1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה נסגר עם הקנאביס הרפואי בישראל?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דודה, ‏3/11/16.

1. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תעלה משהו שאפשר לדבר עליו נדבר עליו.
    תבוא תגיד: " אין לי שום מידע להעביר לך" סבבה, לא נדבר על כלום.

2. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אם אתה יוצא מנקודת הנחה שאני משקר לך, אז אני יחסוך שלי האנרגיה לאנשים שמוכנים להקשיב.

3. בצלאל

בצלאל חבר חדש

לייקים:
    4
    טיל תכלת של חברת שיח לא אכזב אותי עדיין ואלסקה גם זן מצוין. לעומת זאת קיבלתי עומר של תיקון לא מזמן והוא על הפנים, אני בטוח שאני יכול להביא איכות יותר טובה מהדילר השכונתי ממש בושה שאנשים בחסות המדינה מייצרים איכות ירודה כזאת.

דודה אוהב/ת את זה.
  4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אחלה. אם יש מידע קונקרטי אני מוכן להקשיב.

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לאו דווקא בגלל העניין עם האנשים שאתה משתמש בהם כמקור.
    גם אני מכיר את העניין, יש בתחום הזה אנשים אפלים למדי (במיוחד בישראל) שהם אולי מגדלים מקצועיים, אבל אתה לא יכול לצטט אותם. כי הם לא מתקשרים במדיה חברתית, ומן הסתם שאתה לא לכוון מישהו מהפורום אליהם.

אבל אני חושב שאתה בדיחה קצת כי רשמת בהתחלה לאגרונום -
    "באהבה חביבי, מעריך מאוד את הידע הנרחב שלך והתרומה הרחבה שלך לפורום, אך הניסיון שלך בקנאביס (עישון וגידול) לוקה בחסר לטעמי ומורגש בהודעותיך."

ואז אגרונום אמר משהו שלא נראה לך. ואתה...?
    "אין לך מה להגיב, הזלזול ותרבות הדיון שלך הספיקו לי, ולא נראה לי שאמשיך לדון איתך."
    במילים אחרות, כשמישהו בא ומדבר איתך פרקטי...אתה מנסה לברוח.

זה בסדר, גם אני כזה. לאט לאט לומדים את הטעות הזאת ומתחילים לדבר יותר פרקטי ופחות תיאוריה, יותר עובדות ופחות "שמעתי על מישהו מפה ומשם שעשה ככה וככה".

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    טיל תכלת אחד הזנים הכי טובים שיש בארץ הזאת. לדעתי הגנטיקה שלו פשוט מושלמת.
    הסטלה שלו, בלי להתחשב באחוזי ה-THC בכלל - ייחודית, נעימה, כיפית.

אותו דבר עם "חתונה בלבן"

דרך אגב, שמעתי על בן אדם שקיבל פרחים גרועים - פנה לחוות הגידול\ספקית הקנאביס או משהו בסגנון, וקיבל החלפה של התפרחת החודשית.
    יחליפו רק פרחים נוראיים שיש בהם עובש.
    אבל זה אפשרי, מי שרוצה הוראות יכול לפנות לפרטי אפנה אותו לבחור המדובר.

7. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    מעריך את הדעה שלך, המשפט הזה היה מכוון לאגרונום והוא גם הבין וקיבל אותו. לא ציטטתי אף אחד, שיתפתי ידע.
    אני לא ידון עם שום משתמש שחושב שאני שקרן, כי כך אין בסיס לדיון, זה כמו לדבר לקיר ובטח שזה לא פרקטי. אין לי בעיה לדבר פרקטית, אני בעד דיון לגופו של עניין, אבל בינתיים זה רק לגופו של אדם. פרקטית עובדתית כרגע בבדיקות המעבדה של כל החברות למעט אחת בארץ נמצאו תרופות לא ראויות. היחידה שלא נמצאה בה, היא חברה שלפני זה ישבה בקליפורניה מעל לעשור והביאה את ה"תורה" שלה איתה לארץ, בנוסף העדויות האחרונות והתביעה הייצוגית לא מוסיפות לכל העניין הזה. אם אחרי כל זה אתה עדיין חושב שהפרחים שאתה מעשן טובים, כל מה שנותר לי להמליץ לך לבקר במדינה עם קנאביס מתוקן כמו מדינות מסוימות בארה"ב, לראות מה זה פרח ולחזור.
    התכלת זן נחמד מאוד לדעתי, בהחלט אחלה גנטיקה, למרות שלא מספיק טעים לטעמי.

