כול כך הרבה אור והוא לא הבין מה אני רוצה ממנו כי אנשים כמוך דוחפים מנורה ששווה לתחת(סליחה על הביטוי)ב4000שקל כשהוא יכול להגיע לתוצאה הרבה יותר טובה בהרבה פחות כסף.תסתכל על הטבלה שפירסם שמיל תשווה למה שאני כתבתי ותבין(או שלא).כול מי שזרם עם עצה שלי (אולי 4 אנשים)וחושב שמצב הצמח שלו התדרדר בגללה שיגיד.אני לא קופץ על מתנות של עציצים,יחורים וכאלה כי אין לי צורך.אני לא הכי מאושר בעולם אתה צודק בזה(אתן לך את הקרדיט)אבל בחייך,מתנשא?זה מה שאתה חושב שאני?שבת שלום.אני לא כועס אחי חלילה.בוקר טוב

קואלה אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!