1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מהירות עישון ג'וינט ביחס למדד הסטלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Roger, ‏7/2/14.

1. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    נתון: אתם לבד, ונותרה לכם קססה מושלמת כמו שאתם אוהבים ורגילים, אבל לג'וינט אחד בלבד.
    המטרה: מקסימום סטלה.
    השאלה: איך תעשנו אותו?

אפשרויות:
    * מהירות עישון (מהר בין השכטות? לאט? 2 דקות? 10 דקות?)
    * הפסקות (בפעם אחת או בשני חלקים? תניחו בצד ותחזרו?)
    * פאפים (גדולים? קטנים? ארוכים? קצרים?)
    * פרמטר נוסף לבחירתכם

מעניין מה יהיו התוצאות :rolleyes:

2. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    מעשן בקצב לא מהיר ולא איטי
    לוקח כמה שאחטות רצופות לפעמים ושומר בריאות הרבה זמן ומוציא מהאף חח

3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    מחבר תג'וינט לבאנג ומפיל חחח

4. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    2 שאכטות רצופות , להשאיר 10 שניות בריאות לתת לthc להיספג ולהוציא וככה הלאה והלאה אני מבטיח לך שבגמר הג'וני אתה תדבר אידיש !

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    באנגים הכי טוב.
    אבל נגיד אפשר רק פייסלים אז היה איזה מחקר שמראה שלא צריך להחזיק בריאות יותר מ5-9 שניות אז אני הולך לפי המדע, מהירות רגילה והכל בפעם אחת פאפים גדולים וארוכים.

6. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה שטויות חח אל תגיע למצב כזה מההתחלה זה הפתרון שיש לי בשבילך.
    לא משנה איך תסובב את זה ומה תעשה עם זה יש אחוז thc בג'וינט שלך והאחוז הזה זה מה שתקבל קח שאכטות ארוכות או קצרות או תכבה ותדליק גם 4 פעמים זה לא ישנה כלום ישך קססה סיגריה וזאת הסטלה שתקבל..
    ובכלל אם אנחנו מדברים על סטלה של thc ולא סחרחורת מחוסר חמצן או עודף ניקוטין ועטרן אז הכי עדיף לשפוך אותה לתוך סנדוויצ' ולאכול נשמע מפגר וזה באמת מפגר אבל שאלת איך למקסם אז זאת הדרך הכי טובה, באחוזים אתה מגדיל את הסטלה ב400% אם אתה מעכל את הthc ולא שורף\שואף אותו.
    ואל תאמין למי שאומר לך שזה לא עובד כי בדקתי, זרקתי בוף 2 סיגריות לכוס קפה רותח עירבתי טוב טוב שתיתי והייתי מסטול כמה שעות סטלה מפחידה ביותר, לוקח לה איזה חצי שעה להגיע אחרי שסיימת לשתות אבל תאמין לי מבוף סיגריה אתה יכול להיות מסופק יום שלם לא לרצות לעשן בכלל.
    אזהרה - זה מר אחושרמוטה, וגם לא הכי הגייני, שרוף אותו קודם לניקוי...

#6 Hyperface, ‏8/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/2/14
  7. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    כן זאת אחלה דרך. הייתי מת לאכול חמאת קנאביס נשמע לי טעים וממסטל במיוחד.

8. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    אתה צודק אחי זה נשמע הכי הגיוני, לקחת דאבל ולהשאיר הרבה זמן בריאות.

9. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אני אישית מתפחלץ מזה שאני לוקח פאפים ארוכים ומשאיר אותם כמה זמן שאני יכול בריאות בשאיפה הכי גדולה וחזקה ... אתה אחרי 2-3 כאלה יכול להכנס לסטלה מקסימלית לפי דעתי d:

10. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    איזה אירוני שהודעה שמתחילה באיזה שטויות כתובים בה רק שטויות.
    משנה ועוד איך איך מעשנים, הוא למשל כתב אם כדאי לכבות את הג'ויינט? ואף אחד לא ענה - שלא!
    לכבות ג'ויינט ולהדליקו מחדש זה בזבוז של חלק ממנו. זה א'.
    דבר שני ההמלצה הכי טובה שאמרו פה היא לעשן 2 שאכטות ולשמור 10 שניות בריאות - כמובן שאין צורך ב10 שניות כי אחרי 6-7 שניות הThc כבר סיים להיספג בריאות. זו הדרך הכי חכמה לעשן ג'ויינט . רצוי אפילו בכל סחיבה לשים את המצית בקצה הג'ויינט ע"מ שבכל שאכטה שתיקחו ה"ראש" של הג'ויינט יהיה אדום לגמרי ויבער בשלמותו. כמובן שזה לא הכי מהנה לעשן ככה אבל הוא ביקש את הדרך היא ממסטלת וחכמה לצרוך כמות קטנה.

לגבי אכילה, אמרת שההפעה היא פי 4? טעות בידך חבר. השפעה מתחלקת ב4.
    אם אתה מתמסטל מבוף סיגריה, באכילה צריך כ 4 סיגריות.
    כמובן שקיבלת השפעה כי חיממת את הבוף לפני וכי חלקו עבר תהליך חימום בזמן ייצורו ולכן הוא כן עשה משהו.
    אך המלצת לו לזרוק קססה לתוך סנדביץ? קססה אם לא שמת לב זה שילוב של ירוק/חום עם טבק. לא נראה לי שבא לו לאכול טבק. עכשיו גם אם מדובר בקססה של ירוק נקי ללא טבק - ללא חימום של 160 מעלות צלסיוס לא תהיה שום השפעה פסיכואקטיבית לסנדביץ השלך. כנ"ל לגבי חימום בקפה, אם תשים קנאביס לא יקרה כלום, אין בקפה שום חומר שומני ולקנבינואידים אין לאן להידבק.

11. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחח
    תאכל כמה פרחים שאתה רוצה אתה לא תתמסטל.. ועוגת חשיש היא דבר מעולה :) אבל עם הכמויות שןקו שמביאים היום רק ראשים!

ולגבי איך לעשן.. נדבר רק על ירוק כי חום מעפן לעשן בפייסל.
    יש זנים של ירוק שרק אחריי רבע שעה אתה מרגיש את ההשפעה, וישנם זנים שאחריי 5 דקות אתה מרגיש את ההשפעה.
    והטי אייץ׳ סי בפרח הוא יקבע את הסטלה.
    אז מה זה משנה איך לעשן :)
    העיקר שיהיה מה לעשן! ושיהיה טוב!

גם אין דרך קבןעה לעשן פייסל, תלוי איפה הבנאדם נמצא. ברחוב אני מעשן יותר מהר מאשר בבית.. העיקר שיהיה פרח בכיס :)

12. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    כל מה שכתבתי זה ברמה מדעית הכל מוכח והכל עובד ובדקתי הכל בעצמי אז בחיאת...
    זה אתה מדבר שטויות ועוד רואים שלא ניסית אפילו רק עשית חיפוש בגוגל כמו חנון אמיתי וישר האמנת לכל מה ששאר החנונים כתבו לך, הבעיה שכולכם סתומים... בא ומתווכח עם בנאדם שאומר לך שהוא ניסה וזה עובד מה יותר מזה? מה אתה בא להוציא אותי שקרן?
    ואני יודע שלא ניסית ורק עשית חיפוש בגוגל כמו ילד כי קראתי בדיוק את אותה ההודעה שאתה מצטט עם "החומרים השומניים" וזה שטויות שכתבו טמבלים כמוך כי כמעט בכל חומר על פני כדור הארץ יש "חומרים שומניים" אתה מבין יא פה גדול? וגם באותה ההודעה כתוב שבכלל אי אפשר להמיס חשיש במים נכון? וגם זה שטויות תפוס קצת אומץ תנסה ותראה שעבדו עליך חשיש נמס במים רותחים ועושה אותם צהובים ובסוף ירוק כהה פשוט צריך לחמם את הבוף לפני ולערבב חזק וטוב עד שהכל מתפרק לחתיכות ואז תוסיף סוכר, נס קפה, חלב ושתה את הכל גם את הפירורים שנשארו ותראה מה קורה לך מר "אני יודע הכל לפני שניסיתי" אנשים עושים את זה שנים על גבי שנים עד שבא מר פנדורה ואומר שזה לא עובד, פחחח
    ואני אומר לך בוף 2 סיגריות פיחלץ אותי לא יכולתי לזוז הייתי צריך לשים בוף סיגריה, ואתה אומר לי 4 סיגריות?
    אתה לא יודע על מה אתה מדבר בכלל לא ניסית אפילו יא גזור תפסיק לבלבל תביצים לא כל הודעה באינטרנט צריך לסתור עם שטויות, כל העולם ואישתו יודעים שדרך עיכול מקבלים יותר סטלה את כולם אתה בא לסתור?
    אם יש לך אומץ שים בוף 4 סיגריות בקפה ובוא נראה אותך כותב לי פה הודעה, יומיים ברצף אתה תישן.
    ולגבי הסנדוויצ':
    אם הבוף כבר מעורבב בקססה אז כבר חיממו אותו יא גאון, מה קרה חסר לך חמצן במוח ואתה לא קולט?
    "אירוני" עלק, אירוני זה שאתה מנסה לצאת חכם ויוצא טיפש.

