1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

"LSD" בפעם הראשונה

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י SaltyNippel, ‏26/11/16.

1. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    אז לצורך הקדמה זוהי הייתה הפעם הראשונה בא התנסיתי בסם פסיכודלי כלשהו . את ההתנסות עשיתי בפסטיבל שהיה לא מזמן וזאת הייתה החוויה הכי אינטנסיבית שעברתי אי פעם בחיי.
    לפסטיבל הגענו לפנות בוקר בקירוב הכי אפשרי לתחילת הסט של לא אחר מאשר u-reacken והחברים שהלכתי איתם היו מאוד מנוסים בכל עניין הפסיכודלים והם היו הטריפ סיטרים שלי הם הכינו לי חצי טיפה שלטענתם הייתה 70-80ug ושלחו אותי לדרכי באימרות טיסה נעימה .. להפתעתם והפתעת כולם כעבור שעה וחצי לא הרגשתי שום שינוי בתחושות ובראייה ולכן אמרו לי ללכת ולהפיל ראש ושזה כבר יפתח אותי . כעבור 3 ראשים הייתי יותר מסטול מאשר דלוק וככה עבר לו היום כולם היו מופתעים ולכן גם הביאו לי 2 שלוקים של מד מה שהשפיע עליי בתחושות יותר אבל בקטנה..
    ועכשיו לעיקר.. לאחר הכישלון החרוץ של הטיפות הם החליטו ללכת לחבר שאותו הם הכירו מפעמים קודמות ולהביא ממנו קרטונים. הם חזרו עם קרטון לבן שעליו היו מצוירות חלליות כתומות למי שמכיר אותו ? התחלקתי חצי חצי עם חבר ויצאנו לדרך כעבור 40 דקות התחלתי להרגיש אנרגיות מטורפות כאלה שלא ידעתי שהגוף שלי מסוגל להפיק בכלל יכלת הפוקוס שלי ירדה משמעותית וצבעים וקולות התעצמו הרגישו ואני מדגיש הרגשתי אותם . הרגשתי מאוד מחובר לסביבה הרוח הייתה ממש מלטפת וכל העצים שהתנופפו ברוח הרגישו חיים.
    מפה לשם לאחר כשעתיים וחצי כמעט התחלתי לראות אנשים ברחבה כמו במראה פנורמית (שרואים ראש גוף ארוך ארוך ורגליים למטה) כן היה ממש הזוי כל אלה היו נעלמים במיצמוץ ולאט לאט התחילו להתקבע . כל הראיה שלי נהיה פנורמית וראיתי הכל כאילו אני מסתכל עליו מכל הזויות האפשריות . וכאן ניכנס השיא פשוט הסתכלתי לימין ליראות את חבר שלי ופשוט התחלתי ליראות הכל כמעין משהו חצי מצויר חצי תלת מימד לא יודע להסביר בכלל כמו משחק מחשב מגוף ראשון רק מציאותי יותר באמת שאין לי הסבר במילים לזה. החוויה הפכה להיות ממש אינטסיבית וביקשתי מחבר שלי שיקח אותי לקנטה ויושיב אותי . כשהתיישבתי המחשבות בראש התחילו לרוץ בלופים אינסופיים . אם הייתי מתרכז בנקודה אחת היא הייתה מתחילה להסתובב כמו ספירלה צבעונית שמושכת אותי לתוך מערה פשוט הזוי.. האגם ליד ניראה חלק כמו שמן למרות שהייתה רוח ונצנצים ציבועניים ירדו אליו כמו שלג שיורד לאט לאט. חברים שלי שדיברו לידי נישמעו ממש לא אקטואלים לגבי והרגשתי כאילו הם לא מודעים למצב שאני נימצא בו מה שהתברר אחרך כך שהם פשוט לא הפסיקו לדבר על המצב שלי ומה עושים איתי מסתבר שהייתי מנותק לחלוטין מהמציאות שהייתה סביבי .היו מחשבות טובות ורעות מאוד ואחרי המון מים וסיגריות ושלוש שעות של שיא המצב שלי התחיל להתאזן הויזואלים ירדו בחצי כמעט שהתחלתי להיות מודע יותר לסביבה ומכאן התחושות נהיו יותר מינוריות ירד הלילה כבר וכל עניין הצבעים החזקים נישאר שעד שהלכתי לישון..
    אני יכל לסכם את החוויה כדבר הכי אינטנסיווי ועוצמתי שהיה לי בחיים ועד היום חודש אחרי אני עדיין שקוע במחשבות על מה עברתי ומנסה ליספוג את המסקנות החיוביות מהחוויה גם מהרגעים הרעים שהיו לי . בהחלט אשמח לנסות את זה עוד פעם אבל בכמות קטנה יותר כלומר רק רבע .. מנסיון שלכם מישהו יודע איזה סוג של חומר לקחתי אשמח אם תשתפו אותי . בכל מיקרה תודה רבה על ההקשבה למי שקרא וזה היה יותר בשבילי שאוכל לשתף את החוויה שעברתי עם אנשים מנוסים ולישמוע את דעתם

