1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחוזי לחות בייבוש

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י omerm, ‏17/3/14.

1. omerm

omerm חבר חדש

לייקים:
    0
    בחלל שבו הפרחים מתייבשים הלחות עומדת על 70% + - האם זה גבוה מדי לייבוש ואם כן איך ניתן להוריד אותה ?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    סופר גבוה - תזהר מזה שלא יווצר לך עובש על הפרחים ודבר ראשון שים מאוורר חזק בחדר.
    כדי להוריד לחות יש כמה דרכים, אבל אני לא ממש בדקתי את העניין לעומק אז חכה לתשובות של אחרים
    .

3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מעולם לא בדקתי אחוזי לחות בייבוש אך זה נשמע גבוה למדי.
    אני מעריך שבאזור ה30-40% או אפילו פחות נשמע קצת יותר אופטימלי .
    במזג אויר הנתון, אם תייבש בתוך ארון שנמצא בחדר עם חלון פתוח לא אמורה להיות שום בעיה.
    כמובן שסירקולציה של אויר במידת האפשר כמו שווגס הזכיר יהיה מעולה.

4. Hyperface

Hyperface חבר חדש

לייקים:
    0
    כן זה גבוה מידי במקרה בדיוק קראתי בפורום באנגלית על אחד שקיבל עובש בפרחים אחרי הקציר בגלל הלחות.
    יש לך 70% ואתה צריך בין 45% ל- 55%.
    שים מאוורר אחי נראה לי בול מה שחסר, או שאולי תחליף מקום לייבוש...
    גם מלח בעיקרון סופג לחות מהאוויר נגיד קערה עם מלח מתחת לפרחים תספוג להם את הלחות, אבל אני לא יודע עד כמה,
    זה יכול להיות חלש מידי או חזק מידי תבדוק עם המד לחות...
    לפי דעתי הכי טוב להחליף מקום, אם החדר גדול וכולו מלא ב70% לחות אז מאוורר לבד לא נראלי יוריד מספיק צריך סירקולציה יענו חלון פתוח גם, אבל זה בעיה, שלא יקלטו השכנים.
    תשמע הפתרונות המסחריים זה אבקות רעילות שמפזרים והם סופגים לחות כמו מלח רק יותר טוב, ויש גם מכשיר חשמלי Dehumidifier.
    אבל אם זה בסך הכל מגירה קטנה בתוך ארון, שים מלח בפינות ותבדוק אחרי שעה שעתיים אם הסתדר.

#4 Hyperface, ‏19/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/3/14
  5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    עד כמה שאני יודע סיליקה ג'ל לא רעיל אם הוא לא בא במגע עם משהו.
    יש מוצר של סנו שניקרא פרש שהוא סופח לחות ומסיר עובש. ניתן למצוא בכל סופרמרקט. עולה איזה 25 שח עם הכלי והשקית של החומר 11 שח שצריך להחליף מידי פעם. טוב גם לשלב הפריחה. פשוט להניח בחלל וזה סופח את הלחות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!