1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש כאן, משווע לעזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רק להירגע מהחיים, ‏19/12/16.

1. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    נוטל תרופות פסיכיאטריות מזה שנה עקב חרדות קשות ודיכאון, ניסיתי אינספור כדורים ואין הצלחה. גם לא פעילות גופנית ולא יוגה מסייעות, דמיינו כל יום אני קם עם שק של אבנים ומתחיל את היום.

שמעתי על המהפכה בתחום הקנאביס אך אני לא "ברשימת המאושרים" ויודע שקנאביס וכדורים זה קוקטייל רע. בעבר ניסיתי גראס רפואי אך חטפתי התקף פסיכוטי כנראה משום שרמת ה THC היתה גבוהה.

אחרי מחקר קצר הבנתי שזרעים מסוג CBD כגון קנאטוניק, AC/DC יכולים לסייע בהפחתת החרדה דרך עישון במכשיר אידוי.
    מישהו מוכן להסביר לי מה קורה עם הלגליזציה ואיך ניתן להתחיל על מנת להרגיש יותר טוב ולעשן CBD?
    תודה

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ליגליזציה עדיין לא נראת באופק, אבל אי הפללה זה הכיוון בכל אופן. כמה דברים שתזרוק אליהם כיוון:
    1. להתחיל לגדל זנים עם CBD גבוה.
    2. ללכת חוות דעת שנייה אצל פסיכיאטר נוסף.

חשוב ללכת לייעוץ נוסף בנוגע להחלפה של כדורים בצריכת קנאביס.

3. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    בתור מי שסובל (סבלתי) מחרדות ודיכאון והשתמשתי בפאקסט, קלונקס, ציפרלקס, רסיטל, ויאפקס וסימבלטה, קנאביס רפואי לא עזר לי בהתחלה כי לא ידעתי איך לעשן ועישנתי יותר מידי, דבר שגרם לי לדברים לא רצויים.
    הקנאביס הוא חומר שצריך בהתחלה לקחת מינונים מאוד קטנים (שאכטה אחת אפילו). ולאט לאט לעלות את המינון שלו.

לדעתי, תנסה שוב זנים כמו אלה, קנדי קוש, ספוטניק במינון קטן.

תעדכן אחרי הניסוי.

4. nuclear

nuclear חבר חדש

לייקים:
    5
    היי חבר.
    בתור אחד שסבל מבעיות נפשיות קשות, מאז גיל 16 ניסיתי לטפל בעצמי עם מה שאז היה נראה לי הכי נכון, תרופות הרגעה כמו קסנקס וואליום וכל דבר שבאופן זמני העלים את הבעיה.
    הצלחתי לתקשר עם אנשים ולשלוט בדיבור המהיר והחרדתי שלי, אבל הפגיעה בעירנות ובזיכרון אילצו אותי להפסיק.
    בבעיות קשב וריכוז טיפלתי בריטלין, הנזק היה ככ קשה, איבדתי את האנושיות שלי, לא יכולתי להרגיש אמפתיה או הנאה ולראשונה בחיי ששקלתי להתאבד. מאז הטראומה הזו כבר קרוב ל6 שנים שאני לא נוגע בכימיקלים.
    ה' יברך את בת הזוג שלי, שהציגה לי את הקנאביס לראשונה. כל מה שהרסתי, כל הנזקים שנגרמו ע"י בנזודיאזפינים וריטלין הוחזרו לאחור, חזרתי להרגיש.
    כרגע אני סטודנט מחקר למדעי המוח, ומדי פעם אני קורא מאמרים בנושא.
    חשוב לי שתהיה בטוח שקנאביס זו התרופה לבעיה שלך, וזה מגובה ע"י מחקרים שמתפרסמים בכתבי עת המדעיים הכי נחשבים. הקנאביס פותח את האישיות שלך לעריכה דרך ניצול הגמישות של המוח, כל זיכרון של חוויה קשה שעברה עליך ומגדירה אותך כיום ומוציאה ממך התנהגות כפייתית בסיטואציות מסויימות, באמצעות שינויים אפיגנטיים הקנאביס מאפשר לך להתיר את הקשרים האלה, זה בגדול הבסיס ליעילות של קנאביס בטיפול ב PTSD.
    זהו צמח בעל מגוון עצום של חומרים פעילים שיוצרים אפקטים מגוונים, וחשוב שלא תבסס את הרושם שלך על כמה חוויות בודדות, הכימיקלים שאתה צורך גם יכולים להגיב עם זה
    אני אשמח לכוון אותך באופן פרטי.

5. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    אבל לגדל בבית זה לא חוקי, גם אין לדעת אם זה יעבוד או לא. בגלל שאני חרדתי צריך משנה זהירות כאן. אני לא יודע איך לצאת מהבעיה שלי. אני שבוי בבית.

6. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    איך גם משיגים זרעי CBD?

7. nuclear

nuclear חבר חדש

לייקים:
    5
    יש אתרים כמו leafly או http://sclabs.com/tested.html..
    שם אתה יכול לראות פרופיל קנבינואידים עבור כמעט כל זן..
    תזמין את הזרעים ותגדל. אם אתה באיזור ירושלים אני אשמח לעזור להתמצא.
    תשתמש בחופש שלך לאמת, ואל תקבל את הסמכות של העבריינים.
    הזמן שלהם עובר, אנחנו בתוך תהליך של שינוי פה חבר, תהיה חלק ממנו.

8. nuclear

nuclear חבר חדש

לייקים:
    5
  9. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    לשלוח זרעי קנאביס בדואר לישראל??? וגם לגדל אצלי בבית?? איך אפשר זה לא חוקי..

10. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    לא חוקי, אבל אם נוקטים בכל הצעדים לביטחון מלא. אתה תצטרך למעגל של עשרות אולי מאות אלפי מגדלים פרטיים בביתם.
    תשב ותקרא את החומר של איך לעשות את זה בטוח, תיקח את הזמן. תלמד תלמד תלמד.
    הכי חשוב- לא להזכיר ולא לדבר קנאביס עם איש. כאילו זה לא קיים.
    אין לך שום קשר לזה, יש הפגנות ומחאות? סבבה. תצטרף, אבל לא לשאת עליך כלום וכמובן לא לעשן שום דבר שמציעים לך בחוץ.
    יצאת עם חברים לפאב ומישהו מגלגל? תתרחק, תגיד שאתה לא בקטע (לך תדע אם יש מישהו בסביבה).
    למה זה חשוב הביטחון שלך יותר מהשאר? שתי תשובות:
    1. מצב בריאותי רע, פשיטה משטרתית או מעצר יכול לגרום לך למצב בריאותי חמור יותר.
    2. המצב הבריאותי שלך גרם לך לבקש קנאביס כמה פעמים מרופא: "חסיון רפואי" שמעת? היית מת, בולשת יודעת מי מבקש קנאביס..

11. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    אחי עד שישחררו לך אישור יקח שנים עדיף לך לגדל איזה זן שתרצה יש לך עליו הסבר מפורט באתרים

12. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    ואם אגדל ובסוף אמצא שזני CBD לא עוזרים לי, צריך לנסות פעם קודם לראות אם זה עוזר בכלל.

13. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    זני CBD הם כמו זנים רגילים רק עם CBD גבוה יותר שזה החומר האחראי על סגולותיו הרפואיות של הקנאביס .
    ואתה יכול לבחור את הזן שמתאים לך לפי הבעיה שלך .. כמו שאמרתי קודם תחפש בכל מיני אתרים זנים על כל אחד מהם רשום את סגולותיו וכו'

14. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    תחפש באתר - " קאנפדיה " הכל רשום בצורה ברורה ובעברית .
    ודרך אגב אני במקומך הייתי בוחר זן עם יותר thc כדאי להנות תוך כדאי

15. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    אז לפני שאתה מגדל קודם, תשקיע קצת כסף. טוס לאמסטרדם תבדוק במשך כמה ימים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!