1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לפני פריחה. יש תמונות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י קואלה, ‏18/10/16.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הרבה מאוד הוכחות!
    אל תשחק לי אותה אגרונום עכשיו גבר. תריץ כמה מחזורים ותבדוק בעצמך.
    חח הוכחות אתה רוצה... מינימום תפתח יוטיוב. תתחיל מ lollipopping cannabis ותזרום..

אתנול ו-קואלה אוהבים את זה.
  2. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    קראתי גם קראתי. זה יותר קטע של כולם עושים אז אני גם יעשה. אין באמת השוואה בין יחורים.

3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    נמדוד את זה כאן. השונה בגידול הזה הוא דשן A.N לעומת ביוביז פעם קודמת ותוספת של 300W CFL.
    פעם קודמת הרבה קיטומים היום חיפפתי את כל הענפים הדקים שעולים מלמטה. משום מה לא נראה לי שיצא לי פחות מהגידול הקודם. מוכן לוותר על כמות בשביל האיכות אבל.

4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    וואלה אני מסכימה, מה שעובד בשביל יוטיוב יעבוד גם בשבילי, גם אם זה לא מוכח מדעית על פי כל כללי ההוכחה והאגרונומיה.
    אנשים שוכחים שזה בסך הכל צמח פשוט, ואם הראו לי ביוטיוב שפעולה מסוימת עושה לו טוב, מי אני שאתווכח:)

קואלה אוהב/ת את זה.
  5. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    רק שצמח זה בכלל לא דבר פשוט (; חשבתי שלוליפופ זה רק הורדה של עלים, לא גם של ענפים.

6. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אז אתם כבשים שהולכים אחרי העדר, וזה בסדר כל עוד זה עובד לכם ואתם בסופו של דבר מרוצים ממה שקצרתם.
    אני מעדיף להיות חלוץ ולראות בעצמי ניסיתי את זה בשתי מחזורים (4 צמחים כל פעם) ולראות עיניי הקולות נראו אותו דבר גם במבט מרחוק וגם במקרוסקופ. אלו לא היו יחורים אז הניסוי הזה לא שווה כלום אבל זאת הוכחה ששתי השיטות נותנות אותן תוצאות (לפחות בשבילי) קצרתי אותה כמות (הפרש 10 גרם לטובת ההורדה בזרעי קססה ו18 גרם לטובת הללא הורדה בזרעים של סנסי) אבל הוצאתי 250% יותר חשיש מהצמחים שלא הורדתי פופקורן.
    זה לא מחקר אמיתי ואני לא מתייחס אליו כאל כזה זאת רק דוגמא אישית.

7. קובי40

קובי40 חבר חדש

לייקים:
    6
    אם אבחן את התנהלות הוויכוח הנ"ל והופך את אותו ויכוח ב"פורום אלכוהול"
    היה רצח ממזמן
    אז להנהלה וליחצנים בנינו תדאגו ליחצן את 2 ה"סטלנים" הסובלנים בוחרים בשלום ואהבה ולחזור למקרר למנצ'ס במקום להניע את העצבים בפול גז

חג שמח ולא לשכוח לחגוג

קואלה ו-Sandoz אוהבים את זה.
  8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    נוו..אז כן להוריד. שלפחות יהיה מרווח אם זה גם כך באותו המשקל בסוף. למרות שזה מוזר מה שאתה אומר. עשית ניסויים, צמח בלי פופקורן וצמח עם פופקורן. אם אמרת שזה משקל כמעט זהה ביניהם אז חייב שהקולות של הצמח בלי הפופקורן יהיו גדולות יותר כדי לפצות על החוסר. אחרת מאיפה בא המשקל?? אז דווקא אתה היית צריך לראות את זה.

9. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    זה דווקא הכי טוב.
    זה כמעט בלתי אפשרי להיות לגמרי רציונלי עם צמח אז צריך להשתמש קצת בתחושות בטן.

