1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוכל סרטים מה"חשיש" של התחנה המרכזית .

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ganja ben, ‏5/12/14.

1. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    אני לא יודע אם אני אוכל סרט או לא....

אבל אני מעשן כבר שנה את החשיש מהתחנה המרכזית, תמיד ידעתי שהאיכות נמוכה אבל לא היה לי שום ברירה . בהתחלה זה היה נחמד אבל אני מתחיל להרגיש מודאג קצת.

קודם כל מבדיקה שעשיתי ראיתי שבחשיש הזה יש כמות ממש מגוחכת של שיכול אף להגיע ל3 אחוז ! (לא מבוסס במאה אחוז אבל כנראה) מסתבר שרוב החשיש מורכב מחרא (ידעתי תמיד) ומסתבר שיש בזה חומרים כימים זולים של סינטטים וכאלה, שהם גם חוקיים וקל כנראה להפיק אותם יותר מהקנביס שהוא גם לא חוקי. גם נייס גיי הוא הרי חיקוי כימי זול וחוקי (עד לא מזמן) שחיקה כמה חומרים פעילים בקנביס.
    גם נייס גיי דוחפים לשם, אחרי שהתנסיתי פעם אחת (חוויה מזעזעת כמובן) פתאום התחלתי להריח את זה שאני מעשן את החשיש הזה, גם אין שום סיבה שלא יערבבו את זה עם תחליף זול ככ כדי לדלל כמה שיותר. מסתבר שגם באמת יש בזה נייס גיי.

בקיצור אני מעשן חרא. לאחרונה אני מעשן את זה בצורה ממש אובססיבית ואני לא יכול להפסיק. אני מפרק חתיכות בקצב, ולפעמים לא מצליח לעשות כלום חוץ מזה, הסטלה עצמה היא איומה ונוראית, ואני כבר המון זמן הרגשתי שאני מסומם ולא ממש מסטול. כלומר, אתה מסטול אבל זה לא בדיוק סטלה שיש שמעשנים קנביס. ואני כבר מעשן 10 שנים, (10 שנים עד התקופה שאבדתי את הקשרים הנכונים והתחלתי לעשן את החרא הזה) עישנתי הרבה דברים, חלקם משובחים, ואני מכיר את החוויה בצורה מאוד ברורה. גם אף פעם לא הרגשתי תלות כלשהי לקנביס או כל חומר אחר חוץ מקפה. ואני אומר לכם שזה לא באמת סטלה, זה משהו מוזר. (חברים מעידים אותו דבר) מן תחושה כבדה כזאת ממש, עייפות מטורפת והרגשה שאתה מטושטש כזה . כמו אינדיקה רק שזה הרגשה זיפת. ולא ממש סטלה מפרקת וכיפית (או מסריטה לפעמים).

בפועל, זה יוצר לי דיכאון ממש נוראי דבר שבחיים לא היה לי, קנביס מקסימום או עייף אותי מאוד, או הרעיב אותי מאוד.

ידידה שלי הרגישה תסמינים זהים, היא מעשנת כמוני. היא דיווחה על זה לפני שאני הרגשתי את זה גם, ובהתחלה חשבתי שזה שטויות ושזה פשוט חשיש לא משהו, אבל לאחרונה אני מרגיש את זה ממש. גם שאני מעשן בלעדיה.
    יכול להיות שאחרים לא ירגשו, אני מדגיש שאני יודע שלא פתחתי התמכרות לקנביס עצמו. הבעיה נובעת מחוסר סיפוק מהעישון (אתה מרגיש שאתה לא מסטול באמת פשוט כי הוא כל כך חלש) מה שגורם לעשן עוד ועוד, לזה תוסיפו גם חומרים אחרים שבדוק ממכרים כמו נייס גיי. כל אלה עושים את ההבדל. אם הייתי יכול, הייתי מגדל לי איזה זן מושבח של עשב נקי וטבעי ויודע שיספקו לי 5-6 ראשים כדי להתמסטל לכל הערב (סך הכול אני קטן וקל משקל ודברים נוטים להשפיע עליי חזק) ולהרגיש שזה הספיק עד הפעם הבאה. ואני מדבר מניסיון עבר.

