1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD-25

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י doltaraneik, ‏29/12/16.

1. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    הלכתי להתקלח,סיימתי,חזרתי למרפסת,סתם ישבתי בסבבה לא עשיתי כלום..עד שהתחלתי להרגיש זרמים בגוף,
    הרבה צללים נראו כאילו הם בורחים ממני..הרבה הבהובים בחדר..
    בערך אחרי שעה כבר מהרגע,הכל התחיל לעלות,הכל התחיל לזוז על גלים,הזרמים בגוף לא מפסיקים,התחלתי לשמוע מוזיקה..ופה כבר דברים התחילו לצאת משליטה
    הרגשתי כמו הבן אדם הכי מאושר ביקום,אחד שלא חסר לו כלום,שאין רוע בעולם,שאין שנאה,אין מלחמות-אין כלום.
    וזה רק גדל וגדל ומתעצם ומרגע לרגע אני הופך ליותר ויותר מאושר ונכנס עוד ועוד מידע והכל פשוט מוצף והכל קורה פשוט
    ויוצאים לי צלילים מהראש ומשתלבים על אותם גלים שהם עולים עליהם והכל פשוט מושלם
    ובאמת מצב של לבכות מרוב אושר..אין מילים שיתארו את מה שחוויתי
    כאילו כל השאלות נגמרות,כל האתגרים נגמרים,הכל כבר עבר וכל המכשולים מאחורך וכבשת את העולם כולו
    וכל הזרמים בגוף,וזה מגיע למצב שאתה באמת כולי הייתי פשוט משולב עם היקום עד לרמות שאני מרגיש שאני צריך להשתין
    ואני לא יודע אם אני באמת צריך להשתין,אולי זה חלק מהזרמים האלה שעוברים בי,ופשוט לא אכפת לך מכלום
    אתה נהנה מהדבר הכי כיף שיכל להיות ביקום כולו
    וכל מה שנשאר לך זה להנות מכל הפיצוץ הזה
    לאט לאט האגו שלי מתחיל להתפורר כבר ומתחיל החלק הקשה..באמת מלחמה קשה הכל מבולבל ומוזר וכל מחשבה קטנה לא במקום
    רק מסובבת הכל והכל מעוות על גלים ומסתובב ומתפרק ואתה לא מודע לאיפה אתה בכלל ומה קורה סביבך
    הפסקתי את המוזיקה כי זה היה קשה עבורי,הרגשתי כמו רמקול אחד ענק שמייצר מוזיקה ושוחה בין חלקיקים
    הסתכלתי על עצמי במראה,ראיתי את עצמי שונה,כאילו עוד לא קיבלתי את כל המידע שאני באמת צריך בשביל להרכיב תמונה של עצמי
    הנקבוביות בעור שלי קיבלו צלליות וכאילו יש מעליי מנורה שזזדה לצדדים ומשנה את התאורה עליי
    והפרצוף שלי גדל,וקטן,ומתנדנד,ואני פשוט נראה כמו שדון..והאישונים שלי היו ענקיים לגמרי
    עברה אולי שעה קצת פחות מאז שהחלק הקשה של הטריפ נכנס
    והרגשתי שטיפה התאזנתי ואני יכל לחזור למוזיקה
    שמתי מוזיקה ופשוט הסתכלתי לשמיים מהמרפסת,הסורגים של החלון פשוט נמעכים וזזים ומסתובבים לפי המוזיקה,לפתע השמיים
    בבום נהפכים לשחורים,ואז לאדומים,ואז הסורגים הופכים לזרמים של חשמל,ומתפרקים,ונבנים שוב
    וככה זה נמשך שעות ..פשוט שכבתי שעות ובהיתי בשמיים ובסורגים והסתכלתי איך הם פשוט חיים ביחד עם המוזיקה
    כל מה ששמעתי-ראיתי והרגשתי.שום צליל לא ברח ולכל צליל היה צורה משלו וגודל משלו.
    אחרי 9 שעות בערך,החלטתי לנסות ללכת לישון.כיביתי את המוזיקה והאור,העצים שאני רואה מהחלון מתנדנדים
    החולצות שתלויות אצלי על הקולב מתנדנדות בלי הפסקה ונוזלות על הרצפה פשוט

בסוף איכשהוא הצלחתי להרדם
    לא ממש להרדם,פשוט נבלעתי לאנשהוא.
    קמתי עכשיו,די רעב,ועייף
    כנראה שלא ישנתי מספיק ועוד מעט אני ארדם שוב..רציתי לנצל את הזמן הזה לכתוב את מה שעבר עליי

