1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אקטיביזם מוגבר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Splendid, ‏16/1/14.

1. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אנחנו מכניסים את אוכלוסיית מעשני הקנאביס לתזוזה?
    יש הרבה דיבורים - ממה שאני רואה, בעיקר בפורום, לגבי פעולות וכ', אבל שום דבר לא זז ושום דבר לא קורה, לגדל צמח זה נחמד מאוד
    וגם לקנות כמה פרחים מהדילר השכונתי זה לא רע, אבל העניינים צריכים לתפוס תאוצה, במיוחד בתקופה הזאת, שזה ברור לכולנו
    שהצמח שלנו קרוב מאוד למן הכירות ישראלית, שעד עכשיו רובנו, ועדיין אחוז גדול מאיתנו מאמין שהצמח מסוכן.

רעיונות מאוד יוצאי דופן הועלו בפורום וזה אחלה, מה עושים עם זה עכשיו?

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ממ אתה צודק..צריך לקחת את זה צעד הלאה.
    המון אירועים שאנשים יוזמים ועושים - תורמים.
    צריך שתהיה יותר מודעות לתכונות החיוביות של הצמח , למי הוא עוזר ומה הוא עושה ... להראות שכל העולם כבר רגל אחד קדימה ואנחנו רק נישארים מאחורה.

בנתיים יש את האירוע ביום שישי ששותלים זרעים בכל היערות בארץ ויש נקודות מפגש בכל יער...
    מוזמנים להגיע , אני שם .

קישור לאירוע:
    https://www.facebook.com/events/1385796551677383/

#2 alechko, ‏16/1/14
    נערך לאחרונה ב: ‏16/1/14
  3. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    צעד מחאה כמו שנעשה בגרמניה - שתילת כמות מסיבית של זרעים (לא משנה איזה סוג, גם בררה וזכרים) בערים הגדולות יכול להיות נחמד, ויקבל סיקור תקשורתי.
    צעדי מחאה נוספים מושכי תשומת לב, כגון: בפורים, אלפי אנשים מתחפשים למריחואנה. המסר: רק בפורים אנחנו מורידים את המסיכה. לגליזציה עכשיו.
    הפגנות קטנות וחכמות, שימשכו תשומת לב תקשורתית ודיון אמיתי בסוגיה, לדוגמה: 100 איש מגיעים למטה משטרת תל אביב (נקיים מכל גרגר של גראס) עם אזיקים ושלטים שאומרים: "עישנתי מריחואנה - עצרו אותי עכשיו". המסר: רוצים לעשות אותנו עבריינים בכוח? באנו להקל עליכם.
    גיוס כסף בהדסטארט (100k) לקמפיין קטן וחכם. ההצעה שלי? הייתי הולך על קמפיין טיזרים בשני חלקים: בחלק הראשון לבנות ויז'ואלים ללא הסבר של מרשמים לאלכוהול. וויסקי לכאבי שרירים, ערק לכאב כרוני, וודקה לטיפול בסרטן. ויז'ואל של בית מרקחת מספק מותגים מוכרים של אלכוהול במקום תרופות, וכיוצא באלו. בחלק השני של הקמפיין ההסבר: אף רופא לא ירשום לך מרשם לאלכוהול, אף רוקח לא ימכור לך וודקה, אבל מיליוני חולים בעולם מקבלים מרשם לקנאביס מדי יום. יש סמים חוקיים ויש חוקים מסוממים.

ויש עוד רעיונות, והמון דברים שאפשר לעשות.

יש לי טיפה ניסיון בדברים הללו. אשמח לעזור ברעיונות, ביח"צ, בפרסום וכיו"ב - אם יהיו כמה שיסכימו לארגן את הנושא הזה ברצינות. לא אוכל לקחת זאת רק על עצמי. בניגוד לדעה הרווחת ברשות למלחמה בסמים: למרות שאני משתמש במריחואנה - יש לי גם קריירה די תובענית לנהל :)

בהצלחה לנו.

#3 גוזון, ‏16/1/14
  4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אהבתי :) מעניין!
    אני יכול לנסות לעזור בנושא הגרפיקה והעיצוב ...

5. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    רעיונות מעולים, ואני מאמין שהכל יצא לפועל, הסגולות של הצמח והעובדה שהוא פחות מזיק מסיגריות, קפה ואפילו קולה חייבים לצאת לאור, המדיה הסטלנית עובדת בפני עצמה ורק מפרסמת דברים כאלה לקהל שלה, שזה שגוי, כולם צריכים לדעת
    ובנוסף יש להכניס את "היציאה מהארון הירוק" לנורמה - זה עוזר ברמה מג'ורית

6. Eyecatcher Sv

Eyecatcher Sv חבר חדש

לייקים:
    0
    אותי יותר מעניין למה פעילי לגליזציה בורים, אי ידיעים מצד הפסיכואקטיבי של (thc) של הצמח??? קנאביס זה צמח עם תכונות פסיכודליות (כולל dmt ופטריות קסם וכו...) אויב מספר 1 של ממשלות, אידיאולוגיות, היררכיות, האליטות, מוסדות תרבות, תרבויות שליטה וכו...
    אנחנו צריכים לחזק את הנוכחות הרגישה של חוויה מיידית, על ידי חומרים שמשנים תפיסה וקוגניטיביות, וגם התעקשות על האותנטיות וכבודו של הפרט שלנו. יש לנו פחד מלהסתכל פנימה לעצמנו, כי אנחנו מרגישים שזה המקום שבו כל התנגדויות זורמות יחד. חייבים לצאת מכל הארונות שאפשר, אנחנו צריכים להתחיל לבטוח בעצמנו, לבטוח באינטואיציה שלנו, ולדחות את כל הרשויות התרבותיות, שרק בוגדות בנו יום יום. אף אחד מאתנו לא מטופל היטב על ידי מוסדות תרבות, אף אחד!

7. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    הצמח כל כך פופולרי בגלל כמות סיבות מסוימות, אבל ה-2 הגדולים הם האפקט הפסיכואקטיבי שאתה מקבל, והאפקט הרפואי, למה בדיוק התכוונת אי ידיעים מצד הפסיכואקטיבי? אתה אולי מתכוון לעובדה שהחלק הזה בצמח לא מדובר מספיק ומתמקדים ביכולת הרפואית שלו?
    דרך אגב, תזכור שגם החלק הפסיכואקטיבי של הצמח גם תורם המון לבריאות!

8. Eyecatcher Sv

Eyecatcher Sv חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא נושא בריאות שעוצר אותנו מלגליזציה!
    זה תורם יותר מעבר מבריאות, אני מדבר פה על גאולה של הרוח האנושית.

#8 Eyecatcher Sv, ‏16/1/14
  9. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה צודק - זה לא נושא הבריאות מן הסתם, זה כסף, הכל כסף.
    בלי נוקשות כלפי משרד הבריאות והמערכת כולה, שום דבר לא ישתנה.

10. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אז מה עושים..? משהו שעד עכשיו לא קרה..?
    כרגע אני חושב שקהל היעד הכי חזק נמצא פה - באינטרנט .. לא כולם יכולים לצאת החוצה ולעשות משהו, או מרשים לעצמם בשלב כזה או אחר .

אני אומר תגיעו כל מי שיכול לשתילה! זה גם תורם המון ומדברים על הצעד הבא ..

11. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    עלה לי רעיון בסשן עישון בשירותים אתמול בלילה.. (אכלתי פיצה)
    לבדוק את כמות החולים שמתעקשים לקבל רשיון רפואי - אך לא מקבלים, ולהילחם עבורם, אחד אחד, וכך הרשיונות יגדלו, הפגנה אחר הפגנה עבור החולים הספציפים, הבעיה היחידה היא הזמן והמשאבים, אבל כך זה הכי אפקטיבי..
    שוב - דעה של מעושן :rolleyes:

12. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    לדעתי.. צריך להתחיל קמפיינים סמויים או גלויים במדיה החברתית בשביל להעלות מודעות לקנאביס (לאו דווקא כמשהו רפואי אלא כצמח ראוי שבני אדם יכולים להשתמש בו כחלק מהיותם בני אדם בני חורין). זה יכול להיות כמו הססטוסים המוזרים האלה שמופיעים מדי פעם בפייסבוק שנועדו להעלות את המודעות לסרטן השד.
    או אפילו (לא יודע אם זה חוקי..) לאסוף כסף ולקנות זמן שידור בטלויזיה קרוב לפריים טיים ולהראות פרסומות שמשוות בין אלכוהול לגראס או כל מיני דברים שקשורים להפרכת הטענות הלא נכונות לגבי קנאביס.
    ובתמונה היותר גדולה.. לדעתי הח"כים הירוקים (זנדברג/פייגלין) צריכים לפעול בשביל הקמת ועדה ממשלתית שתדון בצמח הקנאביס למטרות פנאי. קודם אי הפללה ובהדרגה לגליזציה. בועדה יכולים להשתתף פרופ' משולם (לדעתי הוא ישמח להשתתף), רופאים שהתנסו במתן קנאביס לחולים (כמו ד"ר ברקת שיף) ואפילו נציגים מהמשטרה שהתבטאו בעבר למען אי הפללה של צרכנים פרטיים.. וגם, יש את ההוא ברח לי השם שלו.. שהיה בעבר מנכ"ל הרשות למלחמה בסמים שעכשיו מדבר בכל ראיון שעושים איתו כמעט על זה שעשו דמוניזציה לקנאביס והדעות שלו נשמעות יותר כמו דעות של פעיל עלה ירוק. דברים כאלה באמת משנים את חוקי המשחק.

13. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אני השתתפתי בהפגנה שעברה בכיכר רבין והולך להשתתף בעוד הרבה הפגנות והמעט שאני יכול לעשות זה לגרור את חברים שלי שבארון הירוק ולהוציא אותם לאור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!