1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה הסיבות שבן אדם יקיא בזמן השפעת קנאביס ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ANGUS00, ‏13/11/16.

1. ANGUS00

ANGUS00 חבר חדש

לייקים:
    5
    כותרת@@

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    היה בפנים טבק?

3. ANGUS00

ANGUS00 חבר חדש

לייקים:
    5
    כן זה היה חשיש עם טבק

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אז הטבק אשם.
    ויכול להיות שהחשיש היה מעורבב עם משהו.

דודה ו-ANGUS00 אוהבים את זה.
  5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לפי מה שאני ראיתי זה או מטבק או מאלכוהול

6. ANGUS00

ANGUS00 חבר חדש

לייקים:
    5
    הילד מעשן טבק קבוע למה שהטבק יגרום לו להקיא?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כי זה מטונף והוא מכניס את זה לריאות.
    אני לא יודע מה המקור של הטבק, אבל בהרבה מקרים מדובר במוצר מאוד נחות.

דודה אוהב/ת את זה.
  8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    סיגריות זה עם פילטר והוא מעשן בשכטות יותר קטנות
    ראש זה בערך רבע סיגריה בשכטה אחת ובלי פילטר

דודה ו-אתנול אוהבים את זה.
  9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אם כבר טבק - אז אורגני

הבעיה בטבק של סיגריות זה שיש בו מלא חומרים אחרים כדי שיבער כמו שצריך. והם מזיקים ביותר.

בכל מקרה, אפשר להקיא גם מהשפעת קנאביס. לפעמים יש זנים שיעשו לא טוב לאנשים בבטן, למדתי את זה בדרך הקשה

זה די נדיר אבל

סביר להניח שהטבק והחשיש אשמים

10. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    ראיתי פעם אחת מישהו מקיא אבל וואלה עישנו חומר כל כך דחוס שמעשנים אותו הניגרים הכי חזקים בארהב
    אז לא פלא שהוא עבר חוויה כזאת
    2-3 שאיבות מבלאנט וגם אני זוכר את הלילה הזה הדפיקות לב שלי היו על מיליון וזה האמת שקצת הכניס אותי לוויב לא טוב לראות מישהו שאיתי ככה סובל למרות שהייתי בבית שלי ובמקום הטבעי שלי עם חברים ככה שאין סיבה אחרת חוץ מחומר חזק מדי ותגובה של הגוף
    בד״כ שלאנשים יש סחרחורת והם לא רגילים להשפעה הזו הגוף שלהם מתבלבל הם עוצמים עיניים, הראש מאבד באלנס ומקיאים

יובל פרץ אוהב/ת את זה.
  11. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    קרה לי פעם אחת שקיבלתי טיפה ויזואלס מחשיש (מעורבב עם טבק סיגריות), בדרך חזור במונית הקאתי לנהג על כל המונית... לא נעים אבל בהחלט יכול לקרות, לפי מה שהבנתי מחברים אחרים שגם עברו חוויות דומות זה קשור לעישון יותר מדי או חומר חזק מאוד, או שמעורבב/מרוסס עם משהו.

12. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    פעם אחת עישנתי את הירק הכי מלחיץ שעישנתי בחיי במכשיר.. אחרי כמה כוסות וודקה.. לא יודע מה חשבתי לעצמי חחח
    אכלתי סטלות גיהנום ובסופו של דבר הקאתי קצת
    מנסיוני מקיאים או מ"סטלות רעות" שלדעתי זה יותר הקטע של החרדות מפעיל את ריפקלס ההקאה או טבק..

13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    ניקוטין ובמיוחד אחד כזה חזק.
    או נגיד כאלו שמנסים קנאביס בפעם הראשונה/אחרי תקופה ארוכה שלא נגעו ושואפים במכה(נגיד מפילים ראש וכאלה)
    אני פתחתי פעם סיגריה שלמה של קאמל(מה חשבתי לעצמי?) על ירוק בחו"ל. קיבלתי התקף חרדה ובחילות כל כך קשות שחברים שלי עצרו להרגיע אותי ולקנות לי משהו מתוק לשתות. פשוט נזרקתי באמצע הרחוב ואני בחורה מנוסה!.
    ניקוטין זה השטן.

אריק שרון אוהב/ת את זה.
  14. יובל פרץ

יובל פרץ חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם ראשונה שלי עישנתי כל כך יותר מידי זחלתי על הריצפה שלי והקאתי איזה 4 פעמים לא יכלתי לזוז בכלל

15. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    אפשר לקבל בחילה מהשאכטה עצמה...אם הבן אדם לא רגיל לעשן והוא לוקח שאכטות גדולות, יכול להיות שהעישון שורף מדי והוא לא רגיל אליו. לי אישית לפני בערך שנתיים קרה שלקחתי שאכטה מאוד גדולה, וגם שאכטות קטנות הרגו לי את החיים, וקיבלתי בחילה נוראית, אבל אחר כך היא התחלפה בסטלה שהרגישה הפוך מבחילה...

את האמת שיש הרבה סרטונים ביוטיוב של כאלו שמקיאים מקנאביס, לא יודע מה הקטע, תנסה לחפש מידע באנגלית על זה, בעברית אין הרבה, ובעברית תמצא בעיקר שמועות.
    היה לי חבר שסיפר לי שבכמות מסויימת של קנאביס (המון המון קנאביס) אתה פשוט מקיא. אבל לא יודע, לא חושב שכאן יתנו לך מידע מדויק/אמין בנושא

16. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    למה שהשילוב בין סיגריות קאמל לקנאביס יגרום לתופעות כל כך רעות, ועישון של סיגריה (עד כמה שאני יודע) לא גורם לשום דבר שדומה לזה?

17. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני לא מעשנת באופן קבוע, אבל חבריי המעשנים(טבק) מעידים שסיגריה חזקה מדיי יכולה לעשות להם תחושה רעה ובחילות.
    הקטע הוא כי קנאביס הוא חומר פסיכואקטיבי אז כל עירבוב ושילוב איתו יגרום תגובה מסויימת(כמו שלערבב אסיד וקנאביס ביחד מחזק מאוד את האסיד). אז סיגריה ובמיוחד אחת חזקה תשפיע על הסאטלה ואפילו תקח אותה לכיוונים רעים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!