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    דווקא אני חרמן על הטעם של התכלת. עשבי משהו

טעם וריח של קנאביס דבר מבלבל. גם אם תהיה לך גנטיקה יציבה עדיין כל צמח יפיק פרחים בריח טיפה שונה.

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    איזה משפט כוון אלי?
    אתה רוצה לדבר דבר. אני מבטיח לא למחוק הודעות שלך אם זאת בכוונה.

10. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    זה בגלל שיש להם כמה אמהות שכנראה שונות קצת אחת מהשנייה של התכלת פנוטייפים שונים.

אגרונום, זאת לא היתה הכוונה בכלל.

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה היתה הכוונה שלך? לא בטוח שהבנתי אותך.

12. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    חבר'ה סלחו לי שאני מתפרץ לדיון

שאתם מדברים על השפעה של קנאביס רפואי כזה או אחר ומתלוננים על הסטלה טובה\לא טובה, אני חושב שכדאי לזכור דבר חשוב: לאנשים הצורכים אותו הוא אכן תרופה, הוא לא מיועד לפחלץ\לחשמל\לתת סטלות כמו הג'ראס בהודו.

לכן ייתכן בהחלט שהפרחים שאתם מביאים מהדילר נותנים סטלה טובה יותר, אבל זה מכיוון שהייעוד של הרפואי אכן שונה, ושם מתאימים לכל חולה את הזן שיתאים לטיפול בו, גם אם זה אומר סטלה לא משוגעת.

כל זה אני אומר רק לגבי ההשפעה, לא לגבי איכות הפרחים עובד וכ'ו..

אתנול, TurboWin ו-Cinderrela 99 אוהבים את זה.
  13. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הסטלה זה מה שעוזר לפוסט טראומה … על תזלזל בסטלה

14. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    הסטלה גם משכחת כאבים בזה שהיא מגבירה את ההשפעה של הקנאבואידים שעוזרים לכאבים בקיצור הכול צריך בפרח את כול הקנאבואידים אבל הבעיה שברפואי הם פרחים יבשים ורקים מחומרים פעילים … לא משנה עם לקחתי משקית אטומה…

15. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    בתור מי שמקבל קנאביס רפואי כבר יותר משנתיים מחברת קנדוק זנים גק הרר וויט ווידו בלוברי , אני יכול להגיד כמה דברים ברורים. 1 - כל חברה מחזיקה זנים בכל הרמות חוזק על מנת שכל מטופל יוכל לבחור מה מתאים לו
    אצלנו בקנדוק יש זן אחד חזק במיוחד גק הרר השאר בחוזקה בנוני ומטה וזה המצב ברוב החברות וכן אפשר למצוא בדילר השכונתי דברים חזקים יותר מרוב הזנים המשווקים.
    2 - היבול של הקיץ ברוב החברות הוא יבול טוב יפה איכותי גק הרר של קנדוק הזן המוביל הוא ברמה עולמית לא פחות ופה האבל הגדול ביבול של החורף ולעיתים רחוקות גם בקיץ מקבלים פרחים באיכות די ירודה לא דחוס, נוכחות של המון ענפים , צבע שונה לעומת הקיץ ובכלל מראה לא אופטימלי בעליל לעיתים אפילו יש פגיעה בטעם.

הדבר הזה מכיוון שמגדלים בחממות ובחורף יש פחות אור מתקמצנים כנראה על תוספת תאורה וזה מה שיוצא. הרפואי בחורף ברמה לא טובה לעיתים זה מגיע לשערורייה ממש.

בתור מי שגידל לעצמו הרבה שנים בכל מה שנוגע לאיכות מבחינת מראה, צבעים, דחיסות מה שיוצא לי בגידול פנים בבית אין הרבה הבדל מקציר איכותי רפואי של קיץ בחורף זה כבר עולם אחר לגמרי

TurboWin אוהב/ת את זה.
  16. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מעריץ אותך רן :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!