1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ביקורת על משרד הבריאות והספקים בישראל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Coldtouch, ‏3/7/16.

1. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    טוב אז ככה צהריים טובים לכולם, הייתי רוצה לשתף אתכם בחוויה שלי עד כה עם משרד הבריאות הספקים והבירוקרטיה.
    אני מטופל יחסית חדש הייתי בתיקון עולם ובגלל חוסר זנים רציתי לנסות לעבור ספק ועברתי בחידוש אחרי חצי שנה.
    את המסמכים שלחתי ב20 למאי בדואר אקספרס, הגיע אליהם ב 26, את התשובה קיבלתי בסמס אחרי פנייה למשרד הבריאות ב 22 ליוני חודש שלם לחידוש רשיון למטופל קיים. מאז ועד היום בעצם הספק שיח מגלגל אחריות למשרד הבריאות ומשרד הבריאות מגלגל את האחריות לספק ושהם מבחינתם חתמו ביום שקיבלתי את הסמס על הרשיון שלי, רק היום בזלת קיבלו את הרשיון שלי ותנחשו אחרי מלא תחנונים הם אומרים לי תחכה עוד שבוע ומשהו עד שהאספקה שלי תגיע אליי שזה עד ה10-13 צריך לחכות והנציגה ששאלתי אותה למה בנאדם שמשלם 100 שקל למשלוח עד הבית כדי לקצר זמנים צריך לחכות שבוע ויותר? היא ענתה לי שזה ככה השירות שלהם בבזלת ושזה מה שיש.

עכשיו בבקשה ממכם אם יש למישהו עצה מה לעשות איך להגיב, אני על סף לשבור את המחשב וכל דבר שבא לי ליד מרוב האומללות שאני חש ואוזלת הכל למרות הנחישות שלי, אני רוצה לחזור לתיקון עולם לא רוצה להיות קשור לבזלת ולאף חברה שעובדת עם המוקד המסריח הזה. האם אפשר לחזור אליהם לפני שלקחתי את האספקה שלי? האם יש למי להתלונן על ההתעללות שאני עובר? אני מתחילת מאי סובל בלי תרופה בלי משכי כאבים בלי שינה כאבים.

מאז תחילת מאי אלפי שקלים ביזבזתי על התרופה שאני אמור לקבל אני שילמתי עליה ברחוב מרוב שאין לי כסף אני לא יכול למלא דלק אפילו ולסוע לעבודה. חתיחות חרא משרד הבריאות, שיח ובזלת ובכלל המדינה הזאת.

דודה אוהב/ת את זה.
  2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    שלחתי מכתב לפניות הציבור של משרד הבריאות שוב והתקשרתי ליק"ר בקשר למעבר חזרה לתיקון עולם גם הם לא רצו לעזור ואמרו שלשלוח להם בקשה שוב ולחכות עוד חודש.
    באמת לא מבין מאיפה כל הביקורות הטובות שיש פה על הספקים על השירות, זה מיץ של הזבל השירות.
    כל החברות שיח קנדוק בטר שאיפה לחיים כולם עובדים עם בזלת וכולם מיץ של הזבל לא סתם תיקון עולם מספר 1 כנראה שם יש חנות אפשר לבוא כל יום באיזה שעה שבא לך אפשר לראות את הפרחים כי השקיות שקופות, תיקון עולם בפעם הראשונה שקיבלתי את הרשיון יצרו איתי קשר מאוד מאוד מהר והכל זז יפה. יש להם חוסרים בזנים שזה הסיבה שעזבתי אותם אבל עכשיו שאני יודע מה זה החרא בחוץ אני רוצה לחזור אליהם חזרה עדיף חוסר זנים מאשר חוסר יחס אנושי לחולים.

