1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אור, דישון וחיות אחרות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י satlansatlan1, ‏26/11/13.

1. satlansatlan1

satlansatlan1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים לירק.. שאלה לי אליכם (ובעיקר לאגרונום הגיבור)
    חבר שלי :D מגדל בארון בחדר שלו, ובשביל שתהיה סירקולציה של אוויר, הארון רוב הזמן פתוח למחצה. בנוסף יש בפנים וונטה (בלי חורים בארון- סתם יושבת)שמאווררת את המקום ומרקידה את הבנות(בעזרת השם).
    הם נבטו ב8.11 ועכשיו מתחת לחמש CFL 20W 6500K
    גודל ארון 135*60*50
    1. האם זה בעייתי שב-6 שעות מנוחה שלהן(בע"ה) הארון קצת פתוח ולפעמים נכנס אור חלש מהבית או מבחוץ?(ממש חלש- אבל שמאפשר לראות למשל)
    2. אני משתמש ב http://www.i-h.co.il/products/20475 האם להאכיל אותן כל השקיה? או אחת כן אחת לא?
    3. שאלה אחרונה ואולי קצת מיותרת.. האם זה בטוח ב 100% להעלות לפה תמונות? יענטו מבחינת תמנונים וחיות אחרות.
    תודה וגידול פורה

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ל"חבר" של satlansatlan1 שלום,

אני אענה לך ממש בקצרה.

1. לא. אין ממש בעיה בשלב הוגטטיבי אם יש קצת אור בשעות החושך.
    אבל כאשר תגיע לשלב הפריחה (12\12) אתה תאלץ לסגור את הארון וליצור חושך מוחלט.

2. דשן מצוין! לדשן אחת לשתי השקיות יהיה מצויין. או בערך אחת לשבוע. תתחיל לדשן בערך שבועיים שלושה לאחר הנביטה.

3. לפי דעתי בטוח להעלות לכאן תמונות. עדיין לא שמעתי על מישהו שתפסו אותו אחרי שהוא העלה לכאן תמונות.

בהצלחה בגידול!

#2 אגרונום, ‏26/11/13
    נערך לאחרונה ב: ‏26/11/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!