1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התלבטות גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dandu, ‏7/9/16.

1. dandu

dandu חבר חדש

לייקים:
    5
    אהלן כולם,
    החלטתי סוף סוף ללכת על זה ולהתחיל לגדל עציץ קטן שיעשה לי שמח.
    אבל יש לי מלא שאלות ונראה שזה הפורום הכי טוב לשאול אותם.

אז יש לי אחלה מקום בדירה החדשה ועכשיו אני רק מתבלט איזה ציוד באמת צריך בשביל לגדל משהו איכותי.
    תאורה דיי ברור לי שצריך משהו איכותי, אבל לגבי שאר הדברים אני לא בטוח.
    במה חשובה האיכות ואיפה אפשר לחסוך?

אני גם לא סגור אם להשתמש בזרעים שאספתי (רק מדברים שאהבתי מאוד) או אם לקנות?

תודה!

2. Oreo

Oreo חבר חדש

לייקים:
    4
    אני עדיין לא מומחה גדול, אבל על בסיס שני גידולים שאחד היה חובבני והתמקד בעיקר בתאורה, והשני שכרגע קורה עם ערכה מלאה שקניתי, יכול רק להמליץ לך לפחות לבדוק איך בנויות ערכות גידול, ולראות מה מציוד שם אתה יכול לבנות/להשיג.
    מעבר לזה זה מאוד תלוי איפה אתה מגדל, כי יש תנאים שדורשים התאמות של ציוד מיוחד - כמו מניעת ריחות, וויסות טמפרטורה, מזיקים למיניהם ועוד.
    דישון ומצע נכון יכולים רק לעזור לשפר את התוצר הסופי שלך, אבל פה זה כבר דיון אחר.
    לגבי זרעים לגמרי הייתי קונה, בטח בגידול ראשון, כי זה נותן קווים מנחים לגבי מתי בערך אמור לפרוח, ומתי לקצור ועוד.

dandu אוהב/ת את זה.
  3. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    לגבי זרעים אני ממליץ לך להזמין(לא לכתובת שאתה הולך לגדל בה) ככה תבחר לך זן שאתה אוהב ו100% נקבי.

dandu ו-אור א. אוהבים את זה.
  4. אור א.

אור א. קנאביסט

לייקים:
    62
    אם יש לך מרפסת או משהו כזה, תוכל גם להזמין אוטומטיים ולגדל בחוץ

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  5. dandu

dandu חבר חדש

לייקים:
    5
    טוב אז הבנתי שאני צריך זרעים.
    ובדקתי את החבילת גידול ועוד כמה אחרות (באמת אחלה מחירים) אבל עדיין לא ברור לי אם צריך להשקיע בצורה רצינית בדברים כמו דשן ומצע?
    ועד כמה זה חשוב שהטמפרטורה בחדר תהיה 23 מעלות או האם 25-26 זה גם סבבה ואז אפשר להרגיע עם ציוד האוורור?

או בקיצור באיזה ציוד חשוב להשקיע בשביל קציר איכותי עם באז טוב, ובאיזה מספיק לתחזק באופן סביר?

תודה,

6. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    תקנה דשן לציחה כלשהו, נגיד bionova soil-supermix. תשתמש בו לאורך כל חיי הצמח.
    תשקיע במצע כי זה חשוב. לפחות תקנה אדמה טובה ותערבב עם פרלייסט והומוס/קומפוסט..
    תדאג שהטמפ' בחדר תהיה מתחת ל-30 מעלות (בטוח שלא מעל) ותדאג לאוורור טוב בחלל (אם זה אינדור).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!