1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון אוטומטיים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י RoyHargrove, ‏20/3/14.

1. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    היי חברה, אני שואל דיי הרבה שאלות אני יודע, אבל אני רוצה שיצא לי הכי טוב שאפשר :)
    האם זמן התחת הדישון והמינונים משתנים בצמח אוטומטי? הוא הרי פורח בזמן מסויים וקטן משמעותית מצמח רגיל

2. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אין לי ניסיון להגיד לך אבל מהיגיון אתה גם ככה מתחיל במינון קטן ואז עולה. תדשן תראה איך הצמח מגיב ותמשיך בהתאם. כשאתה רואה סימני מיניות זה הזמן לדשנים לפריחה.

3. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    בעיקרון, טבלת הדישון של ביו ביז ודשנים אחרים, מתייחסת לזנים רגילים שזמן הפריחה שלהם ארוך. באוטומטים יש פריחה של 6-9 שבועות, וצריך להתאים את הטבלה בהתאם לפי ההיגיון. בעיקרון אני התחלתי בשבועיים הראשונים עם מיליליטר וחצי לליטר, אח"כ עליתי ל-2 ובשבועות האחרונים של הפריחה ל-3. כמובן אחת לשתי השקיות

4. Supercroper

Supercroper חבר חדש

לייקים:
    2
    פחחחחחח דשנים של ביו ביז זה בזבוז כסף, עדיף למצוא כאלה שמכילים NPK בכמויות רציניות כדי שהצמח יוכל לגדול ולפרוח כמו שצריך.
    היום יש דשנים הולנדיים שמיועדים במיוחד לזנים עם פריחה אוטומטית
    אפילו טבלת האכלה שלהם מותאמת עם זמני הארה לתוצאות מקסימליות.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מה מיוחד בדשנים האלה שמיועדים לאוטומטיים בדיוק?
    במה ההרכב שלהם שונה?

6. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    יש ל-Bionova דשן כזה. נשמע לי כמו עוד קשקוש להגדלת היקף המכירות שלהם. כמו כל מליון התוספים האחרים שהם מוכרים. דעתכם? הנה

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    חארטה של העולמות חחח
    תמיד יהיו אנשים שיקנו שטויות ותמיד יהיו אנשים שימכרו אותם.
    עוד מעט גם יתחילו לייצר דשן לפי זן.
    ''lemon haze supermix'' הדשן האולטימטיבי ללמון הייז שלך! חחחחחח

newbudder אוהב/ת את זה.
  8. Supercroper

Supercroper חבר חדש

לייקים:
    2
    דשן לזן אוטומטי בדרך כלל יכיל כמויות קצת יותר גבוהות של NPK בהתאמה גם רמות של מיקרו אלמנטים שיעזרו לצמח לספוח אותם.
    לזנים אוטומטיים יש פחות זמן במחזור הגידול ויצרני הדשנים תמיד מפתחים מוצרים חדשים שיעזרו למגדלים להוציא מהם תוצאות טובות יותר.
    אתה מוזמן להמשיך להיות סקפטי אבל לך תתווכח עם אלפי מגדלים שמשפרים את התוצאות שלהם עם מוצרים איכותיים.
    יצרני הדשנים מוציאים מיליוני דולרים כדי לספק מוצרים יעילים יותר ומותאמים יותר לגידולים השונים.
    אם דשן לזן אוטומטי שהיצרן פיתח לא יעבוד מגדלים יפסיקו לרכוש אותו.
    אבל זה לא המצב, המוצר עובד והמגדלים מרוצים.
    אתה יכול להמשיך לצחוק אבל זנים שונים צורכים כמויות דשן שונות ואם מישהו היה מפתח דשן שמותאם לזנים ״רעבים״ דווקא הייתי ממליץ לך להשתמש בו עם הזן המתאים.

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא אומר שהדשן לא עובד, ההיפך, ביונובה אחלה חברה ואני מת עליהם,
    אני פשוט אומר שאין הבדל בין דשן ''רגיל'' לדשן שמיועד לאוטומטים.
    ואם מה שמיוחד זה אחוזי הNPK אז בעזרת מינונים נכונים אתה יכול לשחק עם כל דשן ולהגיע לNPK שאתה חושב שדרוש.
    אני באופן אישי מדשן עם הסדרה בין היקרות שיש היום בשוק (אדוונס) אז אני לא מאלה שיגידו לך '' הכל טוב שים 20*20*20 זה אותו דבר'' אבל להגיד שצמחים אוטומטים צורכים דשן אחר ולייצר סדרה מיוחדת בשביל זה זה פשוט חארטה, כי הדבר היחיד ששונה באוטומט זה העובדה שהוא לא מתחיל פריחה לפי משטר אור אלא לפי זמן קבוע מראש.
    אז בעצם אם אני יקח ייחור, יצמיח אותו שבועיים/שלושה ואז יפריח, לשיטתך הדשן המומלץ בשבילי הוא דשן לאוטומטיים?

10. Supercroper

Supercroper חבר חדש

לייקים:
    2
    לגבי הניסוי של גידול sog עם דשן אוטומטי אני מציע שתנסה ותעדכן איך יצא.
    מצד שני אתה מדבר על חארטות וגימיקים שיווקיים ואז אתה מספר שאתה משתמש בדשן הכי יקר עם הציורים הכי יפים על הבקבוקים.
    כנראה שאתה דווקא כן אוהב גימיקים שיווקיים כי הצמחים שלך לא רואים את האריזות היפות.
    יחסי npk ומיקרואלמנטים הצמחים דווקא מבינים מצויין.
    ואין הרבה הבדל בין npk של אדוואנס לבין זה של bio nova או dutch pro.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא משתמש בדשן הזה בגלל הציורים היפים שלו גבר אתה קצת מזלזל בי. אני משתמש בו אחרי שעבדתי עם רוב הדשנים הממותגים בארץ וברוב מצעי הגידול וממה שראיתי אדוונס פשוט משאירים אבק לכולם לפי צורת העבודה שלי כרגע(sog על מצע קוקוס,ייחורים שמשרישים/צומחים שבוע ויאלה שמונה שבועות פריחה)
    אני גם לא משתמש בכל הסדרה וממש לא לפי המינונים שהם ממליצים אז גם לא יוצא באמת הרבה יותר יקר..
    ונכון. אין הבדל בכלל בין הNPK והמיקרו אלמנטים! זה בדיוק מה שאני אומר אחי! ההבדל היחיד הוא המינון והיחס שלהם בתמיסת ההשקיה לכן דשן עם NPK מותאם לאוטומטים זה חארטה! מקווה לפחות שהוא לא עולה יותר חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!