1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אורן חזן נגד לגליזציה: “זה עובר בטוסיק של בדואי”

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏26/4/18.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    295
    ח”כ אורן חזן מתנגד פעם נוספת לנושא הסדרת שוק הקנאביס בחוק (לגליזציה) ואף מוחה נגד מהלך של אי הפללת הצרכנים. “אני לא רוצה שהציבור יעשן חומר שהגיע בטוסיק של בדואי,” הוא קובע הבוקר (ה’) בראיון למנדי ריזל ברדיו דרום (101.5FM).

ח”כ אורן חזן כבר הצהיר לא אחת על התנגדותו להפיכת הקנאביס לחוקי בישראל – ואפילו להקלה על צרכני הקנאביס והפסקת הפללתם.

אך הבוקר (ה’) בראיון לרדיו דרום (101.5fm) בתכנית של מנדי ריזל, הח”כ הצעיר שהואשם בעבר בשימוש בסמים קשים מספק סיבה מוזרה לעמדתו.

“לגבי לגליזציה של קנאביס, זה לא הזמן,” קבע חזן. “כל עוד המדינה לא תקדם מכוני גמילה, הסברים וחינוך למניעה בבתי הספר, מרכזי מרפא, כי אלה שנופלים לסם הם חולים – כל עוד לא תהיה השקעה כספית, ערכית, ביורוקרטית וחינוכית – אי אפשר לקדם לגליזציה,” הוסיף.

גם למהלך של אי הפללה בלבד מסרב חזן להסכים: “השטות הזאת שמדברים עליה, אי הפללה, זה טוב אך ורק לעבריינים – כי הסמים מגיעים בדרך לא דרך, יש לי אחריות על הציבור ואני לא רוצה שהציבור יעשן חומר שהגיע בטוסיק של בדואי”.

The post אורן חזן נגד לגליזציה: “זה עובר בטוסיק של בדואי” appeared first on קנאביס - מגזין עם כיוון.

המשך לקרוא...

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    302
    חומר ?? רק לי נשמע מוזר שכך מתבטא חבר עסקן.. סליחה.. חבר כנסת..o_O

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!