1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרקים קטנים מעופפים ואוכלים את הטריכומות!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lowryder, ‏1/8/16.

1. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה, ברגע ש אני נוגע בצמח אז יש חרקים קטנים מעופפים כאלה, ולאחר מכן הם שוב מתיישבים על הצמח, אני אפילו לא יודע איך להסביר לכם אתזה..אבל הם אוכלים את כל ה"סוכר" ה"טריכומות" או איך ש לא תקראו לזה מהצמח! ואי אפשר ש לא לשים לב.
    ואז הלכתי למשתלה, הסברתי למוכר על הבעיה והוא הביא לי את הדשן הנל: https://srv214.gif.co.il/images/45187IMG_20160724_WA0007_1.jpg

הוא עלה לי 60 שקלים, ועל הדשן כתוב לרסס פעם 1 בשבוע לפחות, רק העניין ש אני חושש לרסס, למרות ש זה דשן אורגני, אבל אין לי ברירה! האם תוכלו להמליץ לי על משהו? =)

תודה מראש

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני מניח שמדובר בעש הטבק, בגדול לא ממליץ לרסס כלום בפריחה.(אני מסיק שאתה בפריחה בגלל המילה טריכומות..)
    אז באיזה שלב של הפריחה אתה? אם אתה רק בהתחלה אתה יכול לרסס בעדינות רק עלים גדולים(בשעות החושך)
    אתה יכול לפזר מדבקות צהובות כאלה ולכוון מאוורר קטן שיעיף אותם כל הזמן למדבקה.
    יש אופציה לשאוב אותם עם שואב אבק גם.. פשוט לנער את הצמח ולשאוב אותם איך שהם מתעופפים.
    אם המצב קריטי פשוט תעשה את שלושתם:cool:
    בהצלחה אחי

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! זה אכן זה.. רק העניין ששמתי לב שהמגפה הזאת פגעה לי גם בצמחים הקטנים שרק התחילו לצמוח, וכרגע הגדילה שלהם עצרה! הם פשוט לא ממשיכים לגדול הלאה! נשארים באותו המצב.
    זה אכן יכול להיות בגלל המגפה/המחלה או איך שלא תקראו לזה?

ועוד משהו שקצת לא קשור לנושא...
    אבל זה יושב לי על הלב.
    האמת ש אני מרגיש דיי מכור לקנאביס, זה כבר על רקע יום יומי במשך כ 3 שנים.
    ואני קראתי ימבה מאמרים על זה שזה לא מכר וכולי.
    יכול להיות שזה פשוט הרגל?
    זה אכן דיי מטריד אותי

מקווה שתבינו =) יום ירוק לכולם ותודה מראש

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כן, זה הרגל. בדיוק כמו לאכול, לזיין. ושאר דברים.

אם אתה מוטרד - תעשה הפסקה לשבועיים שלושה ותחזור.
    ה-3 ימים הראשונים בהפסקה די קשים. אתה תרגיש חרא ועייף וקשה לישון
    אחרי 3 ימים זה כבר ניהיה קליל לא לעשן גם כמה חודשים (לפחות בשבילי)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!