1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תיאור הזיות של פסיכדליים שונים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י הצרכן המתחיל, ‏5/11/16.

1. הצרכן המתחיל

הצרכן המתחיל חבר חדש

לייקים:
    3
    למי יש ניסיון נרחב ויכול לתאר כמה הזיות של פסיכדליים שונים?

Cinderrela 99 אוהב/ת את זה.
  2. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    סלאוויה דיוורנום- קשה לתאר, קצת עדין, שטחי, אבל נראה שונה מהמציאות, אני ראיתי קצת צבעים וזהו.
    Dmt- אתה נמצא במציאות אחרת ולא מודע לזה, כמו חלום, נמשך כמה דקות אבל מרגיש קצת יותר, נראה קצת מוזר שבטריפ הזה מקבלים חוויה כזאת שאתה כאילו מסוגל "להרגיש" ומה שאתה רואה אתה רואה בצורה מאוד מפורטת. אני לא יודע הוא מאוד מוזר, ניסיתי אותו כמה פעמים ורק פעם אחת קיבלתי טריפ.

היום אני מאוד סחי, רק קפה וקקאו ביום ורק פעם בחודש פרח.

אני בעד לנסות דברים חדשים כל עוד אתה לא פוגע בעצמך, אני בעד גם כן לא לקנות חומר רבע מצוי :).

הצרכן המתחיל אוהב/ת את זה.
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    lsd כבר לא ככ זוכר, בגדול אופרייה חזקה, המציאות מתעוותת ומשנה צבעים, לפעמים גם קולות.. רצון עז לרקוד.
    סלוויה- שולח אותך למעיין יקום מקביל חסר אופריה ואחרי הטריף יש הרגשה מציקה מעין אי נוחות בכל הגוף למשך כחצי שעה
    סאן פדרו- סטלה מאוד דומה לשל אלכוהול, מטמטמת ועם ויזואלים ואופריה חזקה

כמובן שהטריף משתנה בכל סם בהתאם למינון, וכן גם משפיע על אנשים שונים באופן שונה ככה שאם לא תתנסה בעצמך בחומר יהיה מאוד קשה לדעת מה ההשפעה שלו

יכול לקרות גם שבנאדם אחד יקח את אותו חומר ובכל פעם יקבל טריפ שונה..

4. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    זהו אז אני לקחתי מיצוי מאוד חלש :)

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אסיד- המון שיחות עם אלוהים(ואני לא אדם מאמין), ראיתי איך הרוע נראה, ידעתי שיש יקום מקביל שאנחנו לא בו. עומק מטורף. מבחינה ויזואלית- עצים "מכופפים", צבעים יותר חזקים ומשונים. מדהים מדהים מדהים.

ג'אראס חזק מאוד- "הזיות" בעיניים עצומות, כל מיני ציורים וצורות שמופיעים לי בעיניים עצומות.

פטריות- פרצופים של אנשים נראו מעט מוזר והזוי, תחושה של שמחה וצחוק מטורפים(על מקסיקנה), על טראפלס יותר פנימיות ומחשבה על עצמי והעתיד שלי. הרגשתי שאני במין אינקובטור ואני רואה את עצמי מהצד.

#5 What_ever, ‏5/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/11/16
  6. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    את יכולה להרחיב על היקום המקביל שאנחנו לא בו?

איך "יודעים" דבר כזה?

כל מה שאנחנו יודעים\חושבים\מכירים נובע מהמוח הקודח שלנו, בטח בהשפעת סמים...

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני באמת לא יודעת איך מסבירים דבר כזה.
    כמעט כל מי שאני מכירה שניסה אסיד(גם אסיד אמיתי) סיפר לי דבר כזה. על אסיד אתה פשוט יודע, זה לא כמו קוקאין שאתה בטוח שאתה מלך העולם או בטוח בעצמך. האמת נגלית לפנייך
    הסם הזה לא סתם נחשב לתעלומה בעיניי המדע. המון דברים שחוויתי במהלך טריפ על אסיד היו נכונים, הבנתי מי רשע ומי טוב, אתה רואה "דרך" אנשים, אתה רואה מי באמת עומד מולך.
    זה לא שמישהו לוחש לך משהו או אומר לך, אתה פשוט יודע שיש עוד עולם, אבל אתה לא שם לגמרי. ואני לא אחת כזו שמאמינה ביקומים אחרים ממש, אבל אחרי האסיד- לחלוטין כן.

8. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    את טוענת לידיעת האמת. מה זה רע ומה זה טוב. אלה מושגים סובייקטיביים, אני למשל חושב שדעאש זה רע. אבל הם חושבים שהם עושים רק טוב. אני למשל מאמין ברעיון הציונות ובמדינת ישראל וחמאס חושבים שזה השטן. אם אני אקח אסיד (אמיתי) אני אדע את האמת? מהי האמת? אין אמת מוחלטת ולכן קשה לקבל את הטענה בדבר ידיעת האמת.

כנ"ל לגבי האנשים. קודם הרעיונות והמושגים שלך לגבי אנשים עברו בצורה מסוימת דרך המוח, ובהשפעת הסם עוברים דרך שונה (כנראה).

לפי מה שפרסמת יש לך ידע בכימיה, אם כן את חייבת להסכים שכל מה שאנחנו חושבים\יודעים\מרגישים\מכירים מקורו בתהליכים כימיים (לצורך העניין, בבקשה לא להיות קטנוניים) במוח. קודם התהליכים האלה היו בדרך מסוימת ובזמן השימוש הם בדרך אחרת.

קשה לקבל את הטענה בדבר "האמת". או "הידיעה". את אולי חושבת שאת יודעת מה זה רע ומה זה טוב, את אולי חושבת שאת יודעת על אנשים. אבל הכל מגיע מהמוח הקודח שלך.

נראה לי שמתכוונים שהאסיד הוא תעלומה למדע הכוונה היא לא למה אני רואה את "האמת".

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    ידוע לי שטוב ורע זה סובייקטיבי לחלוטין. אבל אני מדברת איתך על אנשים שבהשפעת אסיד כולם ללא יוצא מן הכלל חלמו את אותו החלום. כמו ש@שולגין סיפר שהוא וחבר הזו את אותה ההזייה, עכשיו זה לא הגיוני! כי כל אחד והמוח שלו ולכן כל אחד הוזה משהו אחר.
    יש משהו נסתר מן הגלוי בחומר הזה שלא מצליחים לפענח
    כמו אחד המדענים שגילה את הסלילים והשרשראות של הRNA והDNA בזמן שהוא השתמש. הוא פשוט דמיין את זה- נחש מה, הוא צדק וקיבל על זה נובל(לא זוכרת את השם שלו כרגע).

אני חושבת שלא ניסית אף פעם אסיד לפי התגובה שלך, אני השגתי משהו שהוא היה הכי קרוב לחומר הישן(של הופמן). וזה שינה אותי לגמרי.
    @שולגין יוכל לפרט יותר ממני.

10. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אכן לא ניסיתי.

אל תביני לא נכון שאני מנסה לבקר אותך, ממש לא, פשוט לפי הפרסומים בעיקר של שולגין באמת התחלתי לשאול את עצמי שאלות..

בכל מקרה אולי נחכה למומחה לדיון :)

11. הצרכן המתחיל

הצרכן המתחיל חבר חדש

לייקים:
    3
    קוראים לו פרנסיס קריק.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  12. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    תאמינו לי אם כל הסמים האלו ניבראו כדי להכיר את הבורא דינו אדם חושב שההשפעה של הסם נותנת הזיות זה לא נכון הסם פותח את הענים לראות דברים שבדרך הטבע אין לנו רשות ליראות אמרו חז"ל שאם היה רשות לעין לראות אין שום בריאה שיכולה לעמוד בזה פשוט האנשים היו משתגעים

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בוא נסכים קודם שההגדרה לאמת משתנה מאדם לאדם, בהתאם לאמונות שלו ולחינוך שהוא קיבל. אצל אדם אחד האמת היא מה שגלוי לעין, מה שלימדו אותו מילדות ומה שהגיוני מבחינתו או מבחינת הנורמה. אצל אדם אחר האמת היא הצורה שבה רואים את הדברים בלי חוקים ובלי הגדרות.

הנה לך תרחיש:

המצאתי מוצר חדש שאיש מעולם לא ראה ולא יודע איך הדבר הזה נראה או אמור להיראות. המוצר הזה לא דומה לשום דבר שאתה מכיר. אני מראה לך אותו ואומר לך שהמוצר הזה בצבע אדום והוא נראה כמו מוצר אחר שגם אותו אינך מכיר. אתה מזהה צבע אחר, שונה מהצבע שציינתי.

