1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בהתחלת גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Loar12, ‏26/7/16.

1. ms13

ms13 חבר חדש

לייקים:
    4
    ל4 שתילים הייתי ממליץ לך על אוהל 80 על 80 בגובה של 180 בערך, גם 160 יעשה את העבודה.
    תצטרך מפוח בהתאם לגודל האוהל, בסביבןת 350 מק"ש.
    תצטרך פילטר פחם לסנן ריחות שיווצרו לך בזמן הפריחה, בגודל בינוני.
    תצטרך ונטה שתכניס לך אוויר לאוהל, בגודל בינוני.
    תצטרך אדמה טובה עם פרלייט, בערך 80 ליטר ל4 צמחים שיעברו מעציץ אחד לשני.
    תצטרך דשן/קומפוסט/הומוס - תלוי איך אתה מעדיף. יש עוד דרכים לדשן אדמה, לדוגמא תולעים אדומות חיות (הומוס הוא התוצר שלהן)
    ומבחינת תאורה הייתי ממליץ על HPS בהספק של 400W במינימום, רצוי לכיוון ה600.

לגבי עניין מיקום הארון - מקלחת היא מקום מלא לחות, מה שיכול לגרום לעובש ופטריות, ולכן לא הייתי ממליץ לך למקם שם ארון. יש מכשירים (יקרים, כמה מאות שקלים ויותר) שמורידים לחות, אבל זה סתם להיכנס לעוד תסבוכות שגם ככה יצוצו תוך כדי גידול.
    אישית (אולי לא יסכימו איתי פה) הייתי ממליץ לך להתחיל עם אוטומטי, למרות שלא תלמד ממנו הרבה, אבל בשביל התחושה וקצת ניסיון..
    בהצלחה!

Loar12 אוהב/ת את זה.
  2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    חחחחחחחח חריף אתה אחי

nimrodg אוהב/ת את זה.
  3. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0

לנסות בעצמך זה לגדל בלי אור באמת ולראות מה קורה או כמות שונה של אור ממה שאתה רגיל זה שאתה מגדל ועשית יומן גידול זה יפה ורק בהצלחה
    את מה שהדבקתי בתגובה הקודמת זה לא אני המצאתי זה מוכח אני ניסיתי וזה אמיתי אז יש את אלה שמעדיפים לגדל בשיטה הרגילה אור דשן אוויר מכשירים ועולם אבל הוא יודע שיש לו בסוף פרחים טובים ויש את אלה שבודקים ומנסים גם אם בסוף הצמח מת או שלא יצאו פרחים ובגלל האנשים האלה אתה לומד.אז אל תגיד זה לא נכון או שתנסה בעצמך או שתשנה את המדע.

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תפסיק לדבר שטויות כבר!
    אם יש פה מנהל שיעשה טובה וימחק את כל מה שהוא כתב עד עכשיו יהיה עדיף!

5. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    ben חחחחחח אז וואלה לא הסטלבטתה אאא?
    יאלה אחי בום אליך יא שפיץ!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!