1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זן אוטומטי מומלץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Loar12, ‏30/7/16.

1. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום חברים

אני מחפש זן אוטומטי מומלץ מהאתר Haze.io
    התוכונות שאני מחפש בצמח הן: מתאים למתחילים זמן גידול מהיר ייובל וthc ברמה מכבדת

ניסיתי לחפש בעצמי באתר אבל לצערי אני לא משהו באנגלית סליחה על הבורות תודה מראש ושבוע טוב

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    למה דווקא אוטומט?

3. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    הבנתי שהוא מפריח מהר ועוד חודשיים כבר אוכל להנות ממנו

אני מתחיל והבנתי שיהיה לי יותר קל להסתדר איתו

והחלל גידול שלי הוא 60.60 ואני רוצה לשתול 4 אז זה ניראה לי הכי מתאים

4. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה חושב שכדאי לי ללכת על משהו אחר?

5. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    לא לא לא ולא!

לא קל יותר לגדל אוטומטי למתחילים, ההפך, האוטומטים רגישים יותר לסטרס מה שהופך כל טעות שלך להרבה יותר קריטית

עוד חודשיים תוכל להנות ממנו??? ממש לא ,אפילו לא קרוב, עזוב את העובדה שחודש חודשיים זה בערך הזמן שיקח לזרעים להגיע לארץ , חודשיים זה פלוס מינוס רק תקופת הפריחה איפה צימוח?!? איפה הנבטה?!? יבוש?!?

ההבדל בין רגיל לאוטומטי זה שבאוטומטי אין לך בחירה מתי להפריח את הצמח, ולכן הצמיחה יכולה וצריכה להיות קצרה יותר מאוטומטי שיגדל בין חודש לחודשיים לפני שיועיל בטובו לפרוח

אחרי שבוע שבועיים אתה יכול להפריח צמח רגיל, רק תעביר אותו ל12 /12 , באוטומט זה לא מספיק להעביר ל 12 /12 מה שאומר שאין לך שליטה על הפריחה משהו שחשוב לך במיוחד אם אתה מתכוון לגדל ב 60 על 60

אתה גם לא יכול לעשות יחורים לאוטומט, זה אומר שהוא זרע חד פעמי

ובכלל מה אתה הולך לעשות קנייה של 2000 ש"ח ציוד לפני שיש לך את הזרעים ביד??

שתהייה בריא אחי, בקיצור מה שאני ממליץ לך זה לעבוד עם צמח רגיל שתוכל להוציא ממנו יחורים
    אני ממליץ לך על הזן אלמנה לבנה הוא מאוד איכותי הוא נמוך שזה מעולה בשבילך ואתה יכול להשיג אותו כמעט בכל מקום גם בגירסה האוטומטית

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    אוטומט יכול להיות דרעק. למשל 20 ג לעציץ.
    אבל כ"כ בא לך אוטומט? תנסה, למה לא.
    אני חושב שצריך להתנסות בכל מיני גידולים...
    דווקא מהאתר הזה לא יקח לך חודשיים לקבל זרעים, יותר לכיוון כמו 4 ימים.

אתנול ו-Loar12 אוהבים את זה.
  7. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום חבר אני כבר מבולבל
    אולי תוכל להסביר לי את החסרונות והיתרונות של אוטומטי לעומת ניקבי

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    -אוטומט נכנס לפריחה באופן עצמי בלי קשר לשעות אור/חושך, בגלל זה הם בדרך כלל קטנים יותר ונותים פחות ייבול וכל ההתעסקות איתם יותר מסובכת למגדל מתחיל כי עוד לא הבנת מה צומח לך והופ! הוא כבר התחיל לפרוח..
    -נקבה רגילה צריכה התערבות שלנו ושינוי של שעות האור/חושך כדי להתחיל לפרוח מה שאומר שעד שאפיזית לא נחליף את שעות התאורה בטיימר היא לא תתחיל לפרוח ותמשיך לצמוח, מה שמשאיר לך בתור מגדל זמן ואופציה לאימון הצמח או לטפל בכל בעיה שלא תבוא לפני הפריחה..

אני לעומת החברה המכובדים מעלי לא ממליץ לך מה לגדל אוטומט או נקבה זה לא משנה, רק אל תגדל יותר משתי צמחים ב60*60..
    ובהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!