1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיבולת... מה עושים כשהסיבולת גבוהה מידי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י NightHawk, ‏5/10/16.

1. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    היי חבר'ה, קטע שמתחיל לעצבן אותי כבר בזמן האחרון והוא הסיבולת שלי שעלתה בצורה מפחידה לרמה שגו'ינט נקי כבר לא מערפל אותי אלה נותן לי רק בז קטן ואני מדברעל קנאביס רפואי באיכות דיי גבוהה.

זה כאילו שהגו'ינט הראשון של היום מורגש הכי חזק, אבל ככל שאני מעשן יותר ההשפעה יורדת ומתקצרת עד לרמה של 5 דקות הרגשה קצת "כבדה" אחרי 15 דקות כבר מרגיש ערני יותר אפילו, אחרי חצי שעה... שעה עברה ההשפעה לגמרי כמעט.

איפה הימים שג'וינט היה הופך אותי עד למחרת? האם זה מוכר לכם?

אני מעשן בדרך כלל גו'ינטים עם 0.3 גרם, לא בבאנג מכיוון שאני לא אוהב את הויזואליות של זה, ניסתי אידוי אך גם שם ההשפעה לא חזקה ואף חלשה יותר...

מה אתם ממליצים לעשות?
    האם כדאי לעשות הפסקה? ואם כן של כמה זמן?
    האם כדאי לנסות דרכים אחרות כמו אכילה או שמן?

תודה ושנה טובה וירוקה לכולם!

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם אתה מקבל רפואי אני מניח שאתה מחליף זנים כל פעם אז לא יעזור אם תעבור לזן חדש, הכי טוב בשבילך זה לעשות הפסקה של כמה זמן לפחות כמה ימים שהסיבולת שלך תרד (או תעלה? אתה יודע למה הכוונה :p)

3. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    כשאני מגיע לסיבולת מסוימת אני פשוט מפסיק, מתחיל תקופת ניקוי , מרגיש לי טוב פעם בשנה לעשות הפסקה של חודש , גם מאפס לי את הסיבולת (רוב הזמן).

ניסיתי לאכול דברים כמו שאתה מציין , שום דבר לא ממש השפיע על הסיבולת , תנסה להתנקות כביכול לבדיקת שתן (מקלחות אדים , מיץ חמוציות , ריצות אם אפשרי או כל ספורט מסוים)

4. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    תעשה קצת הפסקה והרבה ספורט מנסיון אחרי שבוע אתה חוזר לקבל שוטים למוח :D

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!