וכן שיאכל קצת טבק לא יקרה לו כלום צריך שהחשיש יהיה מחומם ומעורבב במשהו, עם מה הוא יערבב את זה עם אורגנו? גם אפשר..
    אתה כותב שטויות גמורות ואני יסביר לך למה: אתה עובד על עצמך זה לא משנה גם אם תחזיק שעה את השאכטה בריאות כל מה שאתה עושה בפועל זה מונע מהמוח חמצן כמו אידיוט, מקבל סחרחורת, וחושב שזה בא מהג'וינט.
    קצת רחמים על הריאות והמוח אמרו לך מדענים שחקרו את הנושא שהthc לא "נספג בריאות" זה לא עובד ככה וברגע שלקחת שאכטה עוד באותה מאית השניה 100% מכל הthc משומש ונדבק לריאות.
    אז בחיאת תפסיקו לחנוק את עצמכם מחמצן זה שורף תאים במוח ואין שום סיבה לעשות את זה רוצים לקבל סחרחורת של חוסר חמצן אז תצללו באמבטיה.
    מאז שהפסקתי להחזיק שעות את העשן בריאות אני מרגיש פי 10 יותר טוב ומקבל בדיוק את אותה הסטלה, וגם לא צריך לשרוף את הג'וינט מספיק להדליק אותו ולעשן,
    אם אתה כל שאכטה מדליק ושורף אתה שואף הרבה אש מהמצית וזה רעיל יא קונילמל מה אתה לא רואה שהאש צהובה?
    שאתה מחמם בוף אתה רואה את כל השחור שנשאר על הסכין מהמצית? זה מה שאתה נושם תוצר לוואי שריפה של גז בישול וזה רעיל.
    רק נזק אתה עושה לעצמך ידרדס מונע חמצן מהמוח שואף פחמן דו חמצני מהמצית ועוד נותן לו להיספג טוב טוב, והכי גרוע אומר לאחרים גם לעשות ככה
    קח תקרא מה אתה "סופג" בריאות שלך http://he.wikipedia.org/wiki/פחמן_דו-חמצני
    עכשיו יבוא ויגיד "איזה סטלן פעם אמר לי שעם טורבו יותר טוב לעשן כי צריך אש כמה שיותר חזקה"
    סבבה אמיתי משפיע בדיוק ב2% ולא טיפה אחת יותר, קח ברנר תעשייתי וגם זה לא יעזור לך 3% יותר סטלה זה מה שתקבל.

ולסוכן שבק עם הפרחים, אני אומר לך מניסיון אישי, קח פרח, שים אותו במיקרו ל30 שניות, תאכל אותו, תקבל סאטלה, תשכיל, תבוא לפה, ותכתוב לי שסתם דיברת לפני שניסית.

#12 Hyperface, ‏8/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/2/14
  13. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אני לא ילחם על ה100% של הסטלה, שלושה פאפים ארוכים/בנונים ולהחזיק בריאות.

