1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מבצעים שטיפה בscrog

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Edi 34, ‏16/7/16.

1. Edi 34

Edi 34 חבר חדש

לייקים:
    26
    לכל המגדלים בscrog איך מבצעים שטיפה?
    אי אפשר להוציא את העציצים, לאן כל המים ינוקזו?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחת בעיות הנפוצות. בדרך כלל בסקרוג ממקמים את העציץ מראש על משטח ניקוז בשביל ההשקיות והשטיפות.
    אם אתה כבר באמצע תנסה להרים את העציץ בעדינות כמה שאתה יכול בלי לשבור ענפים שכבר תפוסים לרשת ותכניס מגש עם חור לניקוז מתחת לעציץ.

Edi 34 ו-אתנול אוהבים את זה.
  3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    על זה נאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה"

nancy83 אוהב/ת את זה.
  4. Edi 34

Edi 34 חבר חדש

לייקים:
    26
    יש לי 4 עציצים 8 ליטר,
    זה מגש הצפה 40X53 עולה 69 שקל בהידרושופ
    אתה מתכוון בעקרון ל 4 כאלו, כאשר כביכול לאחר השטיפה אני אמור להרים את העציץ מבלי לגרום נזק, להוציא ולרוקן את המגש?
    או שאפשרי בהשקיות רגילות (20 אחוז מי נגר) פשוט לתת למים להתייבש?
    תודה על העזרה

upload_2016-7-18_19-25-50.png

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לא! אתה צריך מגש ניקוז שישב קבוע מתחת לעציץ שיהיה גבוה מהריצפה ושיהיה לו חור קטן שמשם יצאו המים

וממש לא להשאיר נגר בתחתית זה עלול לגרום לריקבון שורשים

nancy83 אוהב/ת את זה.
  6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה צריך שכל העציצים ישבו על אותו המגש (לא המגש הזה ספציפית כי הוא קטן מדי). המגש יושב על משהו(בלוקים או רפסודת עץ תהיה יצירתי) שמגביה אותו מרצפת האוהל,בתחתית המגש אתה עושה חור ניקוז ומחבר אליו צינור שיוביל את המים אל מחוץ לאוהל, או מניח קערה גדולה לאיסוף הנגר בתוך האוהל מתחת למגש ומרוקן אותה ידנית כל יום.

במצבך זה קצת בעייתי כי הצמחים כבר תפוסים על רשת, אני הייתי מכניס איזה משטח בלחץ מתחת כל העציצים ואז מרים אותו בעדינות כשכל העציצים עליו(עדיף כשהאדמה יבשה שלא יהיה כבד סתם..) ודוחף הגבהה מינימאלית מתחת למגש. אם אפשרי אז להרים לאט את המגש וביחד איתו גם להרים את הרשת, ככה הצמחים לא יתכופפו יותר מידי וישברו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!