בקיצור אלה התסמינים שאני מרגיש אחרי כמעט שנה של עישון רק (אבל **רק**!!!)מהחשיש הזה : אני גם מניח שחלק מהתסמינים הם בגלל הניקוטין שאני מעשן יחד עם החשיש:

עם הזמן : חוסר תיאבון מוחלט להרבה זמן יחסית (נדפקה לי כל האכילה כי שאני מעשן אני לא רעב...ואז מגיע המאנצ' אבל אני לא מרגיש מסטול מספיק אז אני מעשן עוד ואז אין לי תיאבון לעוד כמה שעות).
    שיעולים טורדניים, הרבה ליחה, ריאות מגורות גם שלא מעשנים, גרון צורב מאוד. בעיות בנשימה, קוצר נשמה.
    בזמן העישון:
    סחרחורות
    בחילה
    כאבי בטן, מחושים בבטן
    כאבי ראש חזקים
    הרגשה כללית רעה
    סטלה שלא דומה לחשיש או קנביס אמיתי, אין הרגשה בדיוק של סטלה אלה הרגשה יותר של "סימום". כלומר זה סוג של סטלה, אבל אתה מרגיש מן מחוק רדום ומסומם ולא בסטלה שמוכרת לנו. (קשה לי להסביר את זה מצטער...) וזה בגלל שאין בחשיש הזה הרבה tch והוא ברובו המוחלט מכיל זבל, נייס גיי וחיקויים כימים.

חוסר יכולות להרגיש סיפוק מהסטלה באופן הולך וגובר, הרגשה שאתה אף פעם לא באמת מסטול.

עישון אובססיבי ומאסיבי (גמרתי שלוש סיגריות עם כמות נכבדת של חום בתוך פחות מחצי שעה. זה אף פעם לא קרה לי לפני החשיש הזה !! גם שהייתי מעשן חשיש בינוני הייתי כבר נהיה מסטול מהתחת אחרי פחות חצי סיגריה או כמה ג'וינטים, אין מצב שלא, גם שהייתי מעשן בבית סתם לפעמים)
    מקנה בהתחלה רוגע, שלווה, סחרור ומחשבות חיוביות דווקא.
    אחר כך תחושת כבדות אדירה ודאון נוראי, בכל עשר השנים בהם אני מעשן זה לא היה לי ככה. מן דיכאון ותחושת ריקנות ממש קשים שגם לא קשורים בשיט למצב שבו אני נמצא . (לא רע לי בחיים מאוד או משהו, שאני סחי אני כן יותר אופטימי, אבל עדיין סחי)
    עייפות וחוסר אנרגיה קיצוניים, הרגשה שלא בא לעשות שום דבר יותר חוץ מלהוריד ראשים כדי להתמסטל (אתה מרגיש סטלה, אבל אתה מרגיש שאתה לא מספיק מסטול...משהו מוזר). אולי זה קורה באינדיקה טהורה או דומיננטית, אבל כאן יש ממש חוסר אנרגיה אבל בקטע מדכא ולא בקטע שאתה פצוץ מת, אתה מרגיש שכאילו סחטו ממך את כל האנרגיה בגוף ועכשיו בא לך רק לבהות בקיר או לישון.
    אפטיות קיצונית, חוסר אכפתיות ועניין במה שקורה מסביב, שיחות מתנהלות ממש בכבדות וחוסר עניין, בא לך רק לבהות במשהו.

שוב אני יודע שזה נשמע כמו סטלה של אנדיקה חזקה או משהו, או נשמע כמו מישהו שפשוט עישן המון ופיתח סיבולת מסיומת, אבל זה לא, אני עישנתי המון דברים בעבר גם באופן יומיומי ואני אומר לכם שזה שונה.

אני בכלל חושב שהחשיש הזה מקומו יותר קרוב לקטגוריה של סמי פיצוציות וסמים חוקיים למיניהם, גם לסמים כמו נייס גיי, מבוסטון, ספייס ושאר זבל, אבל גם לדבק מגע, מדללי צבע, גז מזגנים, חגיגת ושו"ת . כלומר זה חשיש , אבל זה "חשיש פיצוציות" אם תרצו.

אם אין לכם שום כיוון ברקע, אם אתם יבשים ורוצים לעשן, אין בעיה שתשיגו מהמרכזית (זהירות מתמנונים ומרמאים) זה ממסטל בסך הכול, זה נחמד להעביר בו ערב בבית, לפני שהולכים לישון או עושים מפגש שקט, לזה זה אפקטיבי . אבל תשתדלו להימנע כמה שיותר, תתאמצו ותמצאו איזה קומבינה, כי עדיף לא לעשן את זה בכלל. אל תהפכו את זה למקור קבוע ותעשנו רק את זה, מדובר בחשיש באיכות נמוכה ביותר שמכיל חרא ורעלים, לא בריא, אף עלול להיות ממכר.