14. שבק7

שבק7 חבר חדש

לייקים:
    0

יחחחח סוכן חשאי של הלוחמה בבורות!
    עישנתי/בישלתי/הסנפתי ירוק וחום... ומה אתה מתלהב מקפה מארלי?! וואלה תלך לזקנים בעיר ותלמד מהם על שנות ה60 וה70 בארץ חחחח יספרו לך שטויות על חשיש בארץ חוץ מקפה ועוגה.
    ולמה לחמם פרח במיקרו ולאכול?! בשביל סטלה חזקה?שתמשך שעתיים במקום שעה?! אכלתי הרבה עוגיות, ומניסיון אישי (התלהבתי גם אני מהסטלה החזקה בהתחלה) אחריי אכילה יום יומית הקיבה התרגלה מהר מאוד, תוך שבוע, זה היה סתם כמו לאכול עוגיה... הסתקרנתי ושאלתי את עצמי איך ככה?! שאלתי את הסטלנים הזקנים, שספרו לי על חוויות דומות מהניסיון האישי שלהם. למה הזקנים? הם עדין מאמינים בשוקו חחחח אפילו עם הירוק שיש היום.
    אז מה על מה כל הרעש פרופסור?!?
    אתה מתכוון לעשות עבודת מחקר על אכילת פרחי קנאביס והשפעותיהם?

15. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    חחחחחח למה בגישה רעה אתם אבל למה להלחם חחח יש מצב אתם אומרים קצת טיפה אותו דבר ומשותף-חוץ מהכמויות שצריך פי 4 או צריך פחות אבל שתיכם אומרים שצריך לחממם ליפני רק שהוא ציין 160 מעלות אתה אמרת לחמם תבוף או לשים פרח במיקרו

16. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וכה בהתחלה לא ציינת על החימום הייפרפייס

17. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    היפר פייס,
    בחיים לא היה לי כזה מצחיק בפורום.
    אני אמנע מלהגיב להודעה גם עקב הניסוח הכל כך ענייני שלך וגם עקב העובדות עצמן מאחר ומי שמבין קנאביס באמת, פשוט הבין שכמעט כל מה שכתבת הוא שטות בפיתה. חבל לי על הכוח שממש אין לי כרגע.
    ושורה תחתונה רק שיהיה ברור, אין לך מושג בקנאביס !

18. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    פחחח יאללה סע אבויה אפילו מה להגיד אין לך נשארת בלי מילים ולי אין מושג בקנאביס?
    עובדה שכל מי שמבין בקנאביס אפילו רק קצת כרגע רואה שאתה מדבר שטויות והייפר פייס אמר רק אמת ועובדות בדוקות וגם בדק בעצמו וראה.
    זה מה שחשוב לי, שהילדים פה לא יקשיבו למי שאומר להם לחנוק את עצמם רק כי הוא מקבל מזה סחרחורת וחושב שזה הthc "נספג" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה הכל.
    ופעם הבאה לפני שאתה מתחיל חזיתות עם אנשים תבדוק את העובדות שלך, קססה בתוך סנדוויצ' נותן בראש, בוף בתוך קפה נותן בראש, תנסה תראה תתנצל ונשים את הכל מאחורינו.

שבק מה אתה רוצה? לזלזל? אתה בא ואומר שכל מה שאמרתי נכון, אבל בזלזול, אחלה כישרון.

#18 Hyperface, ‏9/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/2/14
  19. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    שיניתי את דעתי , אתה פרופסור משולם 2 , סליחה.

סליחה כן, אבל אתה - טמבל.

20. smily

smily חבר חדש

לייקים:
    2
    באנגים תעשנו איך שבא לכם
    לג'וינט יש שיטת עישון לפחות לטעמי, לאט (כדי שלא יידלק רק צד אחד) בלי לכבות באמצע (הורס טעם) פאפים חלשים ארוך או קצר לטעמך.
    טיפ חשוב במיוחד אחרי שלוקחים שאכטה שלישית בערך לטעום את הרוק כזה את העשן הכוונה (אם אתם סטלנים אתם יודעים מה אני מדבר)
    מי שמעשן מהר דביל זה פשוט שורף אותו סתם בלי טעם ובלי ריח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!