1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קצת משתף

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י shesek, ‏12/9/16.

1. shesek

shesek חבר חדש

לייקים:
    3
    ערב טוב, אני מרגיש שאני צריך לשתף אותכם בחוויה שעברתי לאחרונה,.. אז קודם כל, אני בן 19 קצת חדש בכל התחום הפסיכדלי.. בחצי שנה האחרונה התחלתי להכיר את העולם של המסיבות, פסטיבלים, הייתי גם קצת בריינבו.. אהבתי מאוד את האווירה שהייתה במקומות האלה.. אהבתי את האנשים, התחברתי קצת לרוח.. אני מעשן ארבע שנים בערך ולפני יומיים לקחתי לראשונה טיפה מעורבבת בבקבוק מים ביחד עם חבר טוב .. אני לא זוכר יותר מדי מהחוויה עצמה.. היה לי טוב מאוד, הרגשתי עטוף בענן או בתוך בועה.. הרגשתי מנותק מהסביבה ובאותו הזמן הרגשתי פתוח לגמרי הרגשתי התפוצצות של אנרגיות שיוצאת לי מהחזה. שמחתי ואהבתי, היה מדהים. המוזיקה הציקה והיתה קצת כבדה מדיי לא היו לי "תובנות" או הארות מכל סוג פשוט היה לי טוב. האמת שביומיים האחרונים קצת לא קל לי.. אני מעשן יותר מהרגיל.. אני הרבה יותר בתוך עצמי. מוצא את עצמי יושב שעות בסלון רואה טלוויזיה בלי באמת להתעניין במה שאני רואה, יושב במרפסת ומסתכל על השמיים.. הראש נקי לגמרי ממחשבות.. מנותק איכשהו. מהמקום הזה אני בא לשתף אותכם בעצם.. לא הצלחתי להתבטא מול אחרים בצורה שהרגשתי שהם מבינים אותי.. אני עוקב אחרי הפורום כבר כמה זמן ואני מרגיש שתבינו אותי. כל החוויה הראשונה הזאת היתה כמעין הכנה לפטריות שאני מתכנן לנסות באמסטרדם בזמן הקרוב. אם תוכלו לשתף קצת בחוויות הראשונות שעברתם עם LSD או פטריות יכול להיות מעולה
    תודה רבה :)

#1 shesek, ‏12/9/16
    נערך לאחרונה ב: ‏13/9/16
    גנג'יאל, newbudder ו-אמנות-הגידול אוהבים את זה.
  2. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    הפעם הראשונה שהתנסיתי עם פסילוסיבין גם הייתה בהולנד, אמנם לא באמסטרדם, זה היה באמצע יער בצפון המדינה.
    מה שלדעתי אפילו יצא טוב יותר, מכיוון שפטריות סוג של גורמות לך להרגיש חיבור לאדמה, לכדור הארץ וליקום.
    אני חושב שלעשות פטריות בעיר קצת מוריד מהחוויה, אבל זה כבר לשיקולך.

3. DigiTalGhOST

DigiTalGhOST חבר חדש

לייקים:
    0
    שאתה אומר שלא קל לך בימים האחרונים זה בגלל אותו טריפ?
    וכמו שLSD אמור להיות.. קשה לתאר את החוויה ואפשר להבין את מה שאתה חובה כי הכל מתגמד לעומת אותו הטריפ, כמובן שזה לא צריך להשפיע לאחר מכן..

ולגבי הפטריות, זה חוויה שונה מLSD מכיוון שזה יותר תעתועי עניים ומשחק עם צבעים, מה שאסיד לא עושה.
    וגם אין את תחושת הבלבול/תובנות.
    מה שכן,התחלת ברמה גבוהה ופטריות יהיו לך כחוויה נעימה מאוד אחרי שחווית סם פסיכדלי.
    תהנה בחוויה הבאה ובאמסטרדם בכלל.
    מקווה שעזרתי וערב טוב :)

4. shesek

shesek חבר חדש

לייקים:
    3
    @gal123 האמת שזה רעיון טוב לצאת מהעיר ליום טוב ביער..
    @DigiTalGhOST אני חושב שהטריפ אוליי אפשר לי את מה שהייתי צריך - שקט
    אני בזמן האחרון הייתי מלא במחשבות, ממש הרגשתי שאני הולך לאיבוד בתוך הראש שלי, כבר לא יודע מה האמת שלי ומה של אחרים. אוליי השקט הזה שחוויתי והניתוק שהרגשתי במהלך הטריפ והימים האחרונים היה באיזהשהו מקום מה שהייתי צריך (הגיוני בכלל?) זאת סתם תאוריה שחשבתי עליה אתמול בלילה..
    ממה שקראתי והבנתי יש בפטריות חלק תודעתי מחשבתי גדול - זאת טעות?
    ובאופן כללי חשבתי שחצי טיפה במסיבה זה לשכשך רגליים לעומת המים העמוקים של פטריות - גם זאת טעות ?

5. אבוקדו

אבוקדו חבר חדש

לייקים:
    6
    אהלן חבר, מהתנסות שלי עם פטריות בהולנד הן הרבה יותר עדינות, אני לפחות הרגשתי שאין לי יותר מידי לאן לברוח במחשבות, הכל היה צלול וטהור כזה, פחות אינטנסיבי מLSD ללא ספק.
    הייתי ממליץ אפילו לחבר להתחיל מהן ולא מאסיד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!