תשמרו על עצמכם,
    ומי שיכול שיגדל איזה עציץ =)

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    היי בן,
    בת"א בדרך כלל אין בעיה להשיג ירוק וחבל שאתה מתפשר גם אם זה אומר לשלם יותר.
    אני גר בדרום והייתה תקופה שקיבלתי כמה אצבעות חשיש, אחרי שהבנתי שאני לא יודע מה אני מעשן הפסקתי עם החרא הזה!
    אז נכון גרם עולה 100 שקל אבל עדיף לדעת שאתה מעשן משהו נקי ולא דחפו לך לשם דברים!
    בכל מקרה אם אתה אומר שאתה עושה 5-6 ראשים כדי להיות מסטול ממליץ לך לעשות ראשים של ירוק נקי רוב הסיכויים שאחרי 2 ראשים תקבל את מה שאתה מבקש.
    כלכך חבל לערבב עם טבק במיוחד מי שלא מעשן טבק ביום יום!

3. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה קטין ומעשן 10 שנים?
    יענו מגיל 8?

4. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    חח לא . אני בן 27 ומעשן מגיל 16 קצת לפני....(און אנד אוף כמובן)
    ואני חדש כאן אז היי אני בן =)

כן זה מאוד יקר, כי זה סיכון אדיר להבריח מגבול סיני לתא אל מול היובש (היחסי) שיש ההיום בשוק. האינפלציה משתוללת....

כן הרבה אומרים שקל להשיג אבל נאלץ להתפשר בשל חוסר קשרים (נגמרו ימי הזוהר שלי חח) .

שוב זה מן הרגשה שאתה מסטול ולא מסטול מספיק משהו שקצת קשה לי להסביר אותו....כל פעם אני אומר לעצמי שאחרי שזה נגמר אני לא חוזר לשם לקנות שוב שעדיף בלי בכלל אבל אז אני מוצא את עצמי שם שוב ...

5. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    מאיפה אתה קונה שם מהסטמה הזאת עם הטלפון ציבורי?
    אחלה בחלה של שוקו לא יודע על מה הדיבור הנגוע הזה שכולם אומרים חרא אבל יכול להיות באמת נתנו לכם חרא עברתי במרכז פעם נתקעתי בלי אמרתי ננסה וקיבלתי 3 סיגריות ב50 ממשהו לא רע בכלל 3 שעות הייתי פצוץ ואני מדבר על לפני 4 חודש ככה אני מאמין שלא השתנה הרבה וגם הסודני היה אחלה גבר

6. ganja ben

ganja ben חבר חדש

לייקים:
    6
    אני לא אגיד בדיוק מפאת האח הגדול שרואה ושומע הכול (אני אוהב אותך אח גדול !). סורי אחי. אבל באזור.

כמו שאמרתי זה אפקטיבי כדי להישפך אבל זה לא מתקרב אפילו לדבר האמתי. זה נחמד שאתה נתקע בלי כלום ובא לך קצת לצלות את המוח חח .

כן, בגדול הם אחלה אנשים. (אני קונה כמעט כל פעם ממישהו אחרׂ, או ממישהו מסוים לתקופה קצרה עד שהוא נעלם) עד היום נתקלתי רק ברמאי אחד ועוד מישהו ששמעתי עליו, שמכר לחבר משהו שאפילו לא נשרף. אבל בגדול, כולם סיפקו את מה שרציתי תמיד, לפעמים אפילו הביאו אקסטרות מתנה אחרי שהייתי קונה אצלם כמה פעמים. הם מוכרים כי אין להם ברירה אחרת, זה מה שיש להם למכור כדי לשרוד וזה מה שהם עושים (הם גם בעצמם מעשנים את זה) המערכת היא זאת שאשמה במצב המחורבן הזה :(

#6 ganja ben, ‏6/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏6/12/14
  7. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    למה אתה חושב שהמנאייק לא יודעים שהם שם... כל העולם יודע הם עושים את זה מזמן בגלוי
    בכ"מ רק ניסיתי לכוון אותך למקום טוב. מה שבא לך.
    אני אומר בגלל שבכללי יש לי כיוון טוב אם זה חשיש אפגני או לבנוני, הם מקבלים אותו חרא ככה שזה או ירוק או זה.

8. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    איפה יש סודני שמוכר חשיש בתחנה המרכזית ? אתם מדברים על תל אביב נכון ..בחייאת אחי אני חייל ואני כל יום עובר שם תגיד לי איזה קומה

9. KavkazSoul-

KavkazSoul- קנאביסט

לייקים:
    6
    דווקא בדרום יש אחלה של חשיש מהאנשים הנכונים רק מה אין ירק בכלל בכלל!! !
    כשיש , הירק תענוגתי בטרוף הרבה מעל השוקו אבל מה גם כשמגיע ירק ניתן להתארגן רק בחמישיות ב550 ... ככה שגמרו לנו על החיים כבר .....

10. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    שלחתי לך ה"פ...

#10 Marijuana, ‏9/12/14
    נערך לאחרונה ב: ‏9/12/14
  11. הרצל

הרצל חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה יגבר ...