1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה למתחיל :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eternity, ‏19/9/16.

1. eternity

eternity חבר חדש

לייקים:
    1
    הי חברים, פעם ראשונה שאני מנסה לגדל.
    קראתי פה שלל מדריכים ולמדתי המון, אבל עדייו אני מרגיש שזה הרבה יותר מורכב ממה שחשבתי.

בכל מקרה, עוד לפני שאני מנסה בכלל להנביט רציתי לדעת האם זו תקופה נכונה בשנה עבורי,
    אני מתכוון לגדל בארון שיש לי בחדר, החדר עצמו יכול ליהיות חשוך לחלוטין ויש בו מזגן, ואני מתכנן להתקין מנורה בגג הארון,
    אבל, ראיתי שמדריכים שרשום טמפרטורה רצויה,אוורור ולחות, דברים שבהם יהיה לי יותר קשה לשלוט, האם אילו דברים שאפשר להתגבר עליהם(איך?) או שעדיף להמתין לחודש פברואר-מרץ כזה? ובעניין האוורור, מספיק להשאיר לו חלון פתוח מולו?
    תודה רבה לעוזרים!

2. eternity

eternity חבר חדש

לייקים:
    1
    הקפצה?

3. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    אם אתה מגדל indoor , אז פחות חשוב לך העונה והתנאים outdoor.
    מפני שאתה זה ששולט בתנאים בחלל הגידול בפנים , ויכול להתאים אותם לרצונך.
    חפש מדריכים על גידול פנים , ואיך לבנות נכונה את חלל הגידול שלך.
    יש אמצעים להתמודד עם הכול , זה לא חייב להיות מסובך , רק צריך לדעת איך .
    בעניין האוורור , חלון פתוח יספיק בהחלט , תוסיף מאוורר שיזיז את האוויר אם צריך.
    תמיד תדאג שתהיה זרימה ותחלופה מספק של אוויר.

4. eternity

eternity חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה :)
    אבל לזה בדיוק התכוונתי, אם אני משאיר לו חלון פתוח אז אני כן מושפע ממזג האוויר, כי להשאיר חלון פתוח בדצמבר=חדר קר..

5. AvAdon

AvAdon חבר חדש

לייקים:
    5
    בחורף אתה יכול לפתוח את החלון לפרקי זמן קצרים , בשביל לאוורר את החדר ולרענן קצת את האוויר , אולי קצת חום יברח החוצה מפני שיש הפרש טמפרטורה בין החדר לסביבה בחוץ , אבל מצד שני , המנורה מפיקה חום שאותו אתה יכול לנצל לטובתך בכך שיצטבר בחדר.
    בקיץ יותר חשוב לפזר את החום ולמנוע ממנו שיצטבר וזה עוד עם מזגן , בחורף הצמח יושב לו בארון ומתחמם עם המנורה .

6. eternity

eternity חבר חדש

לייקים:
    1
    המון המון תודה על העזרה :)

AvAdon אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!