1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייחור

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י legalshit, ‏6/10/16.

1. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2016/02/3-שיטות-ליצירת-ייחורים-לגידול-קנאביס-ל/

אני רוצה לנסות את שיטת הבקבוק ויש לי כמה שאלות.
    1. בשיטה זו בכתבה לא מצויינת אבקת ההשרשה, ובשיטות האחרות כן. יש או אין צורך לשים את האבקה?
    2. אם אני לא אשים דשן (ואבקת השרשה במידה וצריך), האם השיטה הזו עדיין תעבוד? ואם כן בכמה זה יוריד את איכות הצמח?
    3. בעיקרון אני יכול לשים כל דשן נוזלי שיש לי בבקבוק ההידרו? יש מצב שיש סוגים שיפגעו בצמח?
    4. כמה זמן ניתן לשמר ייחור מהרגע שהוא נחתך?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    דבר ראשון חשוב לי לציין שזאת שיטה גרועה ביותר לדעתי אבל אם החלטת אז:
    1.יש צורך בהורמון השרשה אם אתה רוצה להעלות את הסיכויים להשרשה ולהפחית את הזמן שיקח לו להשריש.
    2.ייחורים לא מדשנים בכלל, לדעתי במילה דשן הם מתכוונים להורמון השרשה. דשן מתחילים לתת רק אחרי שהייחור השריש והעברנו אותו לאדמה או למצע הסופי ומתחילים לראות צמיחה חדשה(אני מתחיל לדשן רק שהם מראים שהם רוצים)
    3.אתה צריך דשן שמתאים למצא הגידול, אם אחרי שהייחור השריש אתה מתכוון להשאיר אותו בבקבוק אז אתה צריך דשן הידרופוני. דשן אורגני לצורך העינין יכול לפגוע בצמח בשיטת גידול הזאת כי הוא ירקיב במים.
    4.מה הכוונה לשמר? ייחור שהשריש ועבר לעציץ נחשב כבר צמח בשלב צמיחה, תשאיר אותו בעציץ קטן בלי הרבה אור והוא לא יצמח מהר..

3. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    4. מהרגע שחתכתי את הייחור, כמה זמן הוא יוכל לשרוד עד תחילת תהליך ההשרשה?
    נ.ב איזו שיטה הכי טובה לדעתך?

#3 legalshit, ‏6/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/10/16
  4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא כל כך מבין את השאלה.
    מהרגע שחתכת אותו מהאמא והכנסת אותו למים הוא מתחיל לעבוד על שורש.
    אם לא תכניס אותו למים הוא לא ישרוד.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    תהליך ההשרשה מתחיל מהרגע שהוא נגע בהורמון השרשה פחות או יותר..

6. legalshit

legalshit חבר חדש

לייקים:
    0
    יש מישהו שמביא לי את הייחורים. הוא חותך אותם בשישי\שבת ויוכל להביא לי אותם רק בשלישי.
    אין מצב שהם ישרדו אתה אומר?

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אם הוא חותך אותם ושם אותם בצמר סלעים או בקבוק מים, ושומר על הלחות והטמפ' כמו שצריך עם אור לבן רצוף,אז למה שלא ישרדו?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!