1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מדריך מקצועי להנחת LSD על קרטונים?

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י שולגין, ‏1/4/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

תהיתי אם יעניין אתכם מדריך מקצועי שיילמד גם את היותר מנוסים מבינכם איך להניח LSD על קרטונים בצורה מקצועית. אני שוקל לתרגם את המדריך של HOS, שלדעתי הוא המדריך הטוב ביותר שניתן למצוא היום.

יש מתעניינים?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מודה, אני מעולם לא ניסיתי לפזר תמיסה על קרטון במטרה ליצור שכבה אחידה של מלח (או כל מומס אחר).
    כמה מסובך זה כבר יכול להיות?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה רוצה לקבל שכבה אחידה בלי Hot spots ו-Dead spots אז לדעתי זה לא מסובך, אבל כדאי לעבוד לפי טכניקה מסויימת. קל מאוד לפספס, במיוחד כשמדובר במשטח של 900 מנות וחומר פוטנטי כמו LSD. יש גם את העניין של סוג הקרטון שעליו מניחים את החומר.

אני יודע שזה פחות פופולרי בארץ, לקנות קריסטל, להמיס אותו ולהניח על קרטונים. פה מעדיפים כמה שפחות עבודה, לקנות קרטונים או בקבוקים מוכנים לעבודה ולהפיץ. במקרים נדירים הדילר קונה קריסטל, ממיס אותו ומחלק לבקבוקים.

אני שואל בשביל אלה שאולי שוקלים אפיקים חדשים.

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יאללה, אני אקרא את זה.
    פשוט כי זה מעניין, לא בגלל שאני מתכנן לבצע.

5. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    נשמע דווקא מעניין לדעת בשביל הידע כללי

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עובד על זה :)

HeavyDose ו-delysid אוהבים את זה.
  7. Ronenamos

Ronenamos חבר חדש

לייקים:
    12
    תגידו האם בכלל אפשר מבחינה טכנית
    להצליח לשים על קרטון כמות מדודה ולדעת שזה מאה אחוז הונח בצורה אחידה ואין נק יותר חזרות מאחרות

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין אפשרות לדעת ב-100 אחוז, אבל אפשר להיות מספיק קרוב. בהנחה שאתה יודע בוודאות מה אחוז הטוהר של האבן שברשותך. תשתדל להיצמד למדריך שמצורף בלינק, זה ישאיר אותך מספיק קרוב למינון שאתה מכוון אליו לקרטון:

http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/המדריך-הרשמי-להנחת-lsd-על-קרטונים.10826/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!