לנושא.
    ההיגיון שמאחורי זה הוא שהצמח מבזבז אנרגיה להחזיק את העלים, קח ממנו את העלה והוא יעביר את האנרגיה לחלק העליון שלו, אחרי מעט ידע ונסיון הגעתי ל2 המסקנות האלו.
    1. לעולם לא לחתוך עלים בתקופת הפריחה .
    2. היתרון של השיטה הזו מוטלת בספק, מעולם לא מצאתי הוכחה לזה.

אני לא הייתי מוריד אותם בכלל, הגידולים הכי מוצלחים שלי הם אלו שאני בכלל לא מתערב לצמח (כמו לשכוח להשקות שבוע וכו..)
    אני לא חושב שכדאי להוריד אותם אולי אולי רק אם הם לא נראים בריאים, אולי.
    הם עדיין מקבלים מעט אור והם שומרים על מינרלים שאם יום אחד יחסר לצמח אז הוא ייקח אותם מהם (העלים).
    לפעמים אנשים חושבים שלזרוק דשן ולהגזים אם כל מני חומרים ייתן לצמח בוסט, אני אוהב לתת רק מתי שאני בטוח שחסר ולא לשנות את הדרך הטבעית שבה הוא בחר לגדול.

המסקנה האחרונה שלי.
    כל תנאי שרחוק מבחינה יחסית לתנאי שהוא היה גודל אילו היה נמצא בטבע, פוגע.

המון בהצלחה שיהיה ;)

העלאתי את השאלה שלך לרדיט.

#29 Cinderrela 99, ‏24/10/16
    נערך לאחרונה ב: ‏24/10/16
  10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שוב בעיה עם ה"היגיון" האנושי.

אני יכול לתת אלף ואחת תאוריות שנשמעות הגיוניות. ואףאחת מהן לא תחזיק מים. למה? כי אבולוציה לא מתפתחת מתוך רצון להגיע לנקודה מסויימת.
    לי זה נשמע הגיוני שצמח יצליח להשתמש בחנקן שנמצא באוויר, למה הוא לא עושה את זה?

צמח לא מבזבז אנרגיה על להחזיר עלים. למה? כי העלים וכל רקמה ירוקה בצמח מבצעת פוטוסינטזה ומייצרת לעצמה ולעוד חלקים אנרגיה בצורת סוכר.
    כל עלה חשוב לצמח ובעל תפקיד ותרומה. לא מורידים עלים בריאים וירוקים.

11. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    הכוונה היא למשקל סופי של התפרחת לא שקלתי את הפופקורן הם הלכו ישר לתערובות לחשיש רק קולות ופרחים ששווים עישון נשקלו.

12. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אז כמה נראה לך משקל סופי כולל הפופקורן?

13. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אין לי דרך לדעת

14. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    סבבה אגרונום הבנו שכל עלה ירוק חשוב. הדיון הוא גם על הגודל של הקולות. אם אתה יודע לענות על זה זה יהיה נחמד.
    כשצמח נכנס לפריחה עם 10 קולות, במקום עם 20 כי הורדתי ענפים קטנים או כאלו שלא הגיעו לתאורה, זה אומר שהקולות שנשארו יהיו יותר גדולות? לפי הספר, זה מיתוס או לא?

15. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    בקיצור...

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אז לא מורידים עלים ולא מורידים ענפים. לא ישפר יבול ולא כלום. כל הורדה מהמסה של הצמח רק תפגע בו. יבול עני יור, פחות זרעים וכו'.
    הסיבה היחידה שמורידים משהי היא כדי לעצב את הצמח.

17. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אז כשמישהו אומר לי שהתפוחים של העץ שלו יותר גדולים כשהוא מוריד ענפים קטנים לפני הפריחה, הוא בעיקרון מקשקש..

18. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כן.

קואלה אוהב/ת את זה.
  19. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    תודה.

20. hydrotony