1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אזהרה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י IBO, ‏15/12/15.

1. IBO

IBO חבר חדש

לייקים:
    6
    היי חברים אני לא יודע מי מכם ראה את הפוסט שלי בקשר להתנסות בכמהין קסם לפני כחודש...
    אז ככה רק רציתי לציין שהמלצתי שם על חנות באינטרנט שעושה משלוחים ואני חייב להסתייג מהמלצה זו לכל מי שהמלצתי לו.
    יש סיכוי שייתפסו את החבילה במכס!!
    נכון שעוברות להן אלפי חבילות בין היידים בכל יום אבל בכל זאת קיים הסיכוי.
    ככה שאם מישהו מתכנן להזמין הייתי מציע לחשוב על זה פעמיים ואפילו שלוש, יש סיכוי שיגלו את החבילה במכס, ואם הפרטים שלכם רשומים עליה... אז זה לא טוב. בלשון המעטה.
    אם תופסים את החבילה עם הפרטים שלכם יש עילה מצוינת להזמין אותכם לחקירה ולפתוח תיק ואף להגיש נגדכם כתב אישום אפילו אם לא החזקתם בחבילה מעולם. קחו את זה בחשבון... עניין מסוכן.
    או בקיצור, למי שמתעקש, הייתי ממליץ לדחות את הסקרנות עד הטיסה הבאה להולנד. למען בטיחותכם.
    בהצלחה! נקווה שיגיעו ימים נאורים יותר בהן חוויות קוגניטיביות אישיות לא נתפסות כעבירה פלילית שיש למנוע מכם. שיהיה סוף שבוע נפלא לכולם, אנא התנהלו בזהירות.
    אוהב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!