לכל מי שמחברי הפורום גם זכה לקבל את הדבר המקורי
    אל תזלזלו בו לרגע,תכבדו אותו עד הסוף
    בסוף הוא ישלוט בכם ולא משנה מה תעשו לא תוכלו לברוח
    הוא ילחם בכם וישנה אתכם והוא ינצח בסוף
    החלק הקשה שלו הוא באמת מפחיד אבל כל מה שבא לפני ואחריי פשוט אלוהי

אין לי הרבה טיפים לתת
    חוויה ראשונה,וזכיתי לדבר הטהור ביותר,הכל בזכות אדם אחד נפלא שיש פה בפורום

שולגין-אתה מלך.
    הוא הדריך אותי בהכל,לימד אותי הכל,הסביר לי הכל ,גם תוך כדי הטריפ ייעץ לי הרבה כשהאגו שלי היה על סף התפרקות והוא היחיד
    שנשענתי עליו.

מוזמנים לשאול מה שתרצו
    :)

#1 doltaraneik, ‏29/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/16
    אקמן, kingstar, aaa ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    נהנתי לקרוא, תודה. :)

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    ברוך הבא למשפחה חבר יקר! שמח שזכיתי להיות חלק מהחוויה המדהימה שעברת אתמול. הרגשתי שאני ממש שם איתך, חולק את האושר, את השכבות שהתקלפו אחת אחרי השניה, והתובנות שלא הפסיקו להגיע תוך כדי שנולדת מחדש :)

שמור על עצמך איש יקר.

#3 שולגין, ‏29/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/12/16
    aaa אוהב/ת את זה.
  4. Coockies123

Coockies123 חבר חדש

לייקים:
    7
    וואי נשמע מדהים!
    תודה שחלקת איתנו..

היה ברור לי ששולגין דובר אמת.

כמה שאלות:
    כמה החוויה הייתה שונה מטריפים אחרים שיצאת אליהם?
    והאם חווית סינסתזיה?

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    זה הדבר הראשון שחוויתי.שום דבר לפני.
    בקשר לסינסתזיה,זה מושג שטחי לעומת מה שהרגשתי אתמול.
    הרגשתי צלילים,ראיתי צלילים.אבל לא רק.לכל צליל הייתה תנועה משלו,תנועה עם עומק,עם משמעות,לא סתם צורות שבונות צלילים.הכל היה דבר אחד,הצלילים,הויזואלים,המחשבות,הכל פשוט משולב.הכל קרה אחי,הכל היה שם.התפרצות אחת גדולה של כל מה שחוויתי בחיי עד עכשיו.פשוט יצא החוצה .

6. RandomDude

RandomDude חבר חדש

לייקים:
    2
    או שיש לך פיצול אישיות חבר או שיש פה משהו שאני מפספס .. בכל הפוסטים שלך אתה נוהג להזכיר שאין LSD טהור ושהוא נכחד מזמן מהעולם ושבלה בלה בלה ועכשיו פותח האשכול מספר שלטענתו הוא טעם LSD טהור אפשר הסבר?

7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם היית שואל את אותה שאלה בנימה פחות צינית אולי הייתי עונה לך. תשאר עם הספק.

8. RandomDude

RandomDude חבר חדש

לייקים:
    2
    לא אתייחס אלייך ברצינות אם לא תתייחס לדבריך ברצינות , אני מדפדף פה בפורום קרוב לשעתיים וכל מה שאני שומע ממך זה שאין LSD טהור ואין להשיג רק אחת לכמה זמן (מלא זמן לפי טענתך) ועכשיו אתה מברך את פותח האשכול על החווית הLSD הטהור שהוא צרך ששוב נחזור אחורה אין LSD טהור (לטענתך)

אז או שאני לא יודע לקרוא או שאתה לא יודע מה אתה כותב ידידי.. חובת ההוכחה היא עלייך חביבי אתה לא ממש תשאיר לי חור בהשכלה מה שכן אתה טועה ומטעה אנשים תמימים כמוני לא ניראה לי שזאת המטרה שלך ככה שאם "להנות מהספק" היא ההנאה שלך בדיעבד אז מאחל לך כל טוב..

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה מוזמן להתייחס אלי איך שאתה מוצא לנכון. אני כאן בשביל להדריך את מי שרוצה ללמוד, לא את מי שחושב שהוא יודע הכל. הגישה העוקצנית שלך לא ממש עושה חשק לעזור לך למצוא את האמת שלך, שלדעתי מאוד אפלה ומכוערת. החומר המקורי מגיע למי שהוא צריך להגיע, ואם היית קורא את הפוסטים שלי, כמו שטענת שעשית, לא היית שואל את השאלה הזו.

