1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אתר weed-seeds.net

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Magna, ‏7/10/16.

1. Magna

Magna חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

ביצעתי הזמנה דרך האתר הנ"ל. אשמח אם מישהו שיש לו נסיון עם אתר זה יחלוק מעט לגביהם; אמינות במשלוח, זמנים, מענה (לא ענו במשך שלושה ימים למייל, החשיד אותי).

תודה.

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    נראה כמו אתר לא רציני. למה לא להזמין מהמוכרים והמומלצים?

3. Magna

Magna חבר חדש

לייקים:
    0
    זה בדיוק העניין, שראיתי המלצה לגביהם איפשהו (יכול להיות שכאן באתר אפילו).

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    האתר הזה גרוע, לא מומלץ, ובטח שאף אחד כאן לא המליץ עליו ובטח לא במגזין. אל תקשקש שטויות. ואם זה ניסיון לפרסם אותם אז לא הלך לך טוב

5. Magna

Magna חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע, אתה מכיר אותי כ"כ טוב. בדיוק זה מה שרציתי - לפרסם. על הפוסט הראשון שאני מפרסם כאן, מגיע אדם לא נבון כמוך ומאשים האשמות. איזה כיף. תודה על זה.
    בבקשה אל תגיב לדברים נוספים שאני אעלה, לא מעוניין בדעתך. שיהיו לך חיים מעניינים.

6. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    קודם כל מתי אתה עשית את ההזמנה? דבר שני אתה קראתה על המשלוח שלהם? דבר שלישי מי המליץ לך עליו?

7. Magna

Magna חבר חדש

לייקים:
    0
    כאמור, ההמלצה היא מפה. חיפשתי קצת אחורה ומצאתי: http://prntscr.com/cr8srq

הזמנתי לפני שבוע, וקיבלתי מהם מייל לגבי אופי ההסוואה הצפוי (לא ארחיב, אך בוא נאמר שאני מעט מודאג לגבי האפשרות שזה יוכל להיכנס לתיבה).

8. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אני מבין על מה אתה מדבר, אני תמיד מבקש לשלוח משהו קטן, לא גדול יותר מכיסוי לפלפון, ככה לפחות 4שבעוות אז נראה, אני מאמין שיגיע השאלה עם זה לא יכנס לתייבה וזה לא על השם שלך זה כבר בעיה.
    אני יכול להמליץ מהניסיון על בונזהסידס, הזמנתי זרע אחד סתם לבדוק, קיבלתי 6 זרעים אחריי 7-10 יום, רק גם להם צריך לכתוב לא לשלוח שום דבר גדול יותר מכיסוי לפלפון או מה שנכנס לך לתייבה.

ועד שלא יעברו 4שבועות אין לך בכלל מה לעשות, אני לא בטוח שיש מה לעשות גם אחרי 4 שבועות, אבל נחכה ונראה....

Magna אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!