1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנה ראשונה מבונזהסידס

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י zohar, ‏19/11/16.

1. zohar

zohar חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, הזמנתי 7זרעים ב28/10
    עם משלוח ללא מס' מעקב וללא הסוואה.
    כמובן שעם שם בדוי לכתובת של החתול של דודה שלי..
    יומיים אח"כ יצרתי קשר עם האתר בצ'ט
    ווידאתי מולם ששולחים מעטפה קטנה שאמורה להיכנס לתוך תיבת הדואר ,
    הם אישרו שהמשלוח יצא מחר במעטפה קטנה.
    לאחר 14 יום הגיע לתיבה פתק אדום מהדואר ועליו מסומן שהחבילה גדולה וצריך לאסוף מסניף הדואר.
    השאלה היא אם ובהנחה וזה לא נתפס , האם הדואר מחזיר לשולח?ניתן לבקש מהאתר לשלוח שוב?

#1 zohar, ‏19/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏19/11/16
  2. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    החבילה לא נתפסה אם הגיע מכתב איסוף מהסניף , מה שמוזר זה שאם הם שלחו את זה ללא הסוואה מדוע זה לא נכנס לתיבה (כנראה שהם שכחו לציין שהכלי בוא נמצאים הזרעים רחב יותר מפתח התיבה ) , השם בדוי כמו שציינת זאת בעיה קטנה , אני מציע לך לגשת בכל זאת לסניף דואר ופשוט שמגיע תורך לדקלם להם את מספר המעקב ואת הפרטים הבדווים ולטעון שנפלה טעות באתר מימנו הזמנת את החבילה והם שלחו את זה על שם אחר, נסה לבקש מצוות האתר לשתף אולי פעולה בתכתובת למייל , ואפילו ציין לפקיד הדואר שאתה יודע מה יש במעטפה , תראה בטחון עצמי והם משחררים לך את זה

3. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    לדעתי זה לא קשור לכלי של הזרעים.. הם אומרים שהם מוציאים את זה מהכלים על מנת להוריד סיכוי של תפיסה.
    וממה שהחתול של השכנים שלי הבין רק לאחר שהוא ביצע הזמנה זה שהם מסווים בכל מקרה
    ככה שאין צורך לעשות מוסווה, ואם אתה עושה מוסווה אז זה יהיה הסוואה בתוך הסוואה.

@zohar תעדכן בבקשה מה קורה עם זה

4. zohar

zohar חבר חדש

לייקים:
    0
    בוקר טוב ותודה על התגובות
    @eliran למה לדעתך החבילה לא נתפסה?
    לא יכול להיות מצב שנתפס והם מחכים שיבואו לאסוף?
    אני אבדוק היום שוב עם האתר ואברר איך שלחו

5. Kraftwerk

Kraftwerk חבר חדש

לייקים:
    11
    נראה לי שקצת נכנסת לפארנויה...
    אתה באמת חושב שהתמנונים יציבו מארב בסניף הדאר שלך, ותמיד יהיה שם תמנון, מהפתיחה ועד הסגירה, כל יום, עד שתואיל לבוא לאסוף את החבילה? ואם תבוא רק עוד יומיים? ואם תבוא רק עוד שבוע?
    אני במקומך לא הייתי מהסס ללכת ולאסוף את החבילה.
    אם אתה רוצה להיות סופר זהיר, תדרג לרוקן את הבית מכל דבר לא חוקי לפני שתיגש לאסוף.

newbudder אוהב/ת את זה.
  6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אלוהים זה כולה כמה זרעים אם כבר על ההתחלה כל כך הרבה פחד ופראנויה אז אולי כדי לרדת מזה .
    נגיד וכן זה נתפס ומחכה לך שם שוטר אתה באמת חושב שמישהו ישב שם שבועיים????רק בישביל כמה זרעים שבכלל אם יש לך שכל ונסיון אם הכחולים גם תיק לא יכולים לתפור לך . אם אין לך משהו טעים בארון אז אין לך מה לדאוג אבל ממליץ לכל מקרה לחכות כמה ימים ולא לרוץ ישר לקחת וגם לנקות תדירה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!