1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רפואי לכאב כרוני (אנדומטריוזיס)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Julia, ‏31/1/16.

1. Julia

Julia חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    קיבלתי באושר רב רישיון לפני שבועיים לטיפול בכאב כרוני שנגרם בעקבות אנדומטריוזיס-מחלה אוטואימונית מבוססת דלקת שגורמת לכאבים קשים ויומיומיים, בעיקר בבטן תחתונה. הספק שלי הוא imc וקיבלתי זן אחד של 24 אחוז thc בלבד, וזן נוסף של 9 thc ו14 cbd.
    אני מעשנת כל כמה שעות כמה שכטות, ומחליפה בין הזנים, ללא שיפור ניכר בינתיים (ראוי לציין שאני די זהירה עם הזן הראשון כי חטפתי סרט רע בעבר ממשהו חזק) . לכן, יש לי כמה שאלות
    1. האם ההשפעה מצטברת ואני צריכה לעשן לתקופת זמן מסויימת כדי להרגיש שיפור?
    2. מה משכך את הכאב יותר טוב, הthc או הcbd?
    3. חשוב לעשן במרווחים קבועים או פשוט כשבא לי?
    4. יש משמעות לסאטיבה/אינדיקה בשיכוך כאב?
    בנוסף עישנתי אתמול שתי שכטות של הao (הזן הראשון) וחטפתי סטלה משוגעת וממש ממש לא כיפית. אני לא חושבת שמתאים לי חומרים עם כלכך הרבה thc. אשמח לזנים או ספקים שיש להם זנים שיכולים להתאים-לשכך כאב אבל לא להפיל..
    סליחה על החפירה אבל ההדרכה של בזלת על הפנים והם גם אף פעם לא זמינים, ואין לי את מי לשאול
    תודה :rolleyes:

2. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    תרגישי טוב

ממה שאומרים ומהניסיון האישי שלי לcbd לוקח משהו כמו חודש להניע.
    נראה לי שבאמת כדאי לך לבדוק זנים עשירים בcbd (אבידקל , רפאל ...)

3. אלכסנדר

אלכסנדר חבר חדש

לייקים:
    0
    הי ,אני מחפש מומחה לאדמאטריוזיס שיכול להמליץ על קנאביס רפואי עבור אישתי, תוכלי להמליץ בבקשה אפשר למייל fatnsis@gmail.com ,תודה.

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    קודם כל מדהים שאישרו לך בעקבות אנדו...לפחות המדינה המטומטמת הזו מתחילה להתקדם, בכל אופן:
    1. לוקח לזה זמן להשפיע, צריך לעשן תקופה מסויימת, זו לא תרופת קסם
    2. הCBD- קנבואידים, הוא זה שאחראי לשיכוך הכאבים. הTHC הוא החומר שגורם ל"סאטלה".
    3. תעשני מתי שבא לך, רצוי אבל לעשן לפחות פעם בשבוע על מנת לטפל בכאבים..
    4. זה יכול להשפיע, האינדיקה בעיקר מרדימה אז היא עוזרת לכאלו שלא מצליחים להירדם מרוב כאבים. סאטיבה היא יותר מעוררת ומתאימה יותר לשעות היום, יותר גורמת לשמחה וכאלו.
    אם את מעשנת משהו שהוא חזק לך מדי, פשוט תחליפי לכמות THC נמוכה יותר, בהצלחה!.

5. Advo.NET

Advo.NET חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    אובחנתי לאחרונה גם עם אנדומטריוזיס.
    אשמח להתייעצות אודות תהליך קבלת הרשיון, וגם על ההתמודדות עם המחלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!