1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוטומטי שלא מתפתח מהר בגלל הקור והגשם של הימים האחרונים טיפים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י e.z, ‏12/4/15.

1. e.z

e.z חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני מגדל ביג באנג אוטומטי יום ה11 והוא פשוט קטנטן בגובה של 6 ס''מ ולא התפתח בהתחלה חיכיתי כדי שיגדל בעציץ קטן על אדן החלון במיקום שקיבל שמש טובה ומים כשהאדמה התייבשה ואז התחילו הגשמים והרוחות והוא פשוט נעצר כי הכנסתי אותו לבית ואני לא יודע אם זה טיבעי או לא ואיך הוא אמור להיות ביום ב11 שלו האם לאחר השתילה שלו במיקום גרילה בחוץ שכבר הוכן ולהערכתי מחר הוא כבר יעבור לבית החדש האם הוא יצמח יותר והאם זה נורמלי לתקופה הזו הגודל שלו ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה הטמפרטורה בחלל הגידול?
    כמה אור הוא מקבל? (שעות של שמש ישרה, לא עדן חלון)

תמונה תעזור.

3. e.z

e.z חבר חדש

לייקים:
    0
    http://jpg.co.il/view/552ad2492ab31.jpg/

אממ קיבל בערך 12 שעות אור ושוב זה על עדן החלון אבל קיבל שמש ישירה ברוב הזמן אולי זה בכלל נורמלי הקצב שלו תסתכל ותגיד לי תודה

4. e.z

e.z חבר חדש

לייקים:
    0
    ולגבי הטמפרטורה עד הימים של הגשם והקור זה היה בערך 25 מעלות ומעלה לא עובר את ה30 וכפי שציינתי בימים של הקור פשוט הכנסתי אותו הביתה כי הוא היה נשבר בחוץ מהרוחות והגשם

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לא ברור לי איך על אדן חלון הצמח מקבל 12 שעות של שמש ישירה...

תעדכן עוד שבועיים ונראה איך הוא מתפתח.
    כרגע נראה בסדר גמור. אולי לא מקבל מספיק אור.

6. e.z

e.z חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום תודה רבה מחר אני מתכנן לשתול אותו בשטח בחוץ שיקבל שמש ישירה במקום שהכנתי לפני רק שאלה קטנה לגבי האדמה ,האדמה באוטו מקום אדמה רגילה חומה רכה לא קשה נראה דווקא טוב אז אפשר לשתול שם ופשוט לערבב אותה עם קומפוסט או כבר לקנות אדמה שמגיעה מעורבבת עם דישון כבר?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!