1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה לגבי אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י FatherNature, ‏14/11/16.

1. FatherNature

FatherNature חבר חדש

לייקים:
    0
    בשבת האחרונה אכלתי קרטון שלם הקרטון היה 200 מיקרו לדבריו של הדילר.. הקרטו היה לבן בהיר כזה עם חותמת..
    הדלקה שבייתה לי היתה מאד חזקה המסיבה נסגרה בזמן שהדלקה נפתחה לי באו משטרות וסבבה היינו אמורים לעבור לוקיישן.. אין לי מושג איך נהגתי בדרך ללוקיישן השני בתוך שניות נשאבתי לעולם של האסיד.. הוא לקח אותי אליו מבלי שאני שם לב.. בהתחלה צחקתי המון אבל אחרי שעה וחצי בלוקיישן החדש הגעתי למצב של תסביכים ולחרדות רציניות .. אפשר לומר שלרגע הרגשתי חולה נפש.. הרגשתי לא מוגן הרגשתי מאד חשוף .. נכנסתי לאני הםינימי שלי והבנתי כמה דברים עלי.. הרגשתי תמים ברמות.. פחדתי מכל דבר שמעתי צחקוקים בכל פינה.. לא יודע איך להסביר פחדתי שאני אתקע על המצב הזה ואגיע למוסד לחולי נפש.. והרגשתי את זה.. שאולי הדלקה תרד אבל המצב הנפשי שלי ישאר כי זה כבר לא קשור לחומר מסויים שנמצא בגוף זה פשוט התחושות ומה שאני חושב שכן זה יכול להשאר ונלחצתי.. אבל זה יבר אחרי שעה וחצי בערך ונהנתי מהמסיבה .. שכחתי לומר כל הגוף שלי היה ברעידות כאלו ממש מוזרות וכפיות חחח התחושה בידיים היתה שונה המגע שונה השמיעה מטורפת והריאה חדה..
    עוד לא הגעתי חמצב של הזיות.. אבל הקטע הוא שנדלקתי כבר חודש לפני ולשקחתי רבע קרטון ואחרי שעה עוד רבע קרטון ואחרי חצי שעה עוד שליש קרטון.. אבל שני הדלקות שונוצ מאדדד ואפשר לומר שלא הרגשתי דלוק בפעם הראשונה לפני חודש בערך.. השאלה שלי היא כזו.. כדיי לי להדלק אסיד עוד הפעם בחודש הבא ? כי מאד באלי שוב פעם.. אבל חושש שאני אצא חולה נפש מזה.. הבנתי שמצב שהייתי בו נקרא טריפ רע.. הפחד שלי שאני אתקע בטריפ הזה.. אבל אמרו לי שאין לי מה לפחד וזו רק ההשפעה של הסם.. אז באלי שוב להדלק בחודש הבא יש לכם טיפים וחוויות בשבילי ? או יותר מיזה מישהו שמבין ויכול להדריך אותי כי הבנתי שהאסיד הוא חבר שפותח בפינך עולם מופלא ! זה מה שאני רוצה .. טריפ און בבייסיקל(; או לנסוח אמ די

2. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    לפי דעתי האישית לא כדאי לך לגעת בזה עד שלא תערוך שינוי משמעותי בחיים שלך ואז כשאתה תרגיש כשאתה ורק אתה תרגיש שאתה מוכן לטריפ הבא רק אז לנסות שוב וגם במינון נמוך
    כמו שאמרת בעצמך נכנסת לאני הפנימי שלך והאסיד פשוט העצים לך אותו
    תגיד תודה שהיית רק בשלב הזה ולא בשלב שזה מלווה בהזיות
    בקיצור אחי היקר אסיד הוא לא משחק ילדים אולי אני נשמע קצת מתנשא אבל זאת האמת ..