10. RandomDude

RandomDude חבר חדש

לייקים:
    2
    אקדים ואומר קח את הדיון באופן מחכים ובנקודת הנחה שיש לך מקומות לשיפור כמו לכולנו ובמיוחד לך כי אתה זה שמפיץ את המידע וחובת ההוכחה עליך. TLDR : אתה טוען למשהו אחד ומפריך את עצמך בשניה מכאן נובע שיש פאק באמינות > לא אוכל להסתמך על המידע שאתה כותב.

אני כאן בשביל להדריך את מי שרוצה ללמוד, לא את מי שחושב שהוא יודע הכל.

קודם כל הגעתי לכאן משום שאין לי ידע מאחר ואם היה לי לא הייתי שואל אותך.. לא מבין איך אתה מוציא את דברי מהקשרם איך הבנת שאני מתיימר לדעת הכל ואם לטענתי אני יודע הכל למה אני שואל אותך לגבי מידע?

הגישה העוקצנית שלך לא ממש עושה חשק לעזור לך למצוא את האמת שלך, שלדעתי מאוד אפלה ומכוערת.

על איזו גישה עוקצנית מדובר בדיוק ? אינך חייב לעזור בדבר לא זכור לי שיש בנינו הסכם עובד מעביד .. הרושם שקיבלתי ממך מכל קריאת הפוסטים שלך היא של אדם בעל ידע וניסיון ואפילו אדם די מענין כמו שאמרתי אני במשך שעתיים מעלעל כאן בSection וכל מה שנתת לי להבין זה שאין LSD טהור (מה שבטוח אין בישראל בכלל ובעולם יש אחת לכמה שנים טובות וזה מפוזר למקורות מאוד מצומצמים ככה שלאדם הפשוט בלתי אפשרי להשיג רק למקורבים) לאחר מכן אני נכנס לאשכול רנדומלי כדוגמת הנ"ל ומבין ממך אחרת בשבילי זה פאק באמינות חבר איך אוכל לסמוך על דבריך שבאשכול אחר אתה סותר את עצמך ? מכאן נובעת הגישה הצינית .. אם לא תתיחס ברצינות למה שאתה כותב איך אוכל לקחת אותך ברצינות ? .. ד"א אמת היא אמת.היא לא שייכת לא לי ולא לך אמת היא נחלת הכלל יש שיודעים אותה וישנם שלא מה שבטוח אתה האחרון שתעצור אותי מלדעת משהו אם ארצה .. ולגבי הגישה המאוד אפלה ומכוערת אין לי מושג מה מאוד אפל ומה מכוער בזה שלטענתי אתה סותר את עצמך ובשם כך לא אוכל לקחת אותך ברצינות ואו להסתמך עלייך להבא?

החומר המקורי מגיע למי שהוא צריך להגיע, ואם היית קורא את הפוסטים שלי, כמו שטענת שעשית, לא היית שואל את השאלה הזו.

עשיתי שיעורי בית וכל מה שנאמר ממך ולהלן הממצאים :

"במשך שעתיים מעלעל כאן בSection וכל מה שנתת לי להבין זה שאין LSD טהור (מה שבטוח אין בישראל בכלל ובעולם יש אחת לכמה שנים טובות וזה מפוזר למקורות מאוד מצומצמים ככה שלאדם הפשוט בלתי אפשרי להשיג רק למקורבים) "

וחוץ מזה כל טוב !

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה תמיד מתחיל דיון עם אדם שאתה לא מכיר בלכנות אותו מפוצל אישיות? לא יודע איך חונכת, אבל אותי לימדו להיות מנומס כלפי אחרים, גם אם הם שונים ממני.

אל תסתמך עלי להבא. זו ההצעה הכי טובה שאני יכול לתת לך. ובבקשה, אין טעם להמשיך את הפינג פונג הזה, הוא מלכלך את הפוסט המקורי ולא רלוונטי.

12. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    וואו! איזה תיאור. כמה לקחת?

13. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    125

14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    עברת חוויה מדהימה ומיוחדת! כיף :)
    שולגין הוא איש מלך, באמת.
    אני אשמח לדעת אם הרגשת תופעות לוואי במהלך הטריפ :)

15. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    תופעות לוואי במובן הפיזי?
    בזמן הטריפ הרגשתי שהלסת שלי קצת "כואבת",מורגשת יותר.פשוט סגרתי את הפה די חזק,כנראה בגלל כל מה שהלך,ככה הגוף הגיב.אבל לא משהו כואב או חריג בכלל.מלבד זה גם הורדתי חולצה כי ניהיה לי חם מאד,ישבתי בלילה ב4 מעלות בלי חולצה חח.

במובן הנפשי?
    כשההשפעה כבר די עברה,אז ההרגשה הייתה די בסדר."ישנתי" 4שעות בערך,כשקמתי הרגשתי די מבולבל,הרגשה קצת קשה."התארגנות מחדש" שולגין קורא לזה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!