canna420 אוהב/ת את זה.
  2. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    וואי איזה כיף לשמוע! אין על הפעם הראשונה שנפתחים לעולם הפסיכודלי, ממש הזכרת לי את הטריפ הראשון שלי..
    התחושה הזאת שתארת כדמות ממשחק מחשב בגוף ראשון זה תיאור נהדר, אני תמיד מרגיש שהדמות לקוחה "מצעצוע של סיפור"..

הייתי רוצה לשמוע ממך על הסדר הכרונולוגי של הטריפ, שלי למשל הוא משהו כזה:

0-40 -- סוף הארבעים דקות נפתח הטריפ ומתחילים עקצוצים בבטן והתרגשויות כלליות של הגוף.
    00:40-01:40 -- הטריפ מתחיל לעלות והתחושות+ויזואליות נפתחות.
    01:40-04:40 -- השיא של הטריפ, אני מאוד מרוכז בעצמי..
    04:40-06:40 -- הטריפ יורד, אצלי זה תמיד מלווה בתחושה מבאסת ודכאונית משהו. למדתי שחשוב להתמודד עם זה.

בכל אופן, תסלח לי לבאס אותך אבל ככל הנראה החומר שניסית זה לא באמת LSD-25 זאת השערה די מבוססת שנחשפתי אליה בשיטוטים בפורום כאן.
    כנראה שנתקלת ב RC (Research chemical) שהלוא הן מלוקלות שנועדו לשמש כחיקוי של LSD-25 שקל יותר
    לייצרם, ולכן הן אלו שנמכרות בשוק הרחב.

3. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    קודם כל תודה על התגובה
    דבר שני מבחינת הסדר הכרונולוגי הכל מדויק חח חוץ מהאחרון באחרון זה יותר הרגשה של וואו עברתי משהו לא נורמלי עכשיו אני מעכל את זה עם חיוך תוך חלום בהקיץ על מה שעברתי.
    לגבי מה שאמרת על סוג החומר שוטטתי בפורם המון גם כן ולכן רשמתי בגרשיים LSD :))

4. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    היי פיטמה מלוחה ;), נשמע שעברת חוויה מדהימה תמיד כיף לשמוע טריפ ריפורט טוב
    לא מתיימר לדעת האם זה אכן היה lsd 25 אבל חייב לומר אם לקחת רק חצי קרטון אז נשמע שזה חומר פוטנט וטוב

5. SaltyNippel

SaltyNippel חבר חדש

לייקים:
    24
    כן אפילו החברים המנוסים שהיו איתי קיללו אותי ואמרו שהם מקנאים באנשים כמוני שפעם ראשונה עם חומר כזה טוב חחח
    קטע מצחיק: כשהקרטון התחיל להיות עיסתי בפה עשיתי אפצי והוא עף לי על האדמה התחלתי לחפש אותו ולהפריד ממנו אדמה :rolleyes:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!