1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חסת המצפן

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י legalshit, ‏4/5/16.

1. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נתקלתי בחסת המצפן פעמיים בחיי, שתיהן היו פעמים שחברים הכינו באץ' מזה וקיבלתי טולה לטעום.
    שתי הנגלות היו חלשות וחוץ מלהשתין בערימות כל היום זה לא עשה לי שום דבר.
    ואכלתי איזה גרם מיצוי ועישנתי עוד איזה גרם.
    לא זוכר איך עשו את זה, רק שזה היה נורא פשוט וללא ממסים כימים מסובכים. אולי מהסיבה הזו זה בקושי עבד.

2. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
  3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כן נראה לי שככה חברים שלי עשו את זה.
    לא משהו.

4. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    מה חשבתם להכניס את הצמח ל כוהל 95 לערבב קצת לעשות אידוי וזהו? פחחח הצחקתם אותי....פה צריך ממיסים חזקים מאוד

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אלקלואידים יכולים להתמוסס בחומצה חזקה או בסיס חזק.

delysid אוהב/ת את זה.
  6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יש שיטה למיצוי אלקלואידים מצמחים שטוחנים את הצמח עם המים בPH נמוך.
    מוסיפים ממס אורגני למשל קסילן ומערבבים ומפרידים בין השכבות, את הקסילן זורקים, ומוסיפים שוב קסילן
    והפעם גם נתרן הידרוקסידי להעלות את הPH כדי שהאלקלואיז יעבור לקסילן ואז מפרידים בניהם שוב ומאדים את הקסילן.
    אמור להתקבל גבישים של כל האלקלואידים שיש בצמח ..

7. Wandara

Wandara חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה חבר'ה.. בתכלס החומר שנותן את ההשפעה זה התחליב הלבן הזה שנמצא בגבעולים ובעלים ונקרא lactucarium. יש דרך פשוטה וטבעית לבודד אותו משאר הנוזלים והמוצקים בצמח, בלי חומרים כימיים בלי בולשיט. אני אישית ניסיתי את זה עם צמחים צעירים מזן שמאוד דומה לחסת המצפן הנפוץ שרואים בכל מקום (lactuca serriola), עלים טיפה יותר רחבים וארוכים, קצת פחות שפיציים ויותר סגלגלים. חשבתי בהתחלה שזה lactuca virosa אבל אני כבר לא ממש בטוח. משהו מהמשפחה של שניהם או אחד מהם. מאמין שזה יעבוד גם עם הזן הנפוץ יותר. קוטפים כמות גדולה ככל האפשר של הצמח. (אף פעם אל תיקחו את כולו מהשורש, תנו לו להמשיך לחיות) מפרידים את הפרחים והפקעות ומשאירים רק את העלים והגבעולים (שם כל הג'וס). שוטפים ומכניסים למיקסר. טוחנים טוב ומעבירים לתוך חתיכת בד. אחר כך סוגרים את הבד על התערובת וסוחטים תוך כדי סיבוב את כל המיץ של הצמח דרך הבד החוצה לתוך קערה. כנשארים רק עם המיץ מעבירים אותו לכלי חימום, עדיף רחב, מחבת זה טוב. מחממים על אש קטנה ואחרי איזה רבע שעה תראו שהמים החומים מתחילים להיפרד מכל החומר הירקרק והגבשושי, תמשיכו על אש קטנה עד שכל המים מתאדים ונשארתם רק עם החומר הירוק, תאדו את כל המים אבל תיזהרו לא לשרוף את החומר. אמור לצאת לכם חומר בוצי בצבע ירוק כהה. זהו המיצוי הסופי בעצם. ניסיתי את זה היום פעם ראשונה וזה יצא לי קצת רך אבל קיססתי קצת עם דמיאנה וזה נתן השפעה מדהימה, באמת (פעם ראשונה שעשיתי שימוש בצמח הזה). מרגיע ונעים. אני מאמין שתוך יום יומיים החומר יתייבש ויתקשה קצת ויקבל יותר מרקם של ג'אראס. אני יודע ששימוש נכון ובמידה נכונה בחומר ייתן השפעה טובה ובריאה אבל בכמות מופרזת הוא עלול להיות רעיל ומסוכן. השאלה שלי היא מה היא כמות מופרזת??? אם מישהו יודע. ממה שהתנסיתי כמות של בוף קטן נותן השפעה אפקטיבית ועם זאת נקייה ונעימה לגמרי. תהנו, זה באמת משהו מיוחד.

#27 Wandara, ‏21/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏22/6/16
  8. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי עכשיו ובמקום לעשות במיקסר חתכתי ושמתי במחבת, הוספתי קצת מים וסחטתי את זה בפנים.
    הוצאתי את החתיכות ושמתי את זה על האש וכמה דקות אחרי שראיתי גושים הורדתי מהאש והוצאתי את חלקם (כי לא רציתי שישרפו אפילו שבדיעבד אני מבין שזה לא יכל לקרות כי היה מספיק מים) והם בצבע ירוק כהה.
    אחרי זה שמתי על האש עוד פעם והורדתי את המחבת מהאש בשלב שכמעט כל המים התאדו, שמתי מול המאוורר ליתר בטחון שלא ישרף, ונשארתי עם חומר שחור לגמרי שנראה לי שהוא יותר מרוכז, ונראה כמו בתמונות שראיתי על המיצויים של חסת המצפן.
    עכשיו זה בייבוש מול המאוורר.
    אנסה את זה בקרוב ואכתוב פה אם זה שווה את זה.

9. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    מיצוי באלכוהול קיבלתיח בדיוק מה שאתה קיבלת, גוש ירוק כהה דביק ובמרקם של דבש בטמפרטורה נמוכה

אפשר לעשן את זה כמו חשיש? מה ההשפעה של זה? כמה מומלץ לבנאדם אחד?

10. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    ההשפעה של זה אמורה להיות דומה למורפיום רק מתון יותר.
    הכימיקלים הממסטלים בזה לא מגיבים טוב לחום, לכן צריך לקרב את החומר ללהבה, אך ללא מגע. זה אמור להתחיל לבעבע.
    ניסיתי עכשיו וזה לא בעבע אז ניסיתי לשרוף את זה וזה גם לא נשרף.
    זה היה ממש יבש וקשה, מה שמוזר כי זה אמור להיות דביק.
    לא יודע מה התפשל כי זה היה נראה מעולה בהתחלה.
    הרטבתי את זה כדי שזה יספוג מים ואז זה יתחיל לבעבע אבל זה פשוט לא נספג ולא נשרף.

אם מישהו יודע מה הבעיה אשמח לעזרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!