1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טיפות אל אס די

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י פטריה צבעונית, ‏27/11/16.

1. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    שלום חברים, אני כבר זמן מה בפורום פה קורא את הפוסטים והכתבות באתר ורק לפני כמה ימים החלטתי לעשות פה מנוי. אחלה פורום חייב לפרגן.

יש לי שלוש שאלות :

שאלה ראשונה היא בקשר לעניין החשאיות שבאתר. מניין לנו לדעת שמשטרה לא נכנסת לאתר ומפעילה האקרים שיפרצו לחשבונות ויגלו מי מפעיל את החשבון?

שאלה שנייה היא כבר בקשר לנושא שלשמו כולנו מתכנסים כאן. יש לי חבר שחושב לנסות עוד כמה חודשים אל אס די בטיפות אחרי שלפני חודשיים הייתה לו התנסות אינטנסיבית/קשה עם פטריות באמסטרדם אבל בסופו של דבר חיובית כשמסתכלים על המכלול.
    השאלה שלי היא האם לטיפות יש סבירות להיחשב יותר איכותיות מאשר קרטונים.
    אני מצטט קטע מכתבה על עידו הרטוגזון שהוא אחד האנשים החזקים בארץ בתחום : "מסתבר שהסם שנעשה הכי נדיר בישראל הוא דווקא ה-LSD. הנה לכם סקופ – רוב האסיד שאתם חושבים שאתם עושים בשנים האחרונות, הוא למעשה חיקוי בשם 25I-NBOME שהתגלה באוניברסיטה החופשית בברלין ב-2003. "זה איזשהו כימיקל נסיוני עם השפעות די דומות לאסיד", מסביר הרטוגזון. "רוב האנשים שצורכים היום אסיד בארץ לא יודעים שהם בעצם עושים את הסם הזה. אפשר לזהות אותו משום שהוא מאוד מר, הוא תמיד בא בצורת קרטון ובניגוד לאסיד הוא מתמוסס במים והופך לבלתי אפקטיבי. הוא גם יותר מסוכן מאסיד. אפשר לחטוף ממנו מנת יתר".

דגש על "אפשר לזהות אותו משום שהוא מאוד מר, הוא תמיד בא בצורת קרטון ובניגוד לאסיד הוא מתמוסס במים והופך לבלתי אפקטיבי".

אז הבנתם את השאלה : האם לטיפות יש סבירות להיות יותר איכותיות?

שאלה שלישית היא איך אפשר לבדוק עד כמה חומר מסויים הוא טהור או ברמה גבוהה כשכמו שטוענים רוב החומרים שיש כיום הם לא אסיד טהור או קרוב לזה. אפשר לדוגמא לקנות ערכה לבדיקה ובבדיקה כשהחומר/נוזל נהפך לצבע סגול אז אני יכול לדעת שיש לי אסיד ביד. אם יוצאים צבעים אחרים למשל איך אני יכול לדעת אם המוצר איכותי/לא איכותי, מסוכן/לא מסוכן.

תודה רבה !

#1 פטריה צבעונית, ‏27/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/11/16
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עידו הרטוגזון זה לא האדם שהייתי שואב ממנו מידע בכל הנוגע ל-LSD. אני בספק אם הוא בעצמו חווה LSD אמיתי. אני עוקב אחרי הבלוג שלו, כיף לקרוא אותו, אבל מכאן ועד לתת טיפים לצרכנים מתחילים הדרך ארוכה.

בוא נעמיד דברים על דיוקם:

1. זה שהחומר מגיע בתוך בקבוק לא אומר שזה LSD. רוב הכימיקלים מגיעים בצורת נוזל כי הרבה יותר נוח "לעבוד" בצורה הזו.

2. קיימים לפחות 10 סוגים שונים של חומרים ליסרגיים שנמכרים לצרכן כ-LSD. חלקם מרים, לחלקם אין טעם בכלל. לפעמים הטעם מגיע מהאלכוהול שבו המיסו את החומר. NBOMe זו הבעיה האחרונה שלך, לפחות אותו אפשר לזהות לפי המרירות, את החומרים האחרים אי אפשר ואתה עלול לצרוך מינון גבוה בלי להיות מודע לכך.

3. צא מנקודת הנחה שאין להשיג LSD-25. אלא אם כן טסת לארה"ב או לשוויץ, נפגשת עם המקור היחיד בעולם שמייצר את החומר אחת לתקופה ורכשת ישירות ממנו. זה לא חומר שמסתובב במסיבות, זה לא חומר שמסתובב ברחוב, והוא יקר באופן משמעותי מהחומרים שיציעו לך.

שמור על עצמך.

פטריה צבעונית ו-Eff אוהבים את זה.
  3. Eff

Eff קנאביסט

לייקים:
    225
    השאלה הראשונה שלך מאד מעניינת ואשמח לשמוע תגובות גולשים.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.
  4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא אחד שאוכל דלקות אבל עושה רושם שאתה הבחור לאכול איתו חחח
    תודה שהחכמת אותי ותגיד זה נכון מה ששמעתי שהיום כל מה שמסתובב זה RO?

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה מתכוון ל-RC אז כן, 99% ממה שמוכרים היום אלה כימקלים מחקריים לא מזוהים :)

6. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    @שולגין, תוכל לתת לנו פה רשימה של כל ה-RCs שמתחקים לLSD שהם נטולי טעם מר?
    יעזור לי באופן אישי ומאמין שלעוד אנשים מאוד.

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    הכי נפוצים הם 1P-LSD, AL-LAD, ALD-52 וכמובן כל מה שמיוצר לפי פרוטוקולים מודרניים שלא על בסיס ארגוט.

8. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
  9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תקרא שוב את המאמרים האלה ונסה להבין מה כתוב שם. אחר כך תקרא את המאמר שצירפתי למטה. LSD אפשר להכין רק מארגוט. אין דרך אחרת להגיע למולקולה של הופמן. ליסרגי'ק אסיד אפשר לייצר מלפחות 10 ריאגנטים, שקרובים ריאקציה אחת או שתיים ממולקלות שנמצאות באותה משפחה. ארליך צובעת את את כל החומרים האלה בסגול (מתוך נסיון). כל עוד אין גישה לארגוט בעולם - לא יהיה LSD.

https://www.erowid.org/chemicals/lsd/lsd_writings1.shtml

10. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    אני לא מנסה לסתור אותך. אבל גם לטיעון שלי לא התייחסת.
    המאמר מגניב ומעניין אבל מתייחס בעיקר לארה"ב. אני לא יודע מה הולך בשאר העולם, כנראה שגם אתה לא. לך אין גישה לארגוט, לי לא... הבנת את הראש. הטענות שלך מעניינות ויש בהן אמת אבל הנחרצות שלך מיותרת. עוד לא ראיתי הוכחה חותכת לטענה שלך, אני גם חושב שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להוכיח אותה, וגם את ההפך ממנה. ולכן אנחנו ככל הנראה נשאר בענן חוסר הוודאות, עד שכל אחד יוכל לבדוק את החומרים שלו במעבדה......

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לאף אחד אין גישה לארגוט. בטח לא לונדורים בדארקנט שמונעים מכסף נטו. אין כימאים אורגניים שמייצרים היום LSD, ואתה לא יכול לעבוד עם ארגוט אם אתה לא כימאי אורגני עם טונות של ידע בביולוגיה. אדם שיש לו את הכישורים האלה לא יסכן את הקריירה שלו בשביל לייצר LSD. אנחנו לא בסיקסטיז ולא בניינטיז. אין הופמן ואין פיקארד. יש סוחרים ויצרנים שרוצים לעשות כסף מהבורות וחוסר הידע של הצרכנים.

12. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    אתה יכול להשאר עם מה שאתה חושב. לא שכנעת אותי....
    שיהיה לך ברור: אני לא בסרט שאני יודע בדיוק מה אני לוקח, לא ניתחתי ולא בדקתי מעבר לבדיקת הארליך שיש לי, ועם הרעיון הכללי שלך אני מסכים - אף אחד לא "באמת" יודע מה הוא מקבל כשהוא מזמין לסד. מה שאני כן יודע, זה שזה פסיכודלי אחו-שקשוקה. אני לא מתכוון לפרט את כל הניסיון שלי עם "כימיקלים לישראל" כאלה ואחרים - לא רואה איך זה מוסיף לרמת הדיון. תחליט בעצמך כמה אמינות לייחס לי, או לא.

13. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני מאמין לך ולא מזלזל באף חוויה פסיכדלית שעברת. אני בעצמי עברתי לא מעט חוויות אינטנסיביות מכימיקלים שנמכרו לי כ-LSD. זה לא נושא הדיון. אנחנו מדברים עכשיו על האם זה LSD או לא, והדרך היחידה לקבוע היא לשלוח דגימה ממה שיש לך למעבדה אמיתית. המלחמה שלי היא לא נגדך, היא נגד יצרנים ומפיצים שמעדיפים לקבור את האמת בשביל כסף.

#13 שולגין, ‏5/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/12/16
    research ו-weed smoker אוהבים את זה.
  14. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    קצת באיחור אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

תודה על התשובה קודם כל אבל לא ענית לי על השאלה הראשונה :

"שאלה ראשונה היא בקשר לעניין החשאיות שבאתר. מניין לנו לדעת שמשטרה לא נכנסת לאתר ומפעילה האקרים שיפרצו לחשבונות ויגלו מי מפעיל את החשבון?"

ובקשר לשאלה השלישית גם זאת לא התשובה שחיפשתי.

"שאלה שלישית היא איך אפשר לבדוק עד כמה חומר מסויים הוא טהור או ברמה גבוהה כשכמו שטוענים רוב החומרים שיש כיום הם לא אסיד טהור או קרוב לזה. אפשר לדוגמא לקנות ערכה לבדיקה ובבדיקה כשהחומר/נוזל נהפך לצבע סגול אז אני יכול לדעת שיש לי אסיד ביד. אם יוצאים צבעים אחרים למשל איך אני יכול לדעת אם המוצר איכותי/לא איכותי, מסוכן/לא מסוכן."

אני אחדד יותר : נניח שתקנה בקבוק עם טיפה של אסיד..איך תבדוק את האיכות של החומר שאתה הולך לצרוך? או שאתה לא עושה בדיקות? גם בסדר אני מניח, נראה לי הרוב לא עושים בדיקות אם רוב הבדיקות לא ייצאו בצבע סגול אז חבל על הזמן ממילא.

אם יש עוד אנשים שמבינים בעניין תגובתכם מבורכת, תודה.

15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין דרך לדעת. צריך לצאת מנקודת הנחה שזו אפשרות ולעשות את המקסימום כדי לא להתפס.

רק אנליזה במעבדה יכולה לקבוע מהי רמת הטוהר של חומר. הערכות הביתיות רחוקות מלהיות מדוייקות. הן צובעות בסגול כמעט כל חומר ליסרגי שקרוב למשפחה. מה שאומר שכמעט כל חומר שתבדוק יהפוך לסגול.

ביצעתי לא מעט בדיקות עד שהבנתי שאין להן שום ערך. והאנליזות שבוצעו במעבדה לדגימות ששלחתי התבררו לי כלא אמינות. אנליזה אמינה במעבדה מקצועית עולה אלפי שקלים. לצרכן הפשוט אין את התקציב הזה, בטח לא בשביל לדעת מה יש בטיפה שהוא קנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!