1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות חשובות! יש תמונות!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י mr weed.., ‏26/1/14.

1. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    יש לי עציץ שהתחיל פריחה לפני שבוע מתי היא תיגמר בערך? מתי אני יאכל לקצור? עוד כמה זמן אני יחכה?

ומה קורה עם בזמן ה12\12 ברח לי שעה פה שעתיים שם.. זאת אומרת עם היה אמור להידלק ב2 נלדק ב4 יש בעיה עם זה?

סמתי שני תמונות תגידו מה דעתכם עליה (עציץ) 304.jpg 303.jpg

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פשוט רצוי שזה לא יקרה (העניין עם השעות שברחו) - מה הבעיה לקנות טיימר ב20-30 שקל ולפתור את הבעיה ???
    קשה להגיד לפי התמונות מתי תוכל לקצור
    תלוי בזן בעיקר - איזה זן זה ?

3. alagol

alagol חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לך עוד זמן,לכל זן יש זמן פריחה שונה(לאינדיקה לוקח פחות זמן מסאטיבה) .בדרך כלל זה חודשיים ומעלה.
    לגבי האור אם זה קרה פעם אחת אין שום בעיה(היה לי מקרה שהזמן ברח יותר מ6 שעות והכל היה בסדר)

4. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    ואאלה אני לא יודע איזה זן זה חבר הביא לי זרע מהשקיות של הרפואי שהוא מקבל..
    מה שאני כן יודע שיש לו חמישה עלים בעלה ושזה לא דומה לא לסאטיבה ולא לאינדיקה אגב זו הייתה השאלה הבאה שלי אז תודה!
    אתה יודע למה יש לי חמישה עלים בעלה במקום 7 אינדיקה או 9 סאטיבה?

5. alagol

alagol חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע לגבי כמות העלים אבל הנה תמונה שיכולה לעזור
    indica-vs-sativa-07.jpg

6. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    יש טיימר שנקרא ׳שעון שבת׳, המצאה ישראלית.. פשוט, קל, זול, אמין, מומלץ, וקיים בהרבה וריאציות.
    השאלות שלך כולן תלויות בזן הצמח ובסביבתו, אין לך אלא לחכות בסבלנות ולצבור ידע ונסיון תוך כדי.

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
  8. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    חבר אתה קצת מתבלבל -
    ההייבריד שאתה מדבר עליו - כשמזווגים זן כלשהו (סאטיבה או אינדיקה) עם זן שנקרא - רודריילס - בן דוד קרוב רחוק של ההמפ,
    כשיוצרים הייבריד כזה מה שמקבלים (אחרי השבחה של כמה דורות בד"כ) זה זן אוטומטי.

זה שיש לו 5 עלים לא אומר שום דבר - יכול להיות זן אוטומטי או רודריילס מלא שיש לו גם 7 ו9 עלים, ומנגד יכול להיות סאטיבה או אינדיקה (או הייבריד-שילוב ביניהם) שיש לו מקסימום 5 עלים -
    זה תלוי בגנטיקה ובתנאים שהצמח מקבל,
    כבר ראיתי צמחים שמכל מיני סיבות הוציאו רק עלה אחד, או רק 3 עלים,
    בד"כ זה לא אומר שום דבר כי אותם צמחים הוציאו יופי של פרחים.

מה שכן הצמח של החבר שלנו מלמעלה נראה קצת כאילו הוא נמתח יותר מידי.. לא משהו קריטי אבל
    נראה גם סאטיבה דומיננטי.

תכין את עצמך לבערך משהו כמו עוד 3 וחצי חודשים פלוס מינוס, בהנחה שהוא עכשיו התחיל פריחה (אני לא רואה עדיין שום פרחים, אבל לגיטימי אם הוא התחיל לפני שבוע),
    בזמן הזה תעשה לעצמך טובה ותזמין מאיביי מיקרוסקופ קטן שמגדיל בערך פי 100 (גם פי 60 יעשה את העבודה, אבל לא יותר מפי 160) - עולה פחות מ10 שקל פלוס משלוח
    ככה כשתגיע קרוב לזמן הקציר תסתכל על הפרחים עם המיקרוסקופ ותחילט לבד מתי אתה רוצה לקצור.

9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    הצמחים שלך נראים על הפנים.
    נראה לי שלא קיבלו מספיק אור בזמן הגדילה.
    תעלה תמונה אחרי 60 יום לפריחה ואז אולי נדע כמה זמן נשאר לך.
    אל תצפה שיצא לך כמות יפה, לדעתי משהו בסביבות ה10 גרם.

10. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1
    אח שלי תודה רבה! בהודעות הקודמות שלי כתבתי שעציץ נמתח בגלל מנורה מעפנה והתחלתי להיות בעניינים שיפרתי את כל הסיפור..(אולי קצת מאוחר אבל זה מה יש)
    ולגבי האייבי הלואי והיה לי חבר כמוך שיודע להיתעסק עם אייבי.. אני לא יודע ומצתער על זה! בקושי ידעתי איך להיתחבר לפורום אחי חחח..
    ומה שהבורח כותב למטה זה נכון 10 גרם????!!

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    10 גרם זה מצב סבבה. אם הייתה יודע איזה זן במדובר אז היתי אומר לך פחות או יותר אבל זה גם רפואי-ישראלי אי אפשר לדעת איזה זן זה בדיוק [כי החברות לא משחררות מידע כזה-די ברור למה...].
    במצב שלך איתי בודק בכלל אם מדובר בזכר או נקבה.
    תעבור על הכתבה:
    http://www.קנאביס.com/2011/10/איך-להבדיל-בין-צמח-קנאביס-זכר-לצמח-קנאב/

תחזור עם תשובות/תמונות. במידה וזה יצא זכר שווה להפוך לחשיש [למרות שאין הרבה THC בזכר].

12. mr weed..

mr weed.. קנאביסט

לייקים:
    1

חח עברתיי על כללל הכתבות שרק ראיתי פה..ו ואאלה יש לי נקבה אחי בדוק!

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    מעולה, נזכרתי בך ואפשר לדעת ברור שזו סאטיבה דומיננטית. בגלל הצורה של הצמח. תכין את עצמך לפריחה ארוכה של 3 חודשים לפחות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!