1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לפני שאני זז לישון ואפרט בהמשך

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י kingstar, ‏7/7/17.

1. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    תעשו את הליקוויד הזה, לא יודע אם זה אל אס די או לא כי לא שלחתי לבדיקת מעבדה ואני חייב לבדוק את החומר הזה שוב כדי להבין שאני לא מתבלבל, ואני גם אשלח למעבדה אבל אם זה אל אס די אמתי בבדיקת מעבדה צר לי ואני עדין לא אומר את זה במאה אחוז אבל כל ה 200 טריפים שעשיתי מבחינתי לפח זבל. שוב אני אדם קיצוני מאוד ויכול להיות שאשנה את דעתי בפעם השלישית אבל היום עשיתי את זה בפעם השנייה וזה לא דומה לשום דבר שהכרתי. סורי הייתי חייב לשתף וחייב לעשות מזה שוב לא משנה מה.

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    חחחחח איך בכלל אני הולך לישון? אני לא דלוק פשוט לא מצליח להבין אם בכלל הייתי דלוק ומה ראיתי, שום דבר מהדברים הבודדים שהיו לי אבל בהחלט שאחד מהם היה קיצוני ברמות (לראות עב״מ בשמים ולא משנה עכשיו מה מו מי או אם בכלל זה הזיה או אמתי וחזיתי בתופעת טבע נדירה ביותר) לא היו לי בעבר, מדהים. שום דבר שהיה לי באסיד הקודם לא היה לי פה ומה שהיה לי פה לא היה לי בקודם פשוט אין קשר חחח. איזה סרט. אבל שוב אני חייב לעשות פעם שלישית בכלל להבין שלא סתם שכנעתי את עצמי בלי לשכנע שאני רואה דברים הזויים ולא מרגיש או רואה שופ דבר שאני רגיל מאסיד אחר. לגבי המינון איו לי ספק שמה שאמרו זה מה שנתנו, אין פה שום משחק של מינון.

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    שמח שמצאת את האמת :)
    אין קשר בין הLSD של היום לדבר האמיתי.בשום צורה.
    אם אתה חושב ללכת על מינון גבוהה-תקח בחשבון שזה עלול להיות מרושע מאד.אמרתי לעצמי לפני יומיים נלך על הקופה (הפרש של שבועיים סהכ),ונסיים את מה שהיה לי.הלכתי על 140 מיקרו.תוך 25 דק נפתח טריפ כמו שלא נפתח בחיים,וברגע אחד נכנסתי לגהינום של כמה שעות.

אני ארשום על זה רפורט בקרוב,אני עדיין מתאושש מזה חח.

kingstar אוהב/ת את זה.
  4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני מרגיש קצת טיפש כי נראה לי שהייתה לי האופציה שהחומר יגיע אליי ולא עשיתי צעד לכיוונו.
    קינגסטאר , אתה הראשון כאן שנתן לי את החותם שמדובר במשהו אחר לגמרי אבל לגמרי.
    ליקוויד, חכה חכה.

kingstar אוהב/ת את זה.
  5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בוקר אור, אשכרה עבדו עלי 11 שנים ומאות טריפים, הזוי אבל טוב לדעת את האמת זה מצוין קמתי חדש מתמיד.

6. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה משוגע אחי חחחחחחח אין מצב אני עושה מהדבר הזה 140 מייקרו (או שכן גם אני בעצמי משוגע) אבל זה מדהים. באמת מכשיר מדהים. אין לי מילים.

7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אתה חייב חבר, אל תשכח לי גם לקח פעמיים להבין שזה משהו אחר כי הפעם הראשונה בקושי עבדה עלי משום מה אבל בפעם השנייה הבנתי אין פשוט פעם ראשונה לא הבנתי שזה לא כמו סתם אסיד רגיל וכנראה בגלל זה משהו השתבש (או בגלל המים) אחרי שראיתי אתמול מה שהיה אין ספק זה משהו אחר לגמרי

Pandora's Box אוהב/ת את זה.
  8. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אם אתה מחליט,תקח בחשבון שזה עלול להיות מכוער לגמרי.
    זה היה הטריפ הכי מופרע שיכלתי לדמיין.מעבר לעובדה שנכנסתי לתוך מקום אפל לגמרי 25 (!!!) דקות אחרי שלקחתי.לא יודע איך זה הגיוני,אבל זה היה פשוט מטורף.

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    מחכה בקוצר רוח לטריפ רפורט ואם אעשה זה רק שאסיים את הלימודים באיזה חופשה קסומה כזו כמות נראה לי חחח זה חייב להיות משהו באמת מיוחד כדי שאעשה 140 מייק מזה.

10. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    בדיוק פרסמתי אותו חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!