3. Dordor13

Dordor13 חבר חדש

לייקים:
    7
    חבל על העצבים שלך.
    חברת בזלת היא חברה חיצונית, קשה מאוד לתפוס אותם טלפונית וגם כשמשאירים בקשה שיחזרו אליך זה לוקח בין 3-4 ימים, לחברת שיח (גם אני שייך אליהם) אין קשר עם החולים, כל התקשורת וההזמנות עוברות דרך בזלת, בהנחה שחידוש הרישיון שלך אושר וסיימת עם כל העניינים הבירוקרטיים ההמלצה שלי אליך היא ליצור קשר עם בזלת ולהזמין מראש את התרופה לכמה חודשים קדימה, יחד עם זאת לבקש מהם להקדים את זמן קבלת הקנאביס בעקבות הדיליי שהיה לך בגלל חידוש הרישיון, גם אני עשיתי זאת, ועכשיו יש לי שקט לארבעה חודשים...

4. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    הסברתי למוקדנית בבזלת כמה עוול עברתי והיא אמרה שבוע הבא רק משלוח יגיע באיזה יום שלישי, היום זה תחילת השבוע יום ראשון זה משוט לא נתפס. עכשיו בליתקון עולם יש את כל הזנים במלאי כולם איזה טעות עשיתי שעברתי ספק.

5. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    עדכון - היום נסעתי לאברבאנל לקחת סוף סוף את האספקה אבל מה בסוף קרה זה שאני מגיע לשם יש את התרופה שלי אבל אין את הרשיון המחודש שלי. הם לא שלחו ובלי הרשיון לא ניתן לקחת את התרופה(למרות שיש תז יש תמונה שלי יש הכל) שלחו אותי הביתה כמו איזה כלב, בקושי ישנתי אתמול קמתי אחרי 4 שעות שינה ונסעתי לשם פיניתי את כל הזמן והכל ונדפקתי. לא היו מוכנים שאני יסע אליהם יקח מהם ישירות את הרשיון שלי ויחזור לאברבאנל.
    לאנשים האלה לא אכפת מאף אחד לא מעניין אותם שחודשיים אתה סובל, כל יום שאני מתעכב אני משלם 100 שקל יום יום, לא בעיה לחשב כמה כסף שפכתי על תרופה שאני אמור לקבל ואף אחד לא יחזיר לי חזרה את הכסף הזמן, התסכול והסבל והכאב שעברתי. אני רושם פה שאנשים ידעו ויראו מה קורה בארץ ואיך מתנהגים לחולים.

6. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    יש מישהו שיכול לכוון אותי, להמליץ אולי על דרך פעולה באמצעות החוק? תביעה או משהו כזה אני מוכן לשלם כסף גם( אם זה לא הרבה)?

7. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חברת שיח לא דאגה לרישיון? או בזלת?

8. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אחד מהם או שניהם,זה לא שהם יודו ויגידו.

9. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    ממש ביזיון ובושה. הם אשכרה נתנו לך להגיע למרכז החלוקה והחזירו אותך הביתה..
    ללא ספק הם היו צריכים להוציא שליח או משהו בסגנון ולהביא לך את הרישיון במיידי.

אני לא מנסה "לחמם" אותך, אתה פשוט צודק 100% לגבי היחס, וסביר להניח שבתביעות קטנות תוכל
    להוציא פיצוי קטן ונחמד.

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אמורים מחר להביא לי את האספקה הביתה אמרו לי ביום ראשון ששאלתי אותם באיזה שעה שיחזרו אליי עם הפרטים, לא חזרו אליי כמובן לא כלום, אין לי מושג באיזה שעה מחר וניסיתי להתקשר היום ואין מענה אנושי אומרים בטלפון שיחזרו אליי לפי המיקום שלי בתור ככה יצא שאין לי מושג באיזה שעה לכן אני לא אופתע בכלל שמשהו ישתבש מחר והם לא יגיעו או ימציאו עוד תירוץ ועוד תירוץ. באמת אני מבין עכשיו על מה כל הבלאגן במדינה סביב הטיפול שבו מקבלים פה חולים, ממש זוועה שמוקד לא עונה לטלפונים להזמנות כאשר הוא עובד עם כל החברות בארץ של הרפואי חוץ מתיקון עולם אמור להיות לו מספיק אנשים שישרתו את כל החולים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!