1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למון קריסטל/ וקס באמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י aviramz, ‏22/10/16.

1. aviramz

aviramz חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם קודמת שהייתי שם קניתי בגרין האוס למון קריסטל, חבר שלי שחזר לא מזמן אמר שכבר לא מוכרים את זה שם.
    אני עוד כמה שבועות מתכנן לטוס ורציתי לדעת אם אני אצטרך להתארגן מהקינג קונגים שיש שם ברחובות? או שאפשר להשיג מהקופי שופים שם דברים כאלה עדיין?

2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    בקופישופ אסור למכור דברים כאלו.
    מי אלו הקינג קונגים ברחובות?..
    לא ממליץ לך לקנות כלום ברחוב.

3. jar256

jar256 חבר חדש

לייקים:
    1
    אולי אסור למכור את זה אבל זה קיים. חזרתי מאמסטרדם אתמול אחרי טיול של שבוע שבו עברתי בערך ב80 אחוז מהקופישופס באמסטרדם.
    MOONROCK יש לך ב1E HULP קצת רחוק מהמרכז אבל קופישופ פצצה עם מלא זנים במחיר מצוין.
    יש עוד אחד ליד הSMOKEY. הוא נמצא בצד ימין קופישופ של 3 קומות בצבע אדום. לא זוכר את השם שלו
    אבל ראיתי שם MOONROCKS דאב ווקס הכל מהכל.. לגבי איכות יכול להגיד לך שב1E HULP המונרוק מתחיל לעבוד אחרי חצי שעה וסטלה כבדה ביותר.. לגבי דאב וכו' לא קניתי כי לדעתי זה יקר מידי.. 90 יורו לגרם בערך.
    עוד המלצה לקופישופ טוב עם מלא זנים ואחלה מחירים הוא הKATSU. הברמנית שם כוסית ברמות על.

תהנה

4. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מונרוקס זה הדבר היחיד שנמכר בקופישופס וזה בולשיט. גימיק לילדים מתלהבים.
    1E HULP - חרא של מקום. מלא הייפ לא מוצדק. ירוק ברמה נחותה, חום בדיחה.
    אברקסס אותו הדבר רק ששם עוד שוחטים במחיר.

הדבר החכם היחיד שאמרת כאן הוא ההמלצה על KATSU ולא בגלל הבאד טנדרית הכוסית, אלא כי המקום עם אווירה נחמדה ורגועה, גראס וחשיש מעולים ובמחירים סבירים ביותר.

כנראה ילד מי שהגיב מעלי, התבגרות מוצלחת.

5. jar256

jar256 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה אבא אני מתבגר אחלה. בקרוב 30 שנות בגרות.
    אתה טועה שמוכרים שם רק מונרוק. אבל מי אני בכלל שמבין? הייתי שם בסך הכל לפני יומיים ואתה שם כל הזמן נכון? יש וואקס ושאטר בקופישופ שציינתי. לא מצליח להיזכר בשמו. אבל לך תבדוק. הוא ליד הסמוקי
    מונרוק- גימיק או לא אבל אם הוא טוב אתה תקבל בראש. המונרוק שיצא לי לטעום באמסטרדם לא היה איכותי בכלל
    לא ציינתי ביקורת על הוויד ב1E HULP אבל איך הבנת מהתגובה שלי שהוויד שם טוב? אומנם הוא לא היה מעולה אבל גם לא כזה גרוע. המחירים בהתאם ויש חלק מהזנים שלא שווים את המחיר. המקום היה סבבה לישיבה ואני אהבתי. הוויד פחות טוב ממה שמצופה. המונרוק שם סתם סטלה כבדה ומעייפת לא נותן הרבה.
    איך הגעת לאברקסס? לא ציינתי את זה בתגובה שלי. קופישופ מעצבן עם מלצריות מגעילות.
    הבנאדם חיפש מידע וזה מה שיכולתי לתת לו מהניסיון שלי ולא רק מלקרוא באינטרנט.

הזדקנות מוצלחת,סבא.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  6. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    תפסיקו כבר ללכת לקופי שופ בינוניות ותבקרו ב Theplug
    קופי שופ חדשה שמייבאת סחורה זוכת קנביס קאפ מקליפורניה.
    יש להם תפריט אמסטרדמי רגיל
    ויש להם תפריט מיובא מאמריקה שזה 35 EURO לגרם אבל שווה..

יש מצב שזה לא מקליפורניה וזה מספרד כי הם במקור ספרדים הבעלים שם..
    אבל עדיין זה זנים ממש טהורים שלא תמצא בשומקום חוץ מאמריקה כמו GELATO 41
    PURPLE PUNCH וכל החדשים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!