1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס וצה"ל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Daul, ‏25/9/16.

1. Daul

Daul חבר חדש

לייקים:
    1
    ערב טוב חבר'ה
    אני כרגע טירון ביחידה קרבית בצה''ל, מעוניין בקורס חובשים. (סחי מאז יום הגיוס יש לציין)
    שאלותיי הן כאלה:
    מה הסיכוי להתפס בצבא? האם יש אמצעי זהירות להמנע מתפיסה, כלומר לעשן רק ברגילות וכו'? האם לסרב לבדיקות שתן זה חכם אם מצ''ח פושטים על הבסיס ימח שמם? אשמח לשמוע גם אם מישהו פה שרד בדיקות שתן כשהיה מלוכלך.
    תודה!

2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    לא. מעשנים. בצבא. נקודה.

ההוא אם השפם, ganja farmer ו-שייקה אוהבים את זה.
  3. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    מצטרף לשאלה. יש תשובות פחות מבאסות מישהו?

4. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    כל עוד מותר לשתות בצבא לא רואה סיבה לא לעשן, זה פחות גרוע לכן עדיף.
    אני בעצמי עישנתי בזמן הצבא ואני וחברים שלי היו "מלוכלכים" כל תקופת השירות שלהם. שמעתי על בדיקות פתע שעשו לחלק מהם אבל הם פשוט יצאו מהחדר כי הסבירו להם שזה לא חובה וזהו. אף אחד לא אמר להם מילה. כולם כבר השתחררו מזמן אף אחד לא נתפס אף פעם.

5. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    ואללה אחי תלוי איפה אתה משרת כאילו בגדול עדיף שלא, אבל אם כן אז רק בבית... לא יודע איך זה הולך בקרבי אבל שמעתי על מקרים של בדיקות פתע שמכניסים חיילים לאיזה כנס ואז אומרים להם שזה בדיקת סמים.
    אצלנו היה בית זונות ובפעם או פעמיים היחידות שהיו בדיקות אני ידעתי עליהן בכלל בדיעבד ולא שמתי לב שהיה משהו חח, והיו לי חברים שהתריעו להם מראש אבל הייתי בבסיס של אנשים גזורים אז לא יודע אם אפשר להכליל.
    בסופו של דבר שיקול שלך אחי אם תופסים אותך זה בעיקר הפחדות מנסיוני, אבל אם אתה מודה (או בכלל משתף איתם פעולה) או שנתפסת על חם עם מכשיר ביד אז הסיכויים שיזיינו אותך גדלים משמעותית

6. Daul

Daul חבר חדש

לייקים:
    1
    הבנתי, אז ממה שעולה אצל רוב התגובות אם אני לא מספר לאף אחד או נתפס אז זה די בטוח? כאילו אני גם ככה לא בשיא המוטיבציה לשרת כזו מדינה מושחתת ואוכלת יושביה (בעיקר הסטלנים), אבל אני בפחד מוות להתפס... בכל מקרה אני אשמור על המומנטום הסחי בינתיים, תודה רבה, אם למישהו יש עוד מידע או סיפורים מניסיונו האישי אשמח לשמוע

jessy-khalifa אוהב/ת את זה.
  7. Deadman

Deadman חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע לעשן בזמן השירות אין סיכון גבוהה . חס וחלילה מבקשים שתן אתה מושך אתזה במשך חודש עד שאתה נקי והכול בסדר סוף פסוק
    הסיכון בצבא שיתפסו את אחד החברים שלך לפלוגה והמנייאק ישתנקר אליך קורה המון ..
    תעשן אך דיסקרטיות מלאה! מבחינת החברים שלך בפלוגה אתה סאחי בלטה !

8. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    3 שנים בצהל , רק בחודשיים הראשונים לא עישנתי , הבנתי שהכל חארטה, אל תתגרה במזל שלך אחי , אם אתה רוצה לעשן אתה יכול לעשן כל השלוש שנים בלי בעיה בכלל!
    הקטע שאנשים לוקחים את זה רחוק מדי , מעשנים בבסיס , באים מסטולים וכו'.
    אם תהיה חכם אתה יכול לעשן בשירות צבאי

9. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6
    שמע אחי כל עוד אתה בהכשרה זה ממש חרטא, העיקר שאתה שומר על פרופיל נמוך ולא מדבר על זה עם אף אחד כי לך תדע מי סמוי/ ישבר בחקירה . בבית תעשה מה שאתה רוצה בצבא אל תעשה כלום. ואם באים לבקש ממך שתן אל תיתן כלוםםם זה הכי חשוב אל תיתן להם לשבור אותך עם הבטחות ואיומים, לא לתת שתן זה סירוב פקודה, קצת כלא בלי תיק בלי כלום . אם נתת ואתה מלוכלך אכלת אותה.

10. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יחבורה של דפקטים. מה נסגר??
    מה אתם ממליצים לבנאדם לעשן בצבא?
    מספיק פעם יתפס, תיק פלילי, כלא, אתם תיקחו את זה במקומו??

אל תעשנו בצבא, ואם כן אז אתם אידיוטים.
    לנו לא היה מי שייעץ, שיסביר כמה זה יכול לדפוק אותך. לכם יש!!
    תפיסה של פירורים בכיסים פתחה לחבר טוב שלי תיק פלילי כלא וסיום השירות.
    אל תתגרו במזל ואל תהיו אידיוטים.

14artnowo אוהב/ת את זה.
  11. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני ידבר ניסיון, הדרך היחידה הבטוחה להשתמש בצבא היא רק עם יש לכם מספיק זמן להתנקות, בגרס זה בערך שלושה שבועות שאפשר להוריד לשבוע אחד מינימום ( וגם זה צריך לדעת איך, וזה ממש לא כיף), אין דרך אחרת להשתמש על בטוח.

12. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    הבן אדם מדבר מילים מאוד נכונות!! תקשיבו!! גם אני סיימתי עם חצי שנה בית סוהר ו28.

13. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    ועם אתה בכל זאת מגיע למצב של לתת שטן, תסרב כמה שאתה יכול, ותיתפלל להתנקות!!

14. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    תעשה את החושבים שלך. אם שווה לך תיק פלילי וכמה חודשים טובים בכלא צבאי. תענוג זה לא. אבל כמו שכבר אמרו לך פה. המון חיילים מעשנים בזמן השירות. לצערי הרב חלקם אף בבסיס. מה שעלול לגרום לסכנה ממשית בביטחון המדינה. ורובם הגדול לא נתפס. הסנקציה היחידה שיש לצבא נגד חיילים החשודים כסטלנים היא צו של קצין מצ"ח לתת בדיקת שתן. שבגדול הוא יכול לנגב איתו את התחת. מקסימום 48 שעות מאסר בזמן החקירות, בלי לראות שופט, ויאללה חזרה לבסיס. במקרה הרע תישפט בבסיס על סירוב ותכנס לכמה ימים לכלא. אבל במידה ואתה ביחידה קרבית כנראה שזה לא יזיז לאף אחד ולא ישפטו אותך אפילו... העיקר לא לתת שתן במידה ואתה לא בטוח במאה אחוז שאתה נקי!
    אני מדבר מניסיון של הכלב שלי... היה חייל מצטיין. ולא, דווקא לא בעוקץ...
    ואיזה כלבלבה סמויה ניסתה להפליל אותו... וואי איך הוא שרף אותה!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!