1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אופיטים

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י רועי 87, ‏11/11/17.

1. רועי 87

רועי 87 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי שלום,שמי רועי בן 30 ואני חדש פה, האמת יש לי סיפור על אופטיטים
    אני חולה קרהון וסבלתי מכאבים חזקים, לאחר ניסיונות של משכחי כאבים,למזלי נתקעתי בכדורים אופיטים פרקוסט,ואוקסיקונטין אך לרוע מזלי התמכרתי להם,ניסתי לעשות גמילה דרך פיסכוליגית בגרוש והיא מיכרה אותי לקלונקס וכדורי שינה, ,הייתי משתמש בפרקוסט ובאוקיקונטין הרבה פעמים יום כל יום,מה לא עשיתי כדי להשיג אותם, לאחר כמה חודשיים עקב מחלת קרהון נותחתי לאחרונה 4 ניתוחים עם סיבוכים,אבא שלי שראה מה מצבי בבית חולים זרק את כל הכדורים כי הוא חשב שזה בגלל זה נוצר סיבוכים ,עכשיו אני נקי כבר חצי שנה מהכדורים,אךך עדיין יש לי חולשה, בביתי נתקעתי בכדורים רוקסט פלוס שזה גם אופיאט שזה ממש עזר לי
    בניתוח האחרון עשו לי סטומה זמנית ויש לי הרבה יצייאות נוזליות,והאמת שתופעות לוואי של רוקסט פלס {עצירות} משפר לי את השינה בלי לקום בלילה לשירותים ,נשארתי עם כדור אחרון
    ולכן כאן אני פונה אליכם ,יש לי בעיה עם רופא משפחה שהוא קשה בלתת מרשמים לאופיטים,בהתחלה היה לי קל להשיג אבל אחר כך קשה
    האם מישהו מכיר סוג של אופיאט ללא מרשם ?
    שמעתי פעם על זה ולא זוכר את השם
    אשמח לתשובות

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אקמולי של הילדים יש בו אופייטים במינון נמוך .אתה יכול לנסות אולי יעזור לך למרות שאני בספק אבל לא תפסיד כלום.רק תזהר למה גם לזה מתמכרים
    אופייט זה סם מנייק ואוקסיקונטין עוד יותר מנייק

3. רועי 87

רועי 87 חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת אני מחפש אופיטים ללא מרשם בכדורים ,משהו סם קל שלא גורם להתמכרות וקשה להשגה בשביל שיגרום לי לעצירות ליציאות בסטומה
    השגית ללא מרשם את רוקסט פלוס? זה אופיט?
    כי מה שקראתי זה אופיאט של קודאין
    אשמח לתשובה

4. רועי 87

רועי 87 חבר חדש

לייקים:
    0

האמת אני מחפש אופיטים ללא מרשם בכדורים ,משהו סם קל שלא גורם להתמכרות וקשה להשגה בשביל שיגרום לי לעצירות ליציאות בסטומה
    השגית ללא מרשם את רוקסט פלוס? זה אופיט?
    כי מה שקראתי זה אופיאט של קודאין
    אשמח לתשובה

5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    תשמע אם יש לך בעיה רפואית שהטיפול בה צריך טיפול תרופתי כדאי שתראה רופא שמבין את הבעיה שלך אחי. פה בפורום אין רופאים וגם אין פה אנשים שיכולים לעזור לך. אני מבין את הבעיה שלך. כדאי שתדבר עם ד"ר גורביץ 0525832004 זה המס של הפקידה שלו הוא רופא שמטפל בבעיות התמכרות אני מאמין שהוא יכול לתת לך סבוקסון שזה כדור אופייט אבל חזק מאד וכדאי מאד שתזהר מהכדור הזה. תדבר איתה ותראה אם הם יכולים לעזור לך. זה עדיף על אוקסיקונטין. בהלצלחה אחי כמה שאני מבין אותך גם אני הייתי שם ליפני הרבה שנים

6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אם יש לך עוד שאלות שלח לי הודעה

7. רועי 87

רועי 87 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי תבין אני כבר גמול חצי שנה
    הייתי מכור גם לקונקס גם לקלונריט גם לכשורי שינה בנוסף לפרקוסט ואוקסיקונטין
    עקב ניתוחים ואישפים שהיו סיבוגים אבא שלי התעצבן וזרק את כל הכדורים לפח בלי לעשות לי גמילה כמו שצריך
    עכשיו לאשיש לי סטומה ויציאות נוזליות הרבההה גם אני מרגיש שבא לי לתפוס ראש ולהירגע (הרגשה שהייתה לי בפרקוסט)
    מה שאני מחפש כרגע זה אופיאט שעוצר עצירות כי זה עוצר לי את היציאות

לא יודע מה לעשות
    מחר יש לי פגישה עם הרופא משפחה מקווה שהוא יבין
    אשמח אם תנסו לעזור לי

8. רועי 87

רועי 87 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי התקשרתי אלייה הם בכלל נמצאים בצפון ואני גר במרכז .
    הלכתי היום לרופא והוא נתן לי ציפרלקס דיברתי איץו על יציאות בשקית ועל מצב רוח שלי לא ידעתי איך להגיד לו שיתן לי את הכדור הזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!