1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD מנת יתר

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Solari0, ‏6/10/16.

1. Solari0

Solari0 חבר חדש

לייקים:
    1
    היי. לפני שבוע הייתי במסיבה וחבר הביא לי כדור של מולי וכששאלתי אותו כמה זה הוא אמר לי 2 נקודות. אחרי שעתיים וחצי הוא הביא עוד שקית שידעתי כמה יש בה רק בדיעבד (חצי גרם). מיותר לציין כי את רוב רובו של הבקבוק אני שתיתי מה שאומר 700 מיליגרם. הייתי דלוק במשך הרבה זמן ולא ישנתי כמעט 40 שעות. הכל היה סבבה עד יום ראשון בערב שאז התחלתי להרגיש דאון רציני שמלווה בחוסר שינה בלילות, דיכאון, עצבנות וחוסר פוקוס. קראתי באינטרנט על הסרטונין ומה שזה עושה ועל תופעות הלוואי אבל לא צוינו מקרים של מנות יתר כמו כאן שזה פי 3 וחצי מהכמות המקסימלית ואני חושש שנעשה נזק בלתי הפיך. יש כאן מישהו שקרה לו מקרה דומה ויכול לייעץ? תודה.

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני ממש ממש לו מומחה אבל אני בספק אם משימוש חד פעמי ייגרם נזק בלתי הפיך (לפחות בכמות שלקחת..)

אם המצב לא משתפר תוך כמה ימים פנה לייעוץ רפואי

3. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    כשתישב דלוק פצצוץ ותרגיש איך המוח שלך ניזדק ניחתך ניקרע( פיזית) וחודש חודשיים היו לך כמה אנשים שמדברים איתך בתוך הראש אז תידע שזה נזק בילתי הפיך! :)

4. Solari0

Solari0 חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי. תודה לכם!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!