1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני רוצה להזמין אמדי מהדארק נט ואני צריך עזרה מ*שולגין

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י kabumi, ‏20/11/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    התשובה פשוטה. יש מעבדה אחת בעולם שמנתחת את החומרים שמסתובבים בדארקנט, שרובם מגיעים מ-JOR. המעבדה משתפת פעולה עם היצרן\ונדור כדי לעצב דעת קהל. כשאתה מוכר 50 גרם RC ביום ומרוויח 300 אחוז, אין בעיה לקנות ניתוחי מעבדה ואפילו כתבות מפרגנות במגזינים. אני לא אחזור לזה שוב, אבל אני באופן אישי שלחתי דגימות למעבדה הזו מספר פעמים. שילמתי 50 אירו עבור האנליזה, כשבפועל הייתי אמור לשלם 5,000 ש"ח. קיבלתי תשובה מעורפלת לגבי החומר שספוג בקרטון, ללא דו"ח וללא פירוט. מה שכן, טרחו לציין שהחומר הוא אכן LSD, גם בקרטון הריק ששלחתי.

לפחות פעם בחודש מגיע לכאן מישהו שחושב שהוא גילה את אמריקה אחרי שניסה משהו מדארקנט והבין שרימו אותו בארץ. נכון, החומרים בדארקנט יותר איכותיים מאלה שמסתובבים בארץ, אבל זה לא הופך אותם ל-LSD. אין LSD בדארקנט או בעולם באופן כללי, לא נגיש בכל אופן. אני מבין את ההתלהבות שלך, אבל היא מטעה צרכנים שמחפשים להתנסות ב-LSD אמיתי. אני מאמין שבעוד מספר ימים יתחילו לפרסם ביומן מסע חוויות של חברי פורום שניסו את מה שמסתובב בדארקנט ובמקביל LSD אמיתי ואתה תבין כמה שאתה רחוק מהחומר האמיתי.

2. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    חוויות זה נחמד, אבל זה גם סובייקטיבי. אף חוויה שתקרא לא פה ולא מאלפי החוויות במאגר של ארוויד לא מהווה תחליף לבדיקה.
    שאלתי אותך אם יש לך הוכחות משלך או דרך לבדוק חומרים כאלה ואחרים, והגבת בחזרה עם סיפור על מעבדה שלכאורה זייפה לך דו"ח בדיקה... תסלח לי אם אני לא מוצא את הסיפור מעניין - הוא לא מוסיף או עונה לשאלה ששאלתי.
    ושוב אנחנו חוזרים לעניין של הנחות היסוד. מי אמר לך שרימו אותי בארץ? מאיפה אתה יודע מה יש לי או אין לי, כמה למה ואיך... אתה יכול להמשיך לזלזל ולחשוב שאתה יודע כמה שתרצה, זה באמת לא מפריע לי ואני ממש לא נעלב מזה, אבל לקרדביליטי שלך זה בטח לא מוסיף :)

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    החוויות שלי ושלך לא רלוונטיות. כמו שזייפו את הניתוחים לדגימות ששלחתי, מזייפים את כל הבדיקות. אם תעיין בתגובות שלי אחורה אתה תמצא תשובה לניתוח שקיבלתי מאנרג'י קונטרול (אותה מעבדה בספרד). אין לאף אחד בדארקנט תוצאות של ניתוח אמיתי ממעבדה. כל הבדיקות מבוצעות באנרג'י קונטרול ועלותן 50 אירו. שוב, לא קיימת בדיקה בעלות כזו, תבדוק בכל מעבדה אחרת.

אין לי עניין להעליב אותך, רק לעצור אותך מלהפיץ את ההתלהבות המוגזמת שלך בפורום מחומרים שאינם LSD. רוצה להתלהב, בבקשה. אל תטעה אנשים ותפנה אותם לרכוש LSD בדארקנט כל עוד הוא לא קיים שם או שיש לך הוכחה שזה אכן LSD.

אני לא מחפש קרדיט על התרומה שלי לפורום. המטרה היחידה שלי היא להוציא את האמת לאור ולעצור את מסכת השקרים.

4. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    החומרים יכולים להיות לסד ויכולים להיות כל דבר אחר, אני חושב שכבר סיכמת את זה בתגובה שלך. לא אני ולא אתה יודעים בוודאות - כל מה שמעבר לנקודה הזו הוא דעתך והשקפתך
    כמו שאמרתי קודם, אני ממש לא נעלב - לא באתי לכאן להעלב, באתי לפתח דיון מעניין, ללמוד וללמד ולהרחיב את התודעה. אני גם לא מבין איפה הפגנתי התלהבות יתרה... אני חושב שיש אסיד בDN. :)
    דרך אגב, אני אחזור על זה שוב - אם תשמע, תראה, תכיר חבר, וואטאבר- על מקום שבו יש את הציוד והתנאים לבדוק הרכב חומרים, אני אשמח לתת כמה דוגמאות

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תגיד לי מי הונדור שלדעתך מוכר LSD, אולי כבר בדקתי אותו.

6. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    אחי גם אני התאכזבתי לשמוע שאין LSD בשוק, אבל הטיעונים של שולגין משכנעים.
    אם הנושא באמת מעניין אותך, ואני בטוח שכן.
    תעיף מבט באשכול כאן:
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/יש-פה-בפורום-שמועות-על-lsd-מודרני-וזה-צריך-להפסק.13519/

"משתמש זה בחר להגביל מי יכול לראות את הפרופיל המלא שלו."

אז איך אני יכול לשלוח הודעה פרטית??

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תלחץ על האייקון בצורת מעטפה בחלק העליון של הפורום >> שלח הודעה פרטית. נמענים: שולגין.

8. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    קראתי. לא שכנע אותי ;)

9. research

research חבר חדש

לייקים:
    21
    אם כבר באמדי עסקינן....
    אני גם מעוניין להזמין אמדי, העניין שבגלל שאין אמדי אמיתי בעולם (או שממש ממש קשה להשיג) אני צריך את עזרת החברים כאן בקניית משו דומה עם המלצה חמה בבקשה ומדויקת.
    מה הנגזרת הכי קרובה בהרגשה שלה לדליקה של אמדי?
    אשמח לשם מלא שאוכל לחפש ולהריץ על המולוקלה עם עדיפות לחומר שאינו מוגדר כסם ובאמת קרוב ממש להרגשה של האמדי בזמנו היה לי מהA-PVP והוא היה ממש טוב!

10. HarryBlotter

HarryBlotter חבר חדש

לייקים:
    4
    יש "מולי" אמיתי. נבדק במרקויס

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שאל אותי בפרטי כל מה שאתה רוצה לדעת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!