1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דחוף אנשים תקדישו כמה דקות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י alon999, ‏3/9/16.

1. alon999

alon999 חבר חדש

לייקים:
    2
    חברים אני בבעיה קשה מכיוון שכרגע אין לי כסף לנורות איכותיות לכן נקטתי כמה צעדים מתוך ייאוש וברשותי כמה וכמה שאלות .
    אם שתלתי אתמול בגידול חוץ 3 זרעים רגילים של פרפל הם יכנסו לפריחה מוקדמת מאוד ולא ימקסמו את הפוטנציאל שלהם? ומתי נראה לכם הם יסיימו את המחזור? הרי אנחנו כבר נכנסנו לעונת הפריחה.. ועוד משהו אם אני לא אהיה לידם באופן יומי ובסופו של דבר הם יגדלו בזכות מים מממטרות ואני ארסס נגיד פעם בחמש ימים אז סביר להניח שהמים יגעו בעלים וישטפו את הריסוס? או שהמים לא יזיקו לריסוס תודה לכל העונים ! (אני מעריך שלקראת סוף נובמבר תחילת דצמבר אני אתארגן על נורות איכותיות).

2. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    אם שתלת עכשיו הם יכנסו אוטוטו לפריחה... לא, הם ממש לא ימקסמו את הפוטנציאל שלהם.
    יגדלו עם ממטרות? ומה תעשה עם דישון? האדמה שלך מדושנת? מה ההרכב שלה?

3. alon999

alon999 חבר חדש

לייקים:
    2
    כבול איכותי, קוקוס, טוף, חומרי דישון והזנה

4. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    חומרי דישון והזנה? מה, קומפוסט?
    תראה, אין לך בכלל הרבה זמן עד שהצמח יפרח. אני הייתי נמנע מלשתול עכשיו משהו שהוא לא אוטומט.
    אם האדמה מדושנת היטב זה יספיק לכמה שבועות.. במהלך הפריחה, שתתחיל ממש בקרוב אצלך, אני מניח שתצטרך לדשן קצת.. לפחות בדשן PK.
    בנוגע לריסוס, ממש לא מנסיון, אבל אני די בטוח שיהיה בסדר..
    לשקט הנפשי שלך תפזר קצת מלכודות חרקים מסביב..המדבקות הצהובות האלו, נניח.

alon999 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!