1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

White widow feminized כמה יבול יצא ממנו?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Gingi, ‏18/12/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אחי יש מצב שאצלך לא הייתה נעילה אבל קראתי פה בפורום ובאחרים על כאלה שגידלו ב6 ליטר ובכניסה לפריחה הייתה להם נעילה
    בקשר למקום אני לא רואה בעייה לשים עציץ של 11 ליטר שזה אידיאלי [גם ככה הצמחים גודלים גם לרוחב זה לא שהם לא יוצאים מהקוטר של העציץ]
    כמובן ש50 ליטר הכי טוב
    עכשיו אם אתה מגדל באוהל 5 צמחים עם הציץ של 6 או של 11 ב11 זה יכול להיות רק יותר מים ב6 יכול להיות נעילה מה עדיף
    6 קטן אחי זה יכול להיות טוב לגידול קצר
    שבת שלום נשמה

2. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    זה המחזור השיני שלי במצע 6 וחצי בלי שום בעיה .... מזרע עד הקציר 4 חודש .
    חודשים גדילה ו9 שבועות פריחה ..

joint ו-hydrotony אוהבים את זה.
  3. joint

joint קנאביסט

לייקים:
    10
    אותו הדבר שמעתי מהרבה מגדלים 6 וחצי עושה את העבודה ועדיף שהוא כבר לא יעביר את העציץ יכול לגרום לבעיות מה אתם ממליצים דברים שיכולים לגרום נזק
    בהעברת העציץ מסתכן בזה שהעציץ לא יסתגל לאדמה החדשה או למקום החדש וימות
    בנוסף יכול לקבל סטרס ועיקובים בצמיחה ופריחה
    כרגע הכל טוב תסיים את המחזור הזה ואם תרצה תעלה ליותר גדול 6 וחצי עושה את העבודה בהצלחה חבר אל תעביר שום דבר עכשו

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    ההנחה שלך ש"אין שום בעיה" גובלת בליצנות.
    אני מעביר מחזורים ב25 ליטר ושואף לחודשיים גדילה - כל יום הצמח גובהה 3 ס"מ.
    כשלשורשים כבר אין מקום הצמח מפסיק לגבוהה - זאת עובדה.
    מה אתה מגדל בדיוק בחודשיים בעציץ 6 ליטר? 6 ליטר מספיק לצמיחה 3 שבועות והייתי איתך לארג'.
    אתה במחזור השני שלך לכן אני טרחתי להגיב, תלמד פתגם באנגלית "more roots, more fruits".
    עציץ גדול + זמן צמיחה ארוך = הרבה ייבול.
    עציץ 6 ליטר = צמיחה חודשיים = בזבוז זמן. יכלת להעביר את השעון ל12-12 כבר אחרי שבועיים.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אין לך מושג על מה אתה מדבר... כולה להעביר לעציץ גדול יותר, הצמח לא צריך ''להסתגל'' לאדמה
    הוצאת לי את המילים מהפה עמיתוס..

Amitos אוהב/ת את זה.
  6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אם תגדל בעציץ 15 ליטר במקום 6 , אתה תראה הבדלי גודל די משמעותיים בחודשיים צמיחה , מה גם שהמצע שלך יהיה יציב יותר מבחינת ph,ec , שזה פחות בעיות בגידול (לא בהכרח שיהיו, רק מציין)

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    במחזור הראשון שלי הוצאתי מצמח אחד שגידלתי אותו מזרע עד הקציר תוך ארבע חודשים 100 גרם בשיתה סקרוג . אז בבקשה לא לזרוק סתם מילים כל עוד לא נסיתם את ה6 וחצי ליטר ..

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זאת בדיוק הבעיה - בארבעה חודשים בעציץ 25 אני הוצאתי 320.
    בבקשה במחזור שני אל תזרוק "מסקנות" סתם.

9. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    אולי אתה צודק תאמת אין לי נסיון עם מצע יותר גדול חוץ מזה לא יודע עד כמה זה נכון מה שאתה מדבר אז אני ישים אותם ב100 ליטר אני יקבל יותר מקילו חרטא ברטה

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אם היית מגדל גידול גרילה ממרץ עד נובמבר למשל, הייתי אומר לך ש100 ליטר זה קטן מדי.
    לחובבן כמוך הייתי ממליץ על 20-25 שיספיקו לך לארבעה חודשים.
    תגיד לי תודה אח"כ.

hydrotony ו-momo1 אוהבים את זה.
  11. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

6 וחצי ליטר זה כלום אחי
    לך על 25 30 ליטר ותיראה איזה כיף לגדל ילדה עם שורשים גדולים. ביבול אתה תיראה איך היא מודה לך :)

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  12. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    דרך הגב גם 100 ליטר זורם אם אתה נותן 3 חודש צמיחה.

13. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה צודק אין לך ניסיון, רואים לפי התגובות, יש עוד פרמטרים חוץ מנפח האדנית, סתם דוגמא אם תגדל ב60*60 עם 250W זה לא משנה כמה גדול יהיה העציץ כי האור שלך מגביל אותך אז ברור שלא יצא לך יותר מקילו מ100 ליטר אדנית..
    חוץ ממחזור אחד של סקרוג שבטח לימד אותך מלא, יש עוד הרבה דברים שכדי ללמוד וחבל להיות עקשן דווקא על הנושא הזה שאין לגביו שום חילוקי דעות

14. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    יש שמגדלים במחזור קצר ויכול להספיק להם 11 ליטר.חודש צמיחה ומיד מכניסים לפריחה.

הכל תלוי בשיטת הגידול. וכמובן שעדיף עציץ גדול למחזור ארוך

15. Gingi

Gingi חבר חדש

לייקים:
    6
    אל תדאגו אני לא רץ להעביר לעציץ גדול, גם כי אני אישית לא חושב שזה נכון וגם כי הטיעונים פה לא היו חזקים מדי לטעמי. בכל אופן בשביל גידול ראשון, החלל שיש לי, ובאופן כללי 11 ליטר זה אחלה עד כמה שאני מבין.

בינתיים שלושת העציצים נראים מצויין ומתפתחים טוב, אוטוטו פריחה איזו התרגשות :)

iddo29 אוהב/ת את זה.
  16. Dr.sepok

Dr.sepok חבר חדש

לייקים:
    1
    מה אתם רציניים שאתם משתמשים פה ב-50+ ליטר?
    אני לא רוצה לדעת מה הולך לכם באדמה מבחינת עובש
    מציע לכל אחד פה בסוף הגידול בעציץ כלכך גדול לפרק את האדמה ולבדוק כמה שורשים יש וכמה סתם מקום נשאר...
    אפשר לגרום לשורשים לגדול בצורה מאוד בריאה גם ב-11 ליטר ולא יהיה שום נעילת שורשים כל עוד העברת את הצמח כל הזמן לעציץ בנפח מתאים, אני למשל אומנם משתמש בSOG אבל עדיין הצמח עובר לפחות פעמיים עציצים עד שהוא בעציץ של 3 ליטר בנוסף למאיץ השרשה, ככה אני גורם למערכת שורשים בריאה מאוד.
    לא רק שעציץ גדול מבזבז הרבה מקום סתם, הPH שהוא מקבל הוא שונה ממה שאתה מודד
    כן הייתי ממליץ לעציץ ענק במידה ועוברים לאט לאט עליו ויש אוהל של לפחות 2 מטר גובה אחרת חבל
    בשביל להגיע לנעילת שורשים צריך הרבה הרבה מאוד

momo1 אוהב/ת את זה.
  17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אנחנו מדברים על אותו צמח?
    קנאביס מתנהג יותר קרוב לצמח בר מאשר צמח מתורבת. המערכת שורשים שלו יכולה לצמוח ללא שליטה וללא כל בקרה (מההתרשמות שלי).
    אם אתה מגדל בחוץ, 50 ליטר יכולים להתמלא בשורשים מאסיבים תוך 3 חודשים בקלות רבה יחסית.

18. Dr.sepok

Dr.sepok חבר חדש

לייקים:
    1
    ברגע שתעבור מדלי קטן ליותר ויותר גדול תבין כמה מערכת שורשים בריאה יכולה לגדול באדמה בצורה מופלאה
    להגיע ל50 ליטר שורשים לוקח זמן זה המון
    בהידרו זה שונה הייתי ממליץ גדול כי השורשים גדלים יחסית לאורך וצריך שיהיה דלי די גדול
    הצמח יודע לנווט את עצמו טוב מאוד באדמה והשורש לא בהכרח בורח למטה, יש היום עציצים מגניבים שמסדרים לך את מערכת השורשים אבל אין כמו פעם...
    בכל מקרה דלי של 50 ליטר לא יעיל בגידול פנים אלה עם כן אתה גר באחוזה ולא שם באוהל
    הנה לכם כתבה על גדלים...תראו מה עושים מעציץ של 2 ליטר בשיטת SOG ובחלק מהעמודים מראים גם את השורשים ורואים שיש עוד המון מקום
    https://www.420magazine.com/forums/...me-sog-me-112-plant-2-liter-hempy-sog-21.html
    וזה עוד בהידרו

#38 Dr.sepok, ‏27/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/16
  19. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא הבנתי מה התלהבת כ"כ מהתמונות SOG ששמת פה. מי שישמע, כולה קולה אחת מלאה. אני מקבל 15 כאלו באוטומט של 60 יום FFS.
    אני גם לא דוגל בשיטה של "להעביר עציץ" - ישר שותל בסופי.
    מה גם שעשיתי מחזור 140 יום בעציץ 25 והשורשים עלו מלמעלה מרוב שהיה מפוצץ אז תיאוריות תשאיר בגדר תיאוריות אני מסתמך על עובדות ויש עובדה אחת שרשמתי אותה פה מליון פעם - more roots, more fruits.
    עד שלא תנסה, לא תדע חבר.

20. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    הבן אדם מתנסה על אגרונום זה כמות שתלמד קראטה ותחליט פתאום שאתה יותר מבין מהמורה שלך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!