1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחת מהשפעות הקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Mr.Weed, ‏13/10/14.

1. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    התחושה הזו של מעבר ממימד של מציאות למימד של מעין חלום, תחושה שהרגשתי הרבה לפני שהתנסיתי אבל בקטנה ורק ל10 שניות אולי.
    יש לכם מושג איך זה יכול להיות?

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    גם לי זה קרה.. דעישנתי מזן שנקרא אפגן קוש פתאום הרגשתי תחושת ניתוק עצומה כאילו העיפו אותי לעוד מימד בעולם הזה.
    חטפתי התקף חרדה אחד המפחידים כי זה היה ממש מפחיד בהתחלה.

אבל יש לציין שכל הסטלה הרגשתי במימד אחר, כאילו שעתיים וחצי הייתי מנותק.

זה קרה לי גם עוד פעם שעישנתי באיזה מועדון מחומר לא ידוע, פתאום חטפתי תחושה מפחידה של ניתוק מהמציאות והתחברות למימד רחב ושונה יותר.

נראה לי שזה בדרך כלל קורה מאינדיקות דומיננטיות.

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    תודה אבל אתה לא עונה על השאלה אחי, אמרתי שהרגשתי את התחושה הזו הרבה לפני שהתנסיתי בעישון קנאביס בפעם הראשונה. העברה למימד חלום ל-10 שניות אבל בקטנה...אני שואל איך זה יכול להיות

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    מעניין.. אוליי אתה איזה סוג של מדיום לך תידע חחחח :)

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    בדר"כ מי שעושה הרבה מדיטציות יכול להגיע למצבים דומים וחזקים הרבה יותר משימוש בקנאביס.
    לארי או ג'י צוחק, אבל אולי פשוט יש לך איזה משהו בנפש שאתה אפילו לא מודע אליו . .
    אם מאז ומתמיד היו לך רוגע ושלווה פנימית, גדלים הסיכויים שחווית משהו דומה להשפעת קנאביס גם מבלי לצרוך אותו בכלל.

6. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    חוויתי בוודאות...אבל ברמה ממש נמוכה וגם זה לכמה שניות. רק שנכנסתי עמוק לתוך זה הרגשתי קצת יותר חזק...למשל כשהרגשתי בתוך חלום, כשהמשכתי להיות רגוע ולזרום עם זה זה נמשך קצת

7. תירס

תירס חבר חדש

לייקים:
    0
    זה קורה לי לפעמים אבל לזמן נורא קצר בערך לשניה או שתיים
    זה קורה לי כשאני מתנסה בדברים שלא התנסתי בהם הרבה זמן או כשאני חושב על משהו מסובך או חולני.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!