מהי האמת? הצבע שאתה רואה או הצבע שאני ציינתי? מצד אחד אני המצאתי את המוצר ולכן יכול להגדיר ולקטלג אותו היכן שאני מוצא לנכון. מצד שני, אתה משוכנע שהצבע של המוצר כחול, אבל כחול זה צבע שמישהו אחר הגדיר בשבילך, לא אני. אז מהי האמת?

שמע, קשה להסביר לאדם שלא ביקר בצד השני למה העולם הזה הוא בעצם שקר והעולם המקביל הוא האמת. מדענים גדולים ממני לא מצליחים להסביר את זה, אבל לאחרונה צצים עוד ועוד מחקרים הטוענים כי אנחנו חיים במציאות מדומה והעולם הזה הוא בעצם סוג של מטריקס. תגגל את זה.

מה ש-LSD עושה, האמיתי כמובן, זה בעצם איפוס לכל מה שאתה יודע. מתחילים הכל מאפס - בלי חוקים, בלי הגדרות, בלי תבניות. הוא עוזר לך להבין שהעולם הזה נראה אחרת. לימדו אותך להסתכל עליו אחרת. הכתיבו לך איך הכל אמור להיראות ולהישמע. זה מה שלמדת ועל זה גדלת.

למה אני מאמין שהעולם הזה הוא שקר? מכיוון שהוא פועל בצורה מעוותת. לא רק מבחינת בני האדם, גם מה שנראה לנו הכי טבעי, כמו אריה שטורף זברה, זה משהו שלא אמור לקרות בעולם המקביל. מוות אמור להתרחש בנסיבות טבעיות בלבד. לבני אדם ולבעלי חיים. אנחנו כאן כי לכולנו יש תפקיד בעולם הזה, וכשנסיים את התפקיד שלנו אנחנו נעבור לעולם אחר.

גם את המוות ראיתי, תוך כדי טריפ כמובן. החוויה הקשה הזאת גרמה לי להבין שאין לי שום סיבה לפחד מהמוות. זה בסך הכל עוד פרק במסע שלי. ומאז שהבנתי את זה החיים שלי הרבה יותר ברורים, אני אדם הרבה יותר רגוע ושלם עם עצמי.

סתם לידע כללי, אתה מתכוון לנסות LSD בשלב כלשהו?

Ronenamos אוהב/ת את זה.
  14. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה מתכוון לג'יימס ווטסון, פרנסיס קריק ורוזלינד פרנקלין.
    לא לשכוח את רוזלין!

tsavarnav אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כן המפקד!

tsavarnav ו-Ronenamos אוהבים את זה.
  16. הצרכן המתחיל

הצרכן המתחיל חבר חדש

לייקים:
    3
    ברור אבל ספציפית קריק נטל את ה-LSD.

17. Cinderrela 99

Cinderrela 99 קנאביסט

לייקים:
    84
    מה מעוות באריה טורף זברה ?
    מאוד מעניין מה שאתה אומר, שקשה להגיע להבנה שלו, אני יחקור את זה בעצמי, מעולם לא ניסיתי ד"א.

המציאות שלנו בכלל לא מעוותת, היא מושלמת, פשוט אנשים לוקחים אותה יותר מדי ברצינות ומתחברים יותר מדי לכל מיני דברים, מה מעוות באריה אוכל זברה ?, זה התפקיד שלו במערכת.

תפיסה היא תמיד דבר מעניין, פילוסופים הסכימו שהיא מגיעה מהחושים בלבד ויש כאלה שהוסיפו אינטואיציה גם כן, להחשיב תפיסה שנובעת מטריפ זה נראה לי כמו להחשיב תפיסה של אדם בחלום.

18. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36

ואם הכל קורה כמו שהוא אמור לקרות והכל מושלם,
    וכל המעווט הזה זה רק המוח הסוביקטיבי שלנו שמשחק בנו ?

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ואם הכל קורה בצורה מעוותת,
    וכל המושלמות שאנחנו רואים היא רק המוח הסוביקטיבי שלנו שמשחק בנו?

TurboWin ו-שולגין אוהבים את זה.
  20. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    נהיה פה דיון פילוסופי חחח

LSD נתן לי באופן אישי תחושה שקשה לתאר. אבל מושלמת
    תחושה של הרחבת מודעה סטייל משפחת סימפסון או פמילי גאי משהו מוזררר כאילו סדרה טלוויזיה מצויירת ישנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!