Eff אוהב/ת את זה.
  3. FatherNature

FatherNature חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אני יכול להגיע למצב שאני מוכן לאסיד? איך אני יודע שאני מוכן ?
    ובשונה מזה כדי לי לנסות אמ די ? ואיך לקחת מה לעשות איך לגשת אליו

4. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    תחשוב שאסיד זה דבר ניטרלי , ברגע שאתה לוקח אותו אתה יכול לראות הכל, גם את הטוב וגם את הרע.

בוא נגיד שלפי הסיפור שלך , הרגשת יותר רע מטוב , לכן מה שהבחור מנסה להסביר זה שתיקח את הרע שהיה לך ותשפר, תשנה , תגיע לשינוי משמעותי ואז זה לא יפריע לך בפעם הבאה שתיקח..

שוב , לא ממש התעמקתי בסיפור אבל אני מקווה שהבנת אותי ..

5. FatherNature

FatherNature חבר חדש

לייקים:
    0
    לא ככ הבנתי .. אבל אני לא ככ זוכר על מה התסביכים שלי היו הרגשתי רע עם עצמי חשבתי שאני הופך למשוגע ושאני לא אצא מהמצב הזה אבל היום אני יודע שאני יוצא מיזה כשההשפעה נגמרת.. אבל שוב אני רוצה להבין כי יש פה משהו כאלו האסיד גרם לי להבין לגבי עצמי כמה דברים שהיו לא גלויים בפני שעמור בפנים ידעתי אבל הכחשתי וחייתי עם זה .. אני ממש חייב לעזרה כדי להגיע למצב של אופריה בדלקה הבאה

6. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    זה בדיוק מה שזה עושה , מראה לך צדדים שאתה מסתיר מעצמך.
    מראה לך את הבעיה , ואתה צריך לפתור אותה.. יכול להיות שגם הרגשת רע סתם כי פחדת , הרי אני מבין שאתה מתחיל בנושא , יכול להיות שלקחת כמות גדולה מדי וכשזה קורה הרבה דלתות נפתחות , אפילו עד למצב של "שיגעון" אבל אני לא ממש הבנתי למה אתה מתכוון כלכך.

בכל מקרה אני ממליץ לך לקחת דף נייר ועט לכתוב את כל הטריפ במפורט על דף , לראות מה למדת על עצמך , מתי הרגשת רע , ותראה איפה אפשר לשפר , לשנות , להפנים תובנות וליישם..אולי זאת סתם הייתה הסביבה??
    (אני יודע על איזה מסיבות אתה מדבר ואני גם יודע באיזו היית, הקהל של היום יכול להרוס לך הכל ברגע)

ממליץ לך לנסות פעם הבאה בטבע עם חברים קרובים , לא במסיבה.

weed smoker אוהב/ת את זה.
  7. FatherNature

FatherNature חבר חדש

לייקים:
    0
    קהל אוהב וחם ! כשהרגשתי לא טוב עם עצמי כשהרגשתי שהאסיד רומז לי שאני הולך להיות משוגע הצלחתי להתפכס לכמה דקות בודדות והלכתי למפיקה אמרתי לה אני חייב עזרה והיא הביאה אותי לאנשים טובים שאמרו לי תנשום טוב תרגע תסתכל סביב אף אחד לא יפגע בך.. הוא הרגיע אותי לכמה דקות ואז נשאבתי שוב לעולם של האסיד ואמרתי לו ראית איך בשניה אני חוזר לשם אני מקשיב למה שאתה אומר אבל בפנים בראש אני בעולם אחר.. אני חייב לצאת מהעולם הזה לפני שאני משתגע ונשאב לטריפ הרע הזה.. האסיד רמז לי שאני לא בסדר ובוא נגיד שבשיר הדלקה הייתי בחרדות.. אני מתגייס חודש הבא בדיוק ובא לי שוב אסיד בפעם האחרונה.. אני חייב לדעת איך לגשת מה לעשות בוא נגיד הפלתי 3 ראשים של חום לפני שלקחתי קרטון .. ואכלתי חצי סנדוויץ בפעם הבאה מה לעשות בדיוק והאם כדי לי בכלל או שכדי לי אמדי.. אני באמת חייב עזרה .. יכול להיות שאני עם בעיות נפשיות מוסתרות? כי לפי מה שקראתי במאמרים טריפ רע אפשר לקבל שיש בעיות נפשיות.. בזמן הדלקה הרגשתי ממש כאלו יש לי פיצול אישיות שמעתי קול פנימי ששואל אותי כל מיני דברים לא ברורים והרגשתי לחוץ ברמות על ובחרדה מטורפת.. אבל אחרי שזה עבר נהננתי כל שניה וכל דקה התחושה של הכיף של האהבה של הכל היה לי ככ כיף.. מה אני עושה ?

8. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    וואלה אחי לכל בנאדם בחיים יש תקופה של פסיכודלי
    וזה בסדר גמור
    מה שממש לא בסדר זה כמה שאנשים מזלזלים בכמות הצריכה
    סמים פסיכודלים כמו אסיד ובמיוחד בשילובם עם הטראנס
    מעל לשלוש או ארבע פעמים בשנה זה הגזמה מוחלטת
    לא שאנשים לא עושים את זה, לא שאני לא עשיתי את זה
    אבל זה לא הופך את זה לבסדר וכמובן שתמיד יש השפעות לטווח הארוך ולא לקצר
    גם אם ההתפלפות היא לא אבסולוטית תמיד יש נגיעות קטנות שלעולם לא יהיו אותו דבר
    בכל מובן של המילה, לטוב או לרע
    אסיד (ופסיכודליים בכללי) זה תיבת פנדורה הכי מוחשית שיש בעולם הזה
    ולכן צריכים לדעת בדיוק כמה מתי ואיך
    ותאמת שעם כל הזיופים ועם כל הדברים הרעילים שמגיעים מהדילרים הפשוטים במסיבת טבע (שלערכתי בכלל לא הכרת). צריכים לגרום לך עוד יותר להיזהר ולהבין מה אתה מכניס לגוף שלך
    וואלה אחי לדעתי הייתי ממליץ לך לקחת לפחות שנה הפסקה, תן לראש שלך ולתת מודע שלך לחזור לנורמה הטבעית בעינייך, כי אם אפילו עלתה בך השאלה של אם לעשות או לא, אין ספק שכבר נתת את התשובה בעצמך, והיא לא.
    ואם אתה כן רוצה לחוות דלקה טובה או מתקנת פשוט תקח את החברים שלך ותעשו את אותו עיניים הקנטה עם הרבה צ׳יל וחוויות טובות בטבע
    וזוהי רק דעתי.

9. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    לפי מה שאתה מתאר, הדלקה צועקת לך לא להידלק ולהתרכז בעצמך , תראה איפה אתה לא בסדר.

יכול להיות שפגעת במישהו או שאתה לא שלם עם עצמך באיזושהי דרך.. אני לא יכול להיכנס לראש שלך.

זה דבר שרק אתה יכול לראות ולפתור.

אחרי הרבה מחשבה אני ממליץ בחום לא לנסות שוב, גם כי אתה עושה את זה בהפרשים מהירים מדי וגם כי אתה לא ממש חכם סליחה על הכנות.

10. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אחשלי הכל בסדר, זה נורמאלי לגמרי שסוגרים לך את המסיבה ותוכל רעות.... קרה לי מקרים יותר גרועים ועדיין נדלק כמו גדול אחי רק תבחר טוב טוב את הסביבה שאתה נדלק בה, לא מסיבות ערסים וגועל , לך למקומות טובים ותרגיש טוב :)

11. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    סטלניקו קטן

12. FatherNature

FatherNature חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא הולך למסיבות עם קהל של ערסים וובנידודים..
    הבנתי שזה הקטע באסיד ולא לפחד מזה ולהפך בפעם הבאה אני אדע למה אני נכנס כי זו היתה הפעם הראשונה שלי..
    ככה שבפעם הבאה אני יודע למה אני נכנס ואין לי מה לפחד ורק לזרום עם זה..
    ההפרשים שעשיתי את זה היו חודש וחצי בערך והפעם הבאה שלי תהיה בעוד חודשיים.. בצבא אפשר לעלות על אסיד בבדיקות שתן או דם ?

13. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    לא הייתי דואג לגבי צבא ואסיד , זה מתנקה מהר מאוד מהגוף , אבל אל תעשן!

14. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    עם סמי הזיה תמיד צריך שבפאמים הראשונות שהבן אדם לוקח אז תמיד הכי טוב מתי שיש לידך מישהו עם הרבה נסיון בנושא הזה, הוא אמור להיות יכול להתמודד עם כל סיטואציה, והוא יוכל להעביר אותך דרך החוויה לא משנה אם זה עזרה בהעברת סטלה מצוינת ועם צריך אז גם להעביר ולהדריך אותך דרך החוויה הלא נעימה הזאת ללא תוצאות לתווח הארוך.

15. Emit

Emit חבר חדש

לייקים:
    10
    נו אז ברור, זה ידוע שקנאביס מחזק מאוד כמעט כל פסיכודלי

16. ג'איה

ג'איה חבר חדש

לייקים:
    0
    ממה שידוע לי בצבא אין בדיקה שמראה אסיד, לא הייתי שם אבל זה מה שהבנתי. לא הייתי דואגת מזה
    מנסיוני האישי תמיד הרגשתי שכשאני דלוקה אני רגישה יותר להכל. וזה מה שזה עושה וזה בסדר, זה יכול להראות לך ולעורר אותך להרבה דברים שלא ראית או הבחנת בהם לפני, לגבייך, לגביי הסביבה שלך ולגביי היקום בכלל, אני חושבת שזה מאוד משתנה מאדם לאדם ותלוי מאוד מי אתה אבל אני יכולה לומר שלי פסיכדלים ממש עזרו להתמודד עם עצמי ולהיות מודעת וערה יותר, גם כשהרגשתי שאני ממש משוגעת.
    אני חושבת שאין באמת דבר כזה טריפ רע, יכולות להיות תחושות מפחידות או לא נעימות אבל זה עוזר להבין למה כל דבר כזה קורה ומה המקור שלו, ובכלל ללמוד יותר על עצמך ועל הסובב אותך :)
    הרבה פעמים יצא לי להיות במסיבות דלוקה ובאמצע החיים להיגזר על האנשים ולתהות מה אני עושה שם בכלל, אולי זה בגלל המחשבות המחפירות שיש לי על האנושות בכלל ועל איך שאנשים מתנהגים אבל הנקודה היא שכן זה טבעי שתרגיש 'חשוף' ואולי לא בטוח בסביבה כלשהי. תבחר את המסיבות שלך בקפידה :) ותהיה עם אנשים שאתה מרגיש בטוח וכנה איתם וסומך עליהם.

17. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    בדיוק בשביל זה צריך מדריך בשביל שלא תתצתרחו ללמוד על הבשר שלכם!

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    יש טריפ רע, את פשוט עדיין לא חווית כזה. הייתי בדעה שלך עד שאחד כזה תפס אותי לא מוכן, וזה גיהנום עלי אדמות. לא מאחל לאף אחד לחוות דבר כזה, אבל מה שמגיע אחר כך מפצה על 15 השעות של הסבל.

AK47 אוהב/ת את זה.
  19. הנווד העייף

הנווד העייף חבר חדש

לייקים:
    2
    יום יבוא ואולי אנסה אסיד, שיהיה במקום גבוה בחיים שלי, בחיי אני לא מתכוון לפספס את זה :)

Umus אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!