1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרך איפה אנשים מוכרים פרחים?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אמרלד, ‏14/11/16.

1. אמרלד

אמרלד חבר חדש

לייקים:
    2
    נניח שמישהו גידל קנאביס ועכשיו מעוניין למכור (לא מדובר בי, וגם אם כן - החשבון הזה הוא לא דרך tor, אז לא הייתי מספר לכם...), דרך איפה הוא היה יכול לעשות את זה? באמת חייבים קשרים בשביל זה, או שזה אפשרי לעשות את זה איכשהו דרך האינטרנט?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מוכר ללקוחות.

DrGreenTumb אוהב/ת את זה.
  3. אמרלד

אמרלד חבר חדש

לייקים:
    2
    מן הסתם...
    אבל איפה הוא מוצא אותם?

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה זאת אומרת איפה? זה המקצוע שלו.
    אם אין לך\לו לקוחות למה סתם גידל?

#4 אגרונום, ‏14/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏14/11/16
    momo1 אוהב/ת את זה.
  5. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    האחד הזה שחובב קנאביס וגידל , אני מצפה ממך או ממנו שיהיו לך/לו מעט מכרים שחובבים קנאביס לא פחות?

לא מבין .. אין לך קשר עם העולם בחוץ?

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    וואלה אחי אני ממליץ לך לרדת מזה

ובמקום כזה ובעיקר אם שאלות כאלה אתה חייב TOR וגם אם אתה לא משתמש אז למה לשרוף תצמך ישר???

אחרי נאמרת שיש לך כמות של וויד ושאתה רוצה למכור מציע לך למחוק תמשתמש...ומקווה בישבילך שלא השארת פירורי מידע בדרך

7. אמרלד

אמרלד חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יודע שזה יישמע מופרך במצב הנוכחי, אבל באמת אין ומעולם לא היה כל חלק שהוא של צמח קנאביס בבעלותי. זו הייתה באמת ובתמים שאלה היפותטית.
    ומשום שאני נקי לגמרי מבחינה חוקית וגם אם יחפשו לא ימצאו כלום אצלי, אין לאף אחד עילה לדרוש מספקית האינטרנט שלי את הזהות שלי, וגם אם תימצא איזו שטות שתהווה עילה, לא יקרה לי כלום.

חבר שאוהב ו-DrGreenTumb אוהבים את זה.
  8. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    כל עוד זה לא חוקי פה, הדרך הבטוחה היחידה שלך היא דרך חברים ומכרים וגם זה יכול להיות מסוכן.
    אם אתה זורם על סיכונים אז לך למכללה או אוניברסיטה תחפש סטלנים אני בטוח שהרוב יחשדו אבל בטוח תמצא לך כמה לקוחות קבועים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!