1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י danukale, ‏20/7/16.

1. danukale

danukale חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים אז ככה קראתי באתר שלכם לפני הרבה זמן שאתם יכולים לעזור בהוצאת רישיון לקנביס רפואי ורציתי לדעת עם יש לי בכלל סיכוי לקבל רישיון כזה.אז ככה אני בן 17 סובל 9 שנים מכאבים כרונים של מיגרנה ובשלוש שנים האחרונות זה התפתח גם לבעיות שינה ,אחרי הרבה תרופות שניסיתי אף אחד לא עזר לי חוץ מהקנביס שבדרך פלא מעלים לי לגמרי את הכאבים לאותו היום ונותן לי לישון בשקט. יש לי כמה וכמה מסמכים אשר מראים שכאבים אלו פוגעים לי בתפקוד היום יומי וחוץ מזה שתי תיקיות ענקיות עם כל המסמכים מ ה9 שנים האחרונות. אני כבר לא יודע למי לפנות ואיך לעזור לעצמי אני לא רוצה ליהיות בן אדם שעובר על החוק בשביל להוריד את הכאב אני עושה את זה כבר יותר מידיי זמן ודיי נמאס. המדינה צריכה לטפל בזה לפחות אני חושב ככה שנער בן 17 לא צריך לסבול ולשתות כל מיניי סוגים של כדורים שתופעות הלווי שלהם הם בין היתר חסימת מעיים ואפילו מוות למה אני צריך לסבול עם מצאתי את התרופה. השאלה היא אני כבר לא יודע איך לעזור לעצמי עם זה אז החלטתי לשאול אתכם אולי תאירו לי את הדרך ותגידו לי לאן לפנות עם זה. אני יודע שבגלל גילי הצעיר רוב הסיכויים שלא יאשרו לי דבר כזה אבל החלטתי לשאול אתכם כי אצם יודעים יותר טוב ממני זה בטוח מקווה שתוכלו לענות לי על השאלות האלה. בתודה מראש
    דניאל זסלבסקי

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    ככל הנראה לא יאשרו לך בגלל הגיל. תאמין לי שמדובר במערכת מושחתת...
    9 שנים של סבל כזה אני מניח שזה לא נעים.

אני במקומך לא הייתי בונה על אישור. למרות שכן נותנים לצעירים לפעמים אבל זה מקרים קשים של קרוהן וסרטן.
    המלצה שתקפה לגבי כולם, תתחיל לגדל :)

3. danukale

danukale חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה ובמידה ואני כן רוצה לנסות להשיג למי אני פונה ?

4. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    בדוק בגוגל על "כאב ראש מצררי / מקבצי" cluster headaches
    אם חלילה זה מה שיש לך, צור איתי קשר במייל

אם לא - יש לך מזל. החזק מעמד, הלגליזציה בדרך.

5. danukale

danukale חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה שלומי קראתי על זה קצת וקצת נלחצתי לפי מה שהבנתי יש לי את אותם התסמינים כמעט הכאב אצלי הוא לרוב חד צדדי (בחלק שמאל של הראש) והכאב הוא לא מסביב לערובת העין אלה ב רכות (רכה נמצאת בין האוזן לעין יותר לכיוון העין)הכאבים מלווים בהזעה והכאבים עצמם מלווים אותי באופן יום יומי אני מתעורר עם כאבים ואולך לישון איתם במידה ואני מצליח להרדם בגלל הכאבים התחלתי לישון הרבה פחות וזה פוגע לי בסדר היום ובתפקוד הכללי

6. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    פנה לרופא נוירולוג דרך קופת חולים, קבל ממנו אבחנה שאכן זה כאב ראש מקבצי ושלח לי העתק למייל הפרטי. נמשיך משם

7. danukale

danukale חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה כבר מחר אזמין תור אין לי את המייל הפרטי שלך אז תשלח לי הודעה בבקשה בכדי שאוכל ליצור איתך קשר תודה
    danukalezasl@gmail.com

8. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!