1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה עושים אחרי שהקורים משתלטים על הכוס

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Sid, ‏10/8/16.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    גיל 18 עשרה פלוס קראתי את כל המדריכים בעברית אגב עדין לא הבתי מה המינון שמומלץ בתור פתיח? לפטריות יבשות\לחות? אגב אוכלים את כל הפטריה?

2. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    פטריות טריות תקח 15 גרם, ולפטריות מיובשות כמו שצריך (נשברות כמו קרקר) 1.5 גרם
    וכן, אוכלים את כל הפטריה (טעם לא משהו), ואני עדיין ממליץ לך לדבר עם אנשים פה לפני

אתה חייב להבין שאתה צריך מישהו שישגיח עליך תוך כדי זה, בזמן החוויה עצמה לא בהכרח תצליח לדבר נורמלי, רוב הסיכויים שתשכח חוקים חברתיים למיניהם ואם אתה כמוני גם תרגיש רצון עז לספר לכולם שאתה על פטריות חחחחח
    ואפשר גם להילחץ מדברים שטותיים יחסית במהלך הטריפ, ויכול להיות ממש קשה לצאת לבד מסרט רע.
    אתה חייב להיות במצב נפשי טוב כשאתה לוקח אותן, ואתה צריך להיות במקום רגוע שאתה מכיר טוב שלא יציקו לך בו.
    אם נניח יש לך איזו חורשה צמודה לבית או אפילו חצר מאוד גדולה ויפה בבית אני ממליץ לקחת שם(רק בהשגחה)
    בפעמים אחרי זה אם תרגיש מספיק בטוח בחוויה אני ממליץ על מה שיותר טבע

3. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    כע ברור ברגע שזה יהיה מוכן אני יקרא לפני ויבדוק זה פאקינג פטריות ובקשר לזה אל תדאג אגב צריך לרכך תפטריה לפני או שאוכלים כך כמו קרקר

4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אבל מה עם מה שפונזי אמר.
    אם העוגה מזוהמת ופותחים אותה, מה יקרה?

5. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    סבבה, ואוכלים ככה אפשר להכין מהן תה אנשים אומרים שזה מרגיע את הכאב בטן

לא שמתי לב לפונזי בכלל, אין לי מושג למה הוא אמר שיש זיהום אני לא רואה שום דבר בסגנון, מעבר לעובדה שפטריות יכולות להתמודד עם זיהום חיידקי קל הן מייצרות אנטיביוטיקה אחרי הכל, ולפתוח כוס עם זיהום בקטריאלי זה הרבה פחות גרוע מלפתוח כוס עם עובש

6. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    לא עם הזיהום הזה.

7. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    סבבה תודה רבה מאוד אני כבר מודאג מזה הרבה זמן ופסלתי את האופציה לנסות בכלל למרות שממש רציתי בגלל זה אבל עדיין אני ממש רוצה..יש זמן אבל עדיין :)

8. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    איזה זיהום?, על מה אתה מדבר תראה לי, ועל פי מה אתה אומר שלא הזיהום הזה? בקושי ניתן להבחין בין סוגים שונים של זיהום בקטריאלי בלי להסתכל תחת מיקרוסקופ, אל תהיה סתם טרול

בבקשה D:
    אל תדאג, רק תוודא שאתה מוכן לזה ושלם עם ההחלטה כשאתה נכנס לחוויה (ותוודא שאין אף קרוב משפחה מיידי עם סכיזופרניה :p)

9. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    SID אתה יודע מה, פונזי הזה הלחיץ אותי, צלם לי עוד תמונה מהזווית הראשונה שהראית לי(האחת הלא ברורה), היו שם מלא כתמים שפשוט נראו לי כמו אזור שהמיסיליום עוד לא השתלט עליהם, אבל אולי הם שווים מבט נוסף

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זיהום חיידקי אפשר לראות אם לא כל המושבות (תפטירים) נראים אותו דבר.
    לדעתי לא ניתן לראות כזה דבר מזווית כזו.

11. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    זיהום חיידקי אפשר לזהות לפי הפרשות ואזורים שהתפטיר לא משתלט עליהם שלפעמים נראים מעוכלים, לא הבנתי למה התכוונת בזה שלא כל התפטירים נראים דומה, אתה מדבר על השלב המונוקריוטי?, כי הרבה פעמים קורה שהם נראים ממש שונים זה מזה בהתחלה וזה לא אומר כלום, אם אתה מדבר על מיסיליום דיקריוטי זה כבר השלב שבו המיסיליום בכוס מתחבר ואז פשוט רואים על פי מה שאמרתי למעלה

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עד כמה שאני זוכר כל התפטירים ה די-קריוטים חוץ מאשר שלב הרבייה.
    זיהוום חיידקי פשוט יראה כמו מושבה בעלת צורה שונה.

בכל אופן, לא ניתן לראות במצב כזה. רק כאשר הוא יפתח את הכוס.

13. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    מה שאתה מדבר עליו נשמע כמו מיסיליום מוטנטי - שזה יכול להיות תופעת לוואי של מושבה חולה בחיידק כמו verticillium למשל, כאן אנחנו מדברים על מושבת חיידקים שגדלה בנפרד ומונעת מהמיסיליום להתפשט אבל שלא מדביקה במחלה את המיסיליום עצמו ואפשר לזהות את זה על פי מה שאמרתי למעלה, מושבה חולה תהיה יותר רלוונטית כשהוא יוציא מהכוס וינסה להכניס לרבייה

14. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426

אני מבחין ע"י שנים של נסיון. אני לא צריך מיקרוסקופ כדי להבחין בזיהום בציליוס.
    https://www.shroomery.org/5276/What-are-common-contaminants-of-the-mushroom-culture

אני לא יודע איזה בצילוס זה, או אם זה בכלל בצילוס, אבל אני יודע שזו מושבת חיידקים ואיך היא מריחה אם נותנים לה לגדול.

כדי לאמת את הזיהוי שלי שפותח האשכול יחכה שבוע ויראה אם התפטיר מתקדם לכיוון המושבה החיידקית. אם זה לא זיהום האזור יסיים להתאכלס תוך 2-3 ימים בתנאים נורמליים, אם זה כן התפטיר לא יכנס לתוך האזור שם.

תנסה לגדל פטריות יותר מורכבות לגידול מקובנסיס וגם אתה תזהה זיהומים כאלו מקילומטר.

15. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    לא אמרתי שצריך מיקרוסקופ כדי להבחין בזיהום, אמרתי שכדי להבחין בין סוגים שונים צריך מיקרוסקופ, וגם בכללי בצילוס בד"כ נראה יותר אפרפר ממה שיש כאן - לי נראה שמה שיש כאן ספציפית זה פשוט קמח אורז רטוב שנדבק לכוס, צריך לחכות באמת לראות מה קורה לזה אולי אתה צודק
    בכללי גם חשבתי שבצילוס מופיע רק בדגנים שלמים
    ואילו פטריות יצא לך לגדל? pan cyan, liberty cap? לי באמת לא יצא לגדל מעבר לקיובים, בתכלס אני עדיין מתחיל יש לי בעיקר הרבה ידע תיאורטי וחוויה אישית עם הרבה זיהומים שונים :(

#35 Sergeant Whiskers, ‏14/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏14/8/16
  16. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    בבישול נכון הגרגרים יוצאים יבשים ולא נדבקים בכלל אחד לשני. אם הם נהים דביקים עם הזמן, זה לרוב בצילוס.
    עם הזמן הבצילוס משתלט ונהיה אפור כהה יותר, אבל הוא מתחיל כמו דגן מעוך.
    בהזיה גידלתי מגוון זני קובנסיס ופסילוסיב גלינדויי (לטראפלס, משהו מפגר ברמה אחרת), אבל גידלתי הרבה פטריות מאכל ומרפא.

17. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    הקורים השתלטו כבר על כל הכוס סוף סוף עכשיו אני יחכה שבוע ויתחיל עם שאר ההכנות

18. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אגב יצא לי לשמוע מלא מעט אנשים על חברה שלקחו פטריות וכיום הם בטוחים שהם דולפינים.השאלה שלי עם בפטריות פסילוסיבין יש את הסיכון הזה ואיזה עוד סיכונים יש בלקחת פטריות

19. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    אבל כאן זה BRF לא גרגירים, לכן לא נראה לי שזה בצילוס
    וסתם מעניין אותי, איך מגדלים טראפלס?

אתה יכול לשלוח תמונות של שני הצדדים של הכוס כדי שנדע סופית שהכל בסדר?

פטריות יכולות לגרום לפסיכוזה אצל אנשים עם הפרעות סכיזופרניות ולעורר מחלות נפש שהיו חבויות\רגועות (שאגב זה גם קנאביס עושה)
    לבן אדם בריא בנפשו המקסימום שהן יכולות לעשות זה חרדה שנשארת לכמה חודשים (אבל זה ממש נדיר)
    אם אתה בריא נפשית ואין לך קרוב משפחה מדרגה ראשונה או שנייה עם מחלת נפש רצינית אז אין מצב שתצא דולפין, אם באים לזה מוכנים ובריאים המקסימום שיהיה זה חרדה שנשארת אחרי וגם זה נדיר

20. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!