1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירוק בזמן מיונים למודיעין

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אחשלו, ‏14/6/16.

1. אחשלו

אחשלו חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אז אתמול היה נשף סיום יב, עישנתי ירוק קצת, פעם ראשונה
    אני בתהליכי מיונים לגאמא (מודיעין) ואם עברתי את השלב הקודם אז אני מניח שבשבועות הקרובים יהיה לי ראיון ואם אעבור אותו תחקיר ביטחוני.

מה
    לעזאזל
    אני
    אמור
    לעשות
    ?????????

נגיד בדיקה אני אעבור אם יהיה שתן או דם (אני אעבור? זה היה פעם ראשונה, לא כזה הרבה, אני משתדל להתאמן הרבה ולהזיע, אינלי אחוז שמון גבוה בכלל ואני שותה המון לימון וכמויות מפגרות של מים ולפני הבדיקה אני אפסיק להתאמן ואשתה כמויות מפגרות של מים)
    מה אם ישאלו אותי???
    להכחיש?
    אני לא יודע אם כדאי.. אולי גם יהיה פוליגרף?
    זאת הייתה טעות ממש ממש מטוממטת אני ממש אוהב מחשבים אני אוהב ללמוד את זה אני נהנה מזה ואני חושב שאני יכול להצליח בתפקיד כזה בצבא ואני ממש ממש ממש רוצה ללכת לגאמא, זה חלום, ואני ממש לא רוצה שטעות מטומטמת חד פעמית תהרוס לי הכל.

מה אתם אומרים??
    בבקשה תיהיו רצינים ועדיף שתביאו דומגאות אישיות/של חברים וקרובי משפחה אם קרה להם משהו דומה.

תודה רבה

2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אתה מחפש שירגיעו אותך אבל תכלס אתה יודע את התשובה.. זה לא ממש משנה אם עישנת חצי ג'ויינט או ג'ויינט שלם, מספר שבועות בשתן זה ישאר, תלוי כמה זמן בדיוק יחלוף עד שתיבדק.
    מיים לימון וכל זה, יכול לעזור, אבל בקטנה לגמרי. אל תבנה על זה.
    הכי חשוב - אף פעם אל תשקר בראיונות, מי שמראיין אותך ידע לזהות שקר ב- 99% של המקרים, בשביל זה הוא שם. בהצלחה.

3. אחשלו

אחשלו חבר חדש

לייקים:
    0
    באמת מספר שבועות? זה לא ימים ספורים חד פעמי ככה וכמות ממש קטנה?

ומה נראלך הצבא יעשה לגבי זה? קרה לך/לחבר/קרוב משפחה?

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בראיונות כאלו לא משקרים, סביר להניח שישאלו אותך אם עישנת קנאביס או "סמים" אי פעם. לא ממליצה לך לשקר. תגיד שעישנת פעם אחת קנאביס וזהו. הם לא יכולים לעשות לך כלום כי אתה לא בשירות צבאי..

5. stammm

stammm חבר חדש

לייקים:
    1
    תגיד שעישנת פעם אחת. אל תעשן יותר לפני המיונים, בטח לא בזמן הצבא..
    יוותרו לך אם אתה לא משתמש קבוע. אל דאגה.
    אני אישית מכיר הרבה אנשים ששירתו במודיעין וסיפרו שהם עישנו יותר מפעם אחת.

באחד הספרים של רונן ברגמן (עיתונאי החוקר את קהיליית המודיעין בישראל), בכירים במערכת הבטחון התוודו כי אם הם היו מפילים את כולם על שימוש בסמים, לא הייתה קיימת קהילת מודיעין - מתוך כל העוברים את הסיווג הבטחוני, הסטטיסטיקה (היציבה מאוד) מראה שכ- 70% מהאנשים התנסו בסמים קלים לפחות פעם אחת בחיים.

קיצר, עברת (במידה וסיפרת ובמידה וזה היה חד פעמי או שהיו פעמים בודדות ואתה לא צרכן קבוע). אל דאגה.
    כמובן שמעתה ואילך אל תעשן יותר, בטח ובטח לא תוך כדי השירות הצבאי (אם אתה אכן הולך לתפקיד שכזה).

שיהיה בהצלחה, ואם אפשר, תעדכן גם במידה ואלו חדשות טובות ;)

6. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    תגיד שעשינת לנפי 7 שנים כי יש חוק התיישנות וג'וינט אחד עובר בכמה ימים אין לך מה לדאוג

7. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    תגובה לא רצינית על גבול המזיקה.
    אל תגיד לאף אחד שעישנת לפני 7 שנים,
    א' - מי יאמין לך, ב' - זה אומר שעישנת בגיל 11/12? אז אתה באמת בבעיה, ג' - זה פשוט אידיוטי.

הכי חשוב - ג'וינט אחד לא עובר בכמה ימים גם לא חצי ג'וינט, וקבל - גם לא רבע ג'וינט.
    הזמן המשוערך הוא כמה שבועות, כמה בדיוק אף אחד לא יודע לומר, ולא ממליץ לאף אחד לשחק עם זה.
    לכתוב כאן כזה דבר זה חוסר אחריות, מעבר לזה שזה בפירוש לא נכון, זה גם עלול אולי